Avon VII

  • 11 092
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Хайде бе...... Какво става с новия каталог........... Искаме гооооо Praynig Wink

# 61
  • Мнения: 1 028
Дайте каталогааааа... Joy

# 62
  • София
  • Мнения: 10 324
Момичета, ще ходя да взема поръчкта към 5. Преди малко се прибрах в София и съм труп, първо ще легна да поспя.... ще гледам до утре да ви пусна каталога  Wink

# 63
ТАЗИ КОЗМЕТИКА Е ПЪЛЕН БОКЛУК!НИщО СВЯСТНО НЯМАТ.

Разбрахме вече за мнението ти в другата тема с черния списък, това едва ли ще накара хората които ползват тази козметика да спрат да я ползват... Пък и на мнения без обосновка не вярваме много...

ОБОСНОВАВАМ СЕ:
1.ЛАКОВЕТЕ са адски нетрайни.
2.Душ гела- не прави никаква пяна, а и миризмата име не кой знае каква.
3.кремове за лице- ползвала съм ретроактивен крем .с много силна миризма е, лицето ми лъщи от него и не ми понесе.Само си дадох парите.
4.Червила- на картинка съм и готини цветовете, но на живо  ужас.не само че са нетрайни, но ими изгориха устните.
5.сенки- трагедия,по добре да си бях взела някои турски.
6.перли за лице- нищо особено, обикновени са.
7.Автобронзант- е ако не ме лъжат очите ефекта е чисто жълт цвят.
Боклуци са. С изтекъл срок, винаги нещо не е наред като съм поръчвала.
Може би единствено Спа линиата име Ок, но само това.
Това е

# 64
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
ТАЗИ КОЗМЕТИКА Е ПЪЛЕН БОКЛУК!НИщО СВЯСТНО НЯМАТ.
ОБОСНОВАВАМ СЕ:
1.ЛАКОВЕТЕ са адски нетрайни.
2.Душ гела- не прави никаква пяна, а и миризмата име не кой знае каква.
3.кремове за лице- ползвала съм ретроактивен крем .с много силна миризма е, лицето ми лъщи от него и не ми понесе.Само си дадох парите.
4.Червила- на картинка съм и готини цветовете, но на живо  ужас.не само че са нетрайни, но ими изгориха устните.
5.сенки- трагедия,по добре да си бях взела някои турски.
6.перли за лице- нищо особено, обикновени са.
7.Автобронзант- е ако не ме лъжат очите ефекта е чисто жълт цвят.
Боклуци са. С изтекъл срок, винаги нещо не е наред като съм поръчвала.
Може би единствено Спа линиата име Ок, но само това.
Това е

smile3532 smile3532 smile3532
Спрете с тази пропаганда,че ще ме уморите от смях!
Ползвайте си там прекрасните,евтини и с невероятно действие продукти на Орифлейм и престанете да плюете из целия форум против Ейвън!!!
Айде,нема нужда........
smile3502

# 65
  • Мнения: 35 997
Ползвайте си там прекрасните,евтини и с невероятно действие продукти на Орифлейм и престанете да плюете из целия форум против Ейвън!!!

моля, моля! де не се обиждаме на козметика! темата не е за това!

# 66
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
ТАЗИ КОЗМЕТИКА Е ПЪЛЕН БОКЛУК!НИщО СВЯСТНО НЯМАТ.

Разбрахме вече за мнението ти в другата тема с черния списък, това едва ли ще накара хората които ползват тази козметика да спрат да я ползват... Пък и на мнения без обосновка не вярваме много...

ОБОСНОВАВАМ СЕ:
1.ЛАКОВЕТЕ са адски нетрайни.
2.Душ гела- не прави никаква пяна, а и миризмата име не кой знае каква.
3.кремове за лице- ползвала съм ретроактивен крем .с много силна миризма е, лицето ми лъщи от него и не ми понесе.Само си дадох парите.
4.Червила- на картинка съм и готини цветовете, но на живо  ужас.не само че са нетрайни, но ими изгориха устните.
5.сенки- трагедия,по добре да си бях взела някои турски.
6.перли за лице- нищо особено, обикновени са.
7.Автобронзант- е ако не ме лъжат очите ефекта е чисто жълт цвят.
Боклуци са. С изтекъл срок, винаги нещо не е наред като съм поръчвала.
Може би единствено Спа линиата име Ок, но само това.
Това е
NO COMMENT Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 67
  • Мнения: 870
И аз не знам вече какво да кажа, имам лак от дълготрайните и издържа поне 4 дни(Nailwear). Никога не ми се е случвало някой от душ геловете да не се пени, а аромата нали все пак сами си го избираме има си миришещи страници... На кремовете и червилата има мостри, всеки може да пробва и след това да си поръча. Срока за годност до коментирахме достатъчно. Не искам да защитавам Avon, защото поръчвам някои неща и от Oriflame...

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
аз също имам забележки към някой продукти на Ейвън  (а съм представител) и Орифлейм, защото пък и техни продукти съм си вземала, но лошото за мен е добро за друг. А това тотално отхвърляне и плюене по фирмата ми идва повече .....

# 69
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
оххххх.. Не издържам вече.. искам новкаталог!!! Embarassed Embarassed Embarassed

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
оххххх.. Не издържам вече.. искам новкаталог!!! Embarassed Embarassed Embarassed
трай пиле за хубост Laughing, не остана, ей го еее..... де е утре

# 71
  • Мнения: 2 978
Я да ви питам...

Преди време си бях взела една тоалетна вода или незнам точно как им е наименованието в каталога, с аромат на Пъпеш...от много отдавна го няма.. Cry

Има разни праскови, портокали и тем подобни....

Някой да знае нещо по въпроса? newsm78

# 72
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ползвайте си там прекрасните,евтини и с невероятно действие продукти на Орифлейм и престанете да плюете из целия форум против Ейвън!!!

моля, моля! де не се обиждаме на козметика! темата не е за това!

Извинявай  bouquet!
Не съм искала да обиждам никого,най-малко теб Peace.
Просто това постоянно плюене ми идва малко в повече Crossing Arms

# 73
  • Мнения: 35 997
Мама Мери, също извинявай!   bouquet
Чак сега чета "черната" тема, дори не съм я прочела още цялата ooooh!
Мислех да се включа, но няма да го направя, защото само ще увелича въргала, а не ми се спори -  и от двете марки има неща, които не харесвам и такива, в които съм влюбена  Peace

# 74
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Вече ставам нахална и банална, ама да напомня за новия каталог...  newsm51Едвам съм преспала снощи.. Ставам и днес първо няма нет, после идва нета, но няма каталог.... Embarassed Embarassed Embarassed
Айде чакаме.....

Общи условия

Активация на акаунт