Д-р Георги Станулов, Виена Ин Витро Център?

  • 22 710
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 84
Привет,

Имах абсолютно същата дилема като вас. В крайна сметка реших да я направя при д-р Генов , само че след 1 седмица опити да се свържа с него по телефона ( всичките неуспешни ) реших да звънна в Щерев и да си запазя час буквално за след 2 дни. Паднах се при д-р Билчев ( по мое мнение мина добре всичко, след процедурата лекаря ми обясни подробно нещата ) . После изпратих резултатите на д-р Станулов и изобщо не е правил на въпрос, че цветната снимка е правена на друго място. Успех ви пожелавам!


Здравейте! 
Предстои ми инсеминация при д-р Станулов и съответно трябва да направя цветна снимка на тръбите преди това. Той ме насочи към д-р Генов в бившата Тина Киркова. Винаги ли работи с този доктор? Някоя от Вас правила ли е снимка там? Мненията са малко притеснителни Sad

# 46
  • Мнения: 931
Привет,

Имах абсолютно същата дилема като вас. В крайна сметка реших да я направя при д-р Генов , само че след 1 седмица опити да се свържа с него по телефона ( всичките неуспешни ) реших да звънна в Щерев и да си запазя час буквално за след 2 дни. Паднах се при д-р Билчев ( по мое мнение мина добре всичко, след процедурата лекаря ми обясни подробно нещата ) . После изпратих резултатите на д-р Станулов и изобщо не е правил на въпрос, че цветната снимка е правена на друго място. Успех ви пожелавам!


Здравейте! 
Предстои ми инсеминация при д-р Станулов и съответно трябва да направя цветна снимка на тръбите преди това. Той ме насочи към д-р Генов в бившата Тина Киркова. Винаги ли работи с този доктор? Някоя от Вас правила ли е снимка там? Мненията са малко притеснителни Sad

Благодаря Ви!

# 47
  • Мнения: 1
Аз ходих при него тази седмица във връзка с кампанията на Виена Инвитро за безплатни спермограми. Изключително приятно впечатлена съм. Отдели ни 1 час и 15 мин. Получих дейтални обяснения на всичко, което ме интересуваше. За сравнение предишния ми лекар не ми е отделял повече от 15 мин. Решила съм да си сменя клиниката и мисля, че д-р Станулов определено ме спечели!
Мен също ме спечели-невероятен човек е. Изключително внимателен, мил, посрещна ме с усмивка и желание да ми помогне. Благодарение на него днес вече имам бебче. Срещнахме се в самото начало, когато бях едва 5 г. с. Имах бледо кафеникаво зацапване и той ме предупреди да бъда много стриктна и да спазвам указанията му, а именно да не се натоварвам с домакински задължения, да лежа почти постоянно, да приемам Но Шпа и Утрогестан, както ми е предписал, да не пътувам, да не шофирам, което НАИСТИНА при мен беше от ключово значение за това бременността да е успешна и да дам живот на малкия ембрион в мен. Трудно ми беше да спазвам тези негови насоки и да се науча да живея така заради бебчето, но всичко си заслужаваше. Препоръчвам го на 100%. При посещенията ми при него в кабинета му се чувствах спокойна, знаех че насреща ми ще открия разбиране и бях  сигурна, че съм в добри ръце. В днешно време рядко прегледите при докторите са приятни, но там ви гарантирам че ще се чувствате така. Потърсете го-няма да сгрешите. Дано съм помогнала на някого. ❤❤❤ Вече вкъщи сме трима.

# 48
  • Мнения: 5 152
Не знам дали тази тема да не се затвори (не е моя, тъй че не знам дали мога да го предложа)
https://www.bg-mamma.com/?topic=1498684 тук можете да видите актуална информация и да зададете въпроси, тъй като д-р Станулов е в Афродита Simple Smile

# 49
  • Мнения: 21
Привет,

Имах абсолютно същата дилема като вас. В крайна сметка реших да я направя при д-р Генов , само че след 1 седмица опити да се свържа с него по телефона ( всичките неуспешни ) реших да звънна в Щерев и да си запазя час буквално за след 2 дни. Паднах се при д-р Билчев ( по мое мнение мина добре всичко, след процедурата лекаря ми обясни подробно нещата ) . После изпратих резултатите на д-р Станулов и изобщо не е правил на въпрос, че цветната снимка е правена на друго място. Успех ви пожелавам!


Здравейте! 
Предстои ми инсеминация при д-р Станулов и съответно трябва да направя цветна снимка на тръбите преди това. Той ме насочи към д-р Генов в бившата Тина Киркова. Винаги ли работи с този доктор? Някоя от Вас правила ли е снимка там? Мненията са малко притеснителни Sad


Аз съм правила преди 2 години при др. Генов, пак по препоръка на д-р Станулов. Д-р Генов е внимателен, няма проблем. И аз четох в нета, но няма смисъл. Не четете нищо и си пригответе обезболяващи, дори съм чела да се сложи свещичка Профенид или нещо подобно предварително, но аз не го направих. Търпи се болката след това, но не е приятна, нещо като дърпане и тежест.

# 50
  • Мнения: 1
Здравейте на всички
Искам да искажа голямата си благодарност   на д-р Станулов и екипът му от професионалисти в МЦ Афродита, защото ако не бяха те сега нямаше да го имам това прекрасно ангелче ,моят син на име Алекс които се роди на 11.01.2023г.

# 51
  • Мнения: 753
Здравейте на всички
Искам да искажа голямата си благодарност   на д-р Станулов и екипът му от професионалисти в МЦ Афродита, защото ако не бяха те сега нямаше да го имам това прекрасно ангелче ,моят син на име Алекс които се роди на 11.01.2023г.
Честито! Много да ви радва!

# 52
  • Мнения: 226
Извинете но абсолютно всички профили, които хвалят др Станулов имат 1-2-3 коментара във форума и са регистрирани точно да дадат положителен коментар. Мирише на измама и фалшива реклама. Много е долно да се печелят пари на мечтите на хората.

# 53
  • Мнения: 5 152
Обонянието лъже Wink Влезте в актуалната тема за инвитро в Афродита и четете на воля. Пратила съм при Станулов поне 5 мацки, които са останали очаровани и са задвижили терапия или процедури. Баш той няма нужда от фалшива реклама, защото не може да се обърне от толкова много работа и пак намира време да се погрижи за всички.

# 54
  • Мнения: 1 333
Извинете но абсолютно всички профили, които хвалят др Станулов имат 1-2-3 коментара във форума и са регистрирани точно да дадат положителен коментар. Мирише на измама и фалшива реклама. Много е долно да се печелят пари на мечтите на хората.

Намирисваш ми на завистлива конкуренция 🤣 До там ли стигнахте, да плюете най- добрия защото работата ви намаля?

# 55
  • Мнения: 931
Извинете но абсолютно всички профили, които хвалят др Станулов имат 1-2-3 коментара във форума и са регистрирани точно да дадат положителен коментар. Мирише на измама и фалшива реклама. Много е долно да се печелят пари на мечтите на хората.

Вие явно не умеете да четете. Вижте темата за МЦ Афродита и пак пребройте профилите и коментарите. Сестра ми се сдоби с рожба, благодарение на него, както и още доста жени. По групите и форумите е пълно с доволни негови пациентки.
Това, което намирисва тук е Вашият коментар. Звучи като злобееща конкуренция.

# 56
  • Мнения: 240
Здравейте!
  Препоръчаха ми д-р Станулов и влезнах на прочета мнения. Останах очарована колко много суперлативи има този лекар (даже не прочетох нито едно негативно мнение).
 Определено мисля да си запиша час. Two Hearts
  Въпроса ми е следния: Тъй като това ще ми бъде евентуално първото посещение при репродуктивен специалист (с мъжа ми правим опити от около година и малко, и двамата сме на 30г, имам една биохимична бременност) В повечето  коментари, които прочетох пишеше най-вече за инвитро процедури, а и статиите в интернет за него са свързани най-вече с това.  Има ли жени, които са забременели при доктора чрез някаква по-лека симулация, медикаменти, инжекции, инсеминация и т.н. ?
  Идеята ми е- тъй като все още не знаем какъв е проблемът при нас- вероятно предстои да се направят доста изследвания- предполагам, че ще се пробват по-леки методи за асистирана репродукция докато се стигне чак  до инвитро ? Нали не е от лекарите, които навиват пациентите си за тази процедура, дори когато не е необходимо?

 Силно вярвам, че е от тези, които гледат на всеки случай индивидуално и под внимание.
 
 Ще се радвам да споделите опита си, благодаря предварително! Two Hearts

# 57
  • Мнения: 753
Тази тема незнам дали някой още я следи, но ще ти отговоря. Доктора винаги е подтиквал към естествени опити, там където е възможно. След като ви пусне необходимите изследвания, ще се прицени дали и как да продължите.
Има тема за клиника Афродита, може да следиш там.

# 58
  • Мнения: 759
Правили ли.сте тест за проводимост на тръбите и съответно спермограма?

# 59
  • Мнения: 240
Тази тема незнам дали някой още я следи, но ще ти отговоря. Доктора винаги е подтиквал към естествени опити, там където е възможно. След като ви пусне необходимите изследвания, ще се прицени дали и как да продължите.
Има тема за клиника Афродита, може да следиш там.


Благодаря!

D.D , Все още не, но вече си записах час при доктора. Както казах това ще бъде първата ни среща с репродуктивен специалист.

Последна редакция: чт, 14 сеп 2023, 23:59 от Flowering1808

Общи условия

Активация на акаунт