Avon VII

  • 11 118
  • 283
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 5 830
Моя клиентка също се оплака от глинената маска на ПЛАНЕТ СПА и е  върна. След като поговорихме, стана ясно, че лицето и цялото се "обринало"?! Намерихме компромисно решение - предложих и затоплящата маска "Аризонски..." пак от ПЛАНЕТ СПА и е много доволна от нея! Не мога да си обясня - винаги казвам  "МОЛЯ, ПОПЪЛНЕТЕ КАРТАТА НА КЛИЕНТА" и винаги отговорът е един и същ - ХА-ХА-ХА..., защо са Ви тези хартийки, каквото ми харесва си го поръчвам. Според мен, ето от къде идват някои проблеми...      

Не разбрах  newsm78  какви проблеми, никога не съм попълвала такива карти, защото не виждам смисъл от тях  Thinking

# 181
Това е грешка на Вашата Представителка! Тази "КАРТА НА КЛИЕНТА", е за улеснение на ПРЕДСТАВИТЕЛИТЕ - това е нещо като анкета: каква е вашата кожа, алергични ли сте и още други въпроси според които се определя типът и видът на Вашата кожа, коса и т. н. Явно има много некоректни ПРЕДСТАВИТЕЛИ! Винаги питайте!!! Ето от такива "колеги" се вбесявам!

# 182
  • София
  • Мнения: 10 334
Това е грешка на Вашата Представителка! Тази "КАРТА НА КЛИЕНТА", е за улеснение на ПРЕДСТАВИТЕЛИТЕ - това е нещо като анкета: каква е вашата кожа, алергични ли сте и още други въпроси според които се определя типът и видът на Вашата кожа, коса и т. н. Явно има много некоректни ПРЕДСТАВИТЕЛИ! Винаги питайте!!! Ето от такива "колеги" се вбесявам!
Я по-полека, аз също съм представител и не съм ги виждала даже въпросните карти!!! Винаги мога да определя типа кожа на клиента без да се налага да попълва въпросник!!! А каквото не му хареса или има проблем с него го връщам  Mr. Green

# 183
  • Мнения: 399
Това е грешка на Вашата Представителка! Тази "КАРТА НА КЛИЕНТА", е за улеснение на ПРЕДСТАВИТЕЛИТЕ - това е нещо като анкета: каква е вашата кожа, алергични ли сте и още други въпроси според които се определя типът и видът на Вашата кожа, коса и т. н. Явно има много некоректни ПРЕДСТАВИТЕЛИ! Винаги питайте!!! Ето от такива "колеги" се вбесявам!

В тези карти има почти само стари продукти, новите не са застъпени така че няма много файда от тях. Стигат само да разбере човек каква му е кожата, но да му се препоръча продукти е почти невъзможно защото са излезнали от каталога повечето. Naughty

# 184
  • Мнения: 5 622
Аз все още го нямам новия каталог, но иначе си заплюх от него една страхотна гривна за крак  Hug

А нали наскоро говорихме за тези чанти за път..вчера видях едно момиче с такава и беше направена от плат. На мен лично много ми хареса! Но пък за съжаление е доста скъпа и няма да мога да си поръчам всичко, което искам  Tired

# 185
за глинената маска на планет бих искала да споделя.... ами явно е въпрос на кожа Thinkingмоята е свръхчувствителна и алергичнаи често се изприщвам  от козметика и затова много внимавам какво си мацам на лицето.. пък тази маска  ми подейства фантастично . не само  тонизира ами някак си ми стегна кожата и сега съм доста по малко изприщена и съм много доволна от нея Peace

# 186
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз пак да питам за моите нокти,ама ако може и бърз отговор Blush Blush Blush
Стар каталог/06/стр.52:
- Разтвор за предпазване на ноктите от чупене и
- Заздравител за нокти
нанасят ли се върху лакирани нокти или самостоятелно, без лак.
БЛАГОДАРЯ

# 187
  • Мнения: 694
Аз искам да попитам нещо-значи както казах и преди -купих си фондьотена -арабски блясък-и така първо много ми хареса-пък и аз се харесах де..Аз съм въз мургава и  се сля чудесно с кожата ми.но днес това чудо такъв номер ми спретна,че.....
Снощи не можах да спя и изглеждах сутринта страшно изморена-реших да се поосвежа и какво стана-не искаше да се разнесе навсякъде-става на петна.Не попива въоще равномерно.Незнам какво му попречи-някакви предложения.Не искам да го връщам-не ми е удобно,но стои ужасно.Може би причината беше,че си сложих крем отдолу и пропуснах фондьотена.Според вас??

# 188
  • София
  • Мнения: 1 121
Аз пак да питам за моите нокти,ама ако може и бърз отговор Blush Blush Blush
Стар каталог/06/стр.52:
- Разтвор за предпазване на ноктите от чупене и
- Заздравител за нокти
нанасят ли се върху лакирани нокти или самостоятелно, без лак.
БЛАГОДАРЯ

Нека и представител да каже, но според мен първото е за под лака, т.е. направо върху нокътя, а второто става и в двата варианта - ако е върху нокътя, ще заздрави него, а ако е върху лака - него съответно.

# 189
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз пак да питам за моите нокти,ама ако може и бърз отговор Blush Blush Blush
Стар каталог/06/стр.52:
- Разтвор за предпазване на ноктите от чупене и
- Заздравител за нокти
нанасят ли се върху лакирани нокти или самостоятелно, без лак.
БЛАГОДАРЯ

Нека и представител да каже, но според мен първото е за под лака, т.е. направо върху нокътя, а второто става и в двата варианта - ако е върху нокътя, ще заздрави него, а ако е върху лака - него съответно.
Мерсии, ама ще чакам и други съвети, на тези, коитоса го пробвали ли знаят...

# 190
  • Мнения: 277
Най-после минутка, за да кажа за моята поръчка от К06  Blush
Спиралата "изкуствени мигли" - за първи път я поръчвам, доволна съм, не очаквах, че ще стана като моделите в брошурите, така че е ОК  Peace
Червилото с молива - Lustrous Berry - много ми харесва като червило, овлажнява страхотно. Цветът е малко ярък, но става.
От четката за мигли също съм доволна.
Оранжевият крем Solutions - добре е, но май после ще търся по-подходящ за мен, малко е гъстичък.
Ексфолиантът за тяло с маслина е страхотен!
От новата брошура не съм решила още какво да поръчам, ще споделя после  Simple Smile

# 191
  • Бургас
  • Мнения: 5 937
Оранжевият крем Solutions - добре е, но май после ще търся по-подходящ за мен, малко е гъстичък.

аз пък си взех нощния (първо пробвах и двата оранжеви на мостри) и много ми хареса. Синевата, а защо не си го оставиш за зимата след като ти е "тлъст" и да си поръчаш някой хидратиращ за лятото Wink.  24-часовия е много лек, като гелче и Peace. Аз обаче съм очарована от серията "сини водорасли и бамбук" и като ми свърши сегашния дневен крем ще си взема него - а си обещах да не вземам повече големи кутии, че ми втръсват докато свършат  Embarassed

# 192
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 854
Аз си го поръчах и силно се надявам да е нещо подобно на Нивеата,която има лъскави честици-тя е страхотна.на това ми хареса и аромата,а освен това пише,че тубата е 250 мл..А какво ще кажете за гланцовете за устни-препоръчайте ми някакъв.
И аз храня силни надежди за този лосион. Ароматът му е много приятен.

За гланцовете - зависи какво търсиш, все пак. Glazewear Extreme Metallic Shine (които са за 4,50 с покупка на продукт от еди-кои-си страници) са хубави, плътни на цвят, и наистина блестящи.
Extreme Gloss Glazewear са прозрачни и бледи и всъщност никак не приличат на цветовете в брошурата...аз не бях доволна от тях.
Тези от младежката серия Chocolate Drop са в тубичка без апликатор, пробвах един цвят - много наситен и ярък цвят, не беше за мен може би... но също не бях във възторг.

# 193
  • София
  • Мнения: 1 121
Хайде сега пробвалите новия SSS да кажат - това нещо като ФДТ ли е, или на базата на изкуствен тен, ама по-разреден? И колко разреден Mr. Green? И цапа ли? И много ли светкат тез частици?

# 194
  • Мнения: 1 311
А аз защо разбрах, че от лепящият лак дават 14 (или 16 бяха) лентички за по 10 пръста и ми се видя доста сносна цената  newsm78

Решила съм да си поръчам, като го донесат, ще ви кажа какво точно носят.

Общи условия

Активация на акаунт