Бокал е по-скъпичък магазин , нали?

  • 3 326
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 877
мерси на всички мами,
сега като чета си променям мнението, много е поелзен този форум, благодаря ви отново!!  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 39 771
Ако се сравнява с производствената цена... скъп е, т.е. надценките са им високи. Но има къде, къде по-скъпи детски магазини. Пазарувала съм от там, за мен си е нормален магазин.

# 17
  • Мнения: 86
Аз пазарувам почти и само от Бокал. Много съм доволна  от качеството и не мисля, че за комплектчета от три части за по 20- 20 и нещо лева е скъпо. Вярно е и аз съм му купувала от там бодита за 7,8 лева, и не са мърдали. Купувала съм и по-евтините им (те работят повечето с Комес), но при второто пране ми се разпаднаха конците. За мен това е скъпо. Това е моето мнение, но немога да отрека, че имат и скъпички работи. Simple Smile 

# 18
  • България-София
  • Мнения: 573
Аз пък не стъпвам вече там. Преди една година в магазина пред зала Универсиада имах скандал една пикла-продавачка. Предния ден копувам подарък са племеницата си в Израел, но понеже дрехата която ми предложи /показа само 3 комплекта, за повече я домързя/ не ми изглеждаше за 4 год. въпреки нахалното налагане, че точно това е размера се "уговорих" да го пробвам на племеницата си в София /на същата възраст/ и ако не стане - да го сменим. Е, не стана разбира се, отивам в магазина, а тя като ме видя физиономия ми прави Twisted Evil Казвам и да ми покаже нещо друго тя ми вика, че всичко ми била показала вчера Sick Почвам да зяпам по закачените на стената дрехи и посочвам, като помолих да ми свали едно костюмче от джинсови панталонки и блузка тя ми казба "ама то е много скъпо" Shocked Като попитах колко - 50 лв. Коя е тя да определя кое е скъпо за един клиент и кое не...след като на въпроса "за каква сума" съм отговорила, че няма значение. Луд скандал за мое "изпускане на парата" и не стъпвам там.
Имам много още истории от приятелки за "любезността" на персонала там.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 310
А пък аз да похваля този, който се намира в "Люлин", до метростанцията. Там продавачките винаги са ми предлагали толкова много неща, че ми е трудно да си избера, понеже всичко ми харесва Laughing Последно купих от там два панталона за големия ми син, който си има едно шкембенце, което прави купуването на панталони много трудно Twisted Evil Не мога да си спомня точно цените, но бяха много изгодни Simple Smile Относно цените, мисля, че има и скъпи неща, но аз винаги намирам нещо, което ми се струва евтино!
Дали да не намина пак тези дни.........? Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 3 688
Аз също го намирам за приемлив
Миналата година взех поларено костюмче/долно и горно/ за 11лв.Чудесен потник за 5годишно момиченце за 4,90лв.Много харесвам комплектите на Дисни от 3 части са 20тина лева

# 21
  • Мнения: 9 903
аз вече се отказвам да пазарувам там. Търсех шапка. Бяха изложили много шапки - почти всички по 8 лв. Открих шапка за 4 лв  Mr. Green и помолих за по-малък размер. Докато ровеше в един чувал, продавачката ми измъкна наш размер шапка, но друг вид и ми предложи да я купя. Без да се замислям, се съгласих, но на касата ми казаха отново цена 8 лв. Върнах се на щанда и обясних че не искам шапка за 8 лв , така че да потърси онази за 4.
Еми не ми потърси, нещо се замота, почаках 5 минути и си тръгнах. Да си ги носят шапките, после си купих от другаде 3 шапки по 2-3 лв Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт