Моля, препоръчайте дерматолог

  • 12 952
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте мами!Може ли да ми препоръчате добър дерматолог.Сина ми има зачервявания около очите,шията,по краката в горната част.Изписаха ни много кремове,.но ефект за сега няма за повече от два месеца.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз съм много доволна от д-р Константинова. Работи във ВМА и в 20 ДКЦ (на Дойран), точно до здравната каса й е кабинета.

# 2
  • Мнения: 2 478
Ако за София става дума, един от най-добрите специалисти е Радовенски от 15-то ДКЦ в Дианабад.

Също от кожната клиника в Александровска доц. Пехливанов . Общо взето все хора от кариерата така  да се каже.

# 3
  • Мнения: 412
Д-р Елмира Павлова - преглежда в МЦ Св Пантелеймон и ИСУЛ. Аз съм много доволна от нея.

# 4
  • Мнения: 195
Мога да ти препоръчам д-р Катрин Крахтова от Скин Системс. Изключителен специалист дерматолог, на която сме много благодарни и за отношение, и за съдействието, и за всичко. Миналата година дъщеря ми претърпя изгаряне по бузките и челото от пръски горещо олио. Приеха я по спешност. Да чукна на дърво няма нито белези, нито следи.

В София преглежда в медицинския център на Скин Системс
бул. Джеймс Баучер 9597 ,
телефон: +359 887 958 506
телефон: +359 2 962 43 64

# 5
  • Мнения: 2
Имам проблем с ноктите на ръцете от няколко години изпила съм много лекарства, всяко едно в продължение на месеци миконафин, фунгофин, микомакс и други подобни. Без никакъв ефект. Мазъла съм се с екзодерил, химикалката на Шол, полинейл и други... забраняваха ми да ям сладко. Тикнах си ръцете в разтвор от сода за хляб и вода. В домашен ябълков оцет, във вино. Мазах се с клеева тинктура и с йод. Както и с няколко препарата купувани от различни билкарки. Но нищо не помага. Първоначално ми каза просто гъбички и започнах с всички тези лечения. После казаха, че нямам оросяване на крайниците и започнах да пия лекарства за това. През всичкото това време съм пила витамини от скоро пия и Новофан. Ноктите ми започнаха да се отлепят от леглото. Не са ми известни други заболявания. Работата ми не е свързана с никакви препарати. Не пера и не мия на ръка.

И след всичкото това писане, моля препоръчайте ми добър дерматолог!

# 6
  • Мнения: 195
Моника Георгиева  За ноктите казват, че заради бавния им растеж са истински архив за патологични процеси и могат да покажат много. Какви изследвания са ти правили, посявка взимали ли са ти? Имаш ли поставена диагноза?
Аз Крахтова вече я препоръчах, може би трябва да се търсят причини и в някакви евентуални вътрешни инфекции, щом локално вече си третирала. Но без диагноза няма как.

# 7
  • Мнения: 265
Здравейте, мога да препоръчам Доц. Д – р Георги Пехливанов. Имам атопичен дерматит и той много успешно го третира.

# 8
  • Мнения: 21
И аз се опитвам да открия добър дерматолог понеже от много време имам проблем с кожата на главата. Какви ли не шампоани и мазила не пробвах, от някои даже се влоших. Един казва себорея, друг - дерматит, трети - пърхот. Моля ви, ако някоя е ходила при добър дерматолог за подобен проблем, да сподели координати, понеже досега всички, които ми препоръчват, са помогнали за справяне с акне/изгаряния/обриви, но не и с такова нещо.

# 9
  • София
  • Мнения: 38 488
Петьо Брезоев от МА - детски дерматолог. Работи със ЗК.

# 10
  • Мнения: 31
Аз съм доволна от д-р Люси Повова - болница Токуда. 

# 11
  • Мнения: 82
И на мен ми трябва дерматолог,но за Пловдив. Моля,ако някой знае да препоръча.

Общи условия

Активация на акаунт