Женкар?

  • 10 122
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 242

"Куцо,кьораво,сакато,
бройката е злато!" hahaha

Точно  : peace:  Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 100
Определението за женкар го знам, може би грешно зададох въпроса. Казвате, че сваля всичко женско. Добре ама аз си имам една теория, и тя е че, не мъжът сваля жената, точно обратното е, жената избира кой да я свали. Мъжът ако ще на мигли да ходи след една жена , ако тя неиска, няма да стане.
За омъжените дами които желаят да си "поосвежат" живота има няколко изисквания, ще спомена само две: дискретност и чистоплътност.

Та по въпроса: Абе що за гъдел Ви кара да ходите при такива мъже, като знаете какви са? Защо ставате бройки? Те не са дискретни, хвалят се с постиженията си. И най-важното: Какво Ви привлича в тях?

# 18
  • Мнения: 3 164
ей Алл, как само ни сложи под един знаменател всички жени  Twisted Evil

ами друг път си задавай правилно въпроса......ние как да разберем къде  точно те сърби Mr. Green

на въпроса-- не си падам  по женкари Naughty макар , че ми се е случвало да се заигравам с такива Sunglasses не ми харесва да съм №143 в списъка......за това не ме  привличат.

# 19
  • Мнения: 100
Е няма да Ви слагам под общ знаменател. Ама има жени които правят такива мили очички пред такива мъже, особено като разберат за славата им.

# 20
  • Мнения: 4 473
Жените, които си имат взимане - даване с такива екземпляри просто са същата стока като тях. Не гледам в чуждите паници и не позволявам да гледат в моята, елементарно е. Не мисля, че на една сериозна жена ще й допада идеята да е N-та бройка в списъка на нечий женкар или ако се е случило, то вероятно тя не е била наясно със славата му на такъв преди това.
Иначе за твърдението, че жените си избират мъжете си много прав Peace

# 21
  • Мнения: 328
Жените, които си имат взимане - даване с такива екземпляри просто са същата стока като тях. Не гледам в чуждите паници и не позволявам да гледат в моята, елементарно е. Не мисля, че на една сериозна жена ще й допада идеята да е N-та бройка в списъка на нечий женкар или ако се е случило, то вероятно тя не е била наясно със славата му на такъв преди това.
Иначе за твърдението, че жените си избират мъжете си много прав Peace
Много точно казано.Между другото може би трябва да си пуснеш запитването в някой тийн-форум,тук не мисля че има точно такива жени.

# 22
Е според жените излиза че женкар е мъж който ХАРЕСВА повече от една жена.Пък то не зависи от мъжът как ще се развият нататък събитията.Та нали се казва в една поговорка,че кучката ако не вдигне опашка песът няма да може да я скочи. Laughing Laughing

# 23
  • Варна
  • Мнения: 737
Уфффф, аз ли нещо не съм час!  newsm78
В моя речник женкар е синоним на мъж!  Joy

# 24
  • Мнения: 3 164
.....ами то когато няма с кво друго да се хвали, се хвали с бройката на жените с които е спал Sick......


В моя речник женкар е синоним на мъж!  Joy

 Shocked

# 25
  • На небето
  • Мнения: 5 530
.....ами то когато няма с кво друго да се хвали, се хвали с бройката на жените с които е спал Sick......

 Много точно.
Аз също съм била с 1 такъв, и ми стъжни живота. Ама на малка бях влюбена и глупава, я сега да ми се появи такъв екземпляр ще му разкажа играта.
Не съм съгласна, че с женкарите ходят само себеподобни жени. Много млади и глупави момичета има които се хващат с такива опитни свалячи.  Все пак жените харесват мъже които не се срамуват и умеят да ухажват жените. То не са цветя и рози, то не са обещания, то не е кавалер от класа, как да му устоиш, само жена която си е имала взимане даване с такива ще го разкара.
Моя индивид ме лъга 2г., ама нали ми беше първия в леглото и аз бях 16-17г., хванах се, ама то покрай мен имало още една сериозна от 4г.. и още много за по 2-3 нощи. Преспа с половината ми "приятелки", ама аз сляпа и глупава до няма и къде хващах се всеки път на лъжите му. Докато един ден си казах до тук, започвам да излизам и аз с други мъже, и така срещнах мъжа ми и го разкарах.

# 26
  • На небето
  • Мнения: 5 530
За мен женкар си остава мъж с комплекси и единствения начин да се докаже е като спи с много жени. Пълни егоисти и долнопробни ебачи. Извинявам се за израза  Embarassed

# 27
  • Мнения: 490
Братовчед ми е такъв Wink
Кур...р и половина - щом и с мен искаше да спи #Crazy


 Shocked Shocked Shocked
Тоз е за разстрел бе!

# 28
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
У наше село му викат курварин, мисля, че изчерпва всичко  Laughing

  202uu




 Peace

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Бе аз ли не съм нещо в ред или вашите схващания все избиват в сексуална насока...
Защо е задължително женкар да се отъждествява с "ебач на всички посоки"... Нещо не схващам...
Звучи ми почти същото... Като се каже мъжкар и веднага да обвинявате човека, че чука само мъже и то n на брой...
Извратено ви е нещо мисленето... Само секс и чукане ви е в главата...
Не мое така с лошото...
Женкар не е лоша дума...
А що се отнася до съдържанието й... Че то всеки различен мъж я изпълва с различно съдържание...
Ако един мъж вървейки по улицата се зазяпва в симпатична дама... Е ли тогава според вашите схващания женкар... Или пък обича да гледа хубави жени и по час на ден зяпа Фешън ТВ щото има хубави манекенки... Това прави ли го женкар, който има n-брой жени в списък "Аз съм спал с тях"...
Не съм съгласен с определението ви за женкар...!

Общи условия

Активация на акаунт