Знаете ли кого видях?! - тема 30

  • 195 962
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Сф
  • Мнения: 10 781
Цитат
предпочитам да гледам такива момичета, отколкото Ни Ло, Златките и пр.   
От черната до русата има голяяма разлика .Русата е нежно и приятно момиче .И хубаво.(Живее до сестра ми и имам наблюдения на живо и в ситуации)
Черната , само като си отвори устата и лъха непоправимо, както виждаме с години , на селска пръчка.А и на вид, нищо женствено ooooh!

# 661
  • Варна
  • Мнения: 10 668
Харесвам Никол, барабар с буклите й  Grinning

# 662
  • София
  • Мнения: 1 146
Преди малко Данчо Караджов и Сигнал в Панагюрище.Данчо остарял и побелял 😒

# 663
  • До морето
  • Мнения: 7 158
Радан Кънев в Капитан Кук. Беше с компания и накрая бая беше вързал кънките  Laughing

# 664
  • Мнения: 6
Аз съм на 11 и ходих на участие на Гери-Никол в Стара Загора

# 665
  • Мнения: 4 864
Преди малко Данчо Караджов и Сигнал в Панагюрище.Данчо остарял и побелял 😒

дереше ли се като 30 годишен рокаджия? Преди година като бяха с концерт на Легендите не спря да вика "оуууу,йеееее" на всеки ред от песните. Направо не се търпеше. Имах чувството,че е на стимуланти..
Извинете за офф-а!

# 666
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Включвам се със спам за Никол Станкулова.  Харесвам я в лице,косата й не ми пречи. По-скоро не харесвам краката й .

# 667
  • Мнения: 17 546
Михаил Христов преди малко в Горубляне. Кара златист Hyundai i35.

Последна редакция: пн, 01 май 2017, 18:14 от Бижy

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 2 445
Михаил ми беше колега в университета, но изобщо не беше от редовните. Знам, че има много тренировки, но защо го е записал това висше - само за дипломата ли?

# 669
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 179
Доктор Енчев на едно кръстовище в Пловдив. Няколко пъти съм го засичала в пловдивски заведения и всеки път е с различна кола варират от Бентли до Ситроен. Аз бях с една приятелка и й викам пусни прозореца да му кажа, че като родя ще го потърся да ме вкара в час   Joy Joy

# 670
  • София
  • Мнения: 6 497
Михаил ми беше колега в университета, но изобщо не беше от редовните. Знам, че има много тренировки, но защо го е записал това висше - само за дипломата ли?
Ами че то си е масова практика. Доста хора си осигуряват препитанието и без диплома, тя им е за всеки случай Wink

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 2 445
Ама после се хвалят какво са завършили Mr. Green

# 672
  • София
  • Мнения: 23 159
Идвам и аз да пиша за Михаил Христов.  Simple Smile Видях го вчера вечерта с приятелката си в книжарницата в Мол Пловдив, разглеждаха книги на спортна тематика, стори ми се, че избират нещо за подарък.  Simple Smile

# 673
  • Мнения: 1 678
Доктор Енчев на едно кръстовище в Пловдив. Няколко пъти съм го засичала в пловдивски заведения и всеки път е с различна кола варират от Бентли до Ситроен. Аз бях с една приятелка и й викам пусни прозореца да му кажа, че като родя ще го потърся да ме вкара в час   Joy Joy

И брат му /близнак/ се подвизава из града, та може затова да ти се струва,че все един и същ виждаш с различни коли. Аз близнака съм го виждала  с черен джип Мерцедес /не съвсем нов модел/ около болницата им. И двамата са еднакви надути.

# 674
  • Пловдив
  • Мнения: 2 445
Единият Енчев живее в Пловдив. Дори детето му учи в училището до нас.

Общи условия

Активация на акаунт