"Cesur ve Güzel"("Дръзки и красиви") с Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту- тема 2

  • 111 846
  • 737
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 6 546
Благодаря за превода - кой с каквото може! bouquet
Тъкмо си намислих, как Хюлия ще е следващата мамаша на Сю и Корхан и Тахсин избърза. Mr. Green
Корлудаа джуниър

Лека от мен! Hug

# 616
  • Мнения: 10 252
Тахсин не очакваше децата му да се обявят против негово решение.
Не разбрах дали Джес очакваше и двамата да вземат негова страна.
Бюлент не послуша съвета на Джес да не бърка бизнеса с чувствата.  Joy Joy
Сю изглежда каза, че е върнала пръстена на Бюлент.
Къщата на Корлудаа е като дядовата ръкавичка - Айше/Хюля и Адалет ще я разнообразят.  Joy Joy

# 617
  • Мнения: 4 529
Ринка Hug те двете Адалет и Хюлия/Айше ще допринесат за още по-голям колорит в" дядовата ръкавичка" - имението Корлуда. Чудя се Сю дали ще остане да живее под един покрив с новата" мамаша" като знаем как не я понася Rolling Eyes

Саби той тати ако не беше избързал със сватбата  наистина можеше да се ощастливи с хова по-млада булка. А и не знае, че изпусна 2 в 1 - хем по-млада, хем и готово бременна с наследника Joy Joy  hahaha



# 618
  • Мнения: 3 550
Искам,трей.

# 619
  • AMS
  • Мнения: 7 049
Според мен, в Анталия Тасин разбра, че майка му е починала.
Тогава Адалет му поднесе съболезнования.
Това му каза един от сервитьорите, когато Тасин попита за майка им,
за жената на възрастния.
А възрастният човек на касата може би е втори баща,
а може и да е истински.
Даде бакшиш на сервитьорите/ синовете на възрастния, но на него - не.

Започва повторението по стартв

# 620
  • Мнения: 5 724
Diva, благодаря !

# 621
  • Мнения: 45 568
Благодаря на всички за разясненията и компанията! Hug Hug Hug





Лека вечер! Hug

# 622
  • Мнения: 3 550
Сетих, се нещо,
новото семейство Корлуда,са
потенциални -затворници!
Ще им дадат семейна килия. Joy Joy

# 623
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
    Приятели, благодаря за снимките тази вечер! Чакам с нетърпение превода на епизода.

             

  Злати,  Heart Eyes позна песента. Като започна и се смях с глас!Трябва да залагаш на лотария- ще спечелиш! Peace

             

  Канти Heart Eyes
 
                             Лека нощ, дръзки и красиви дружки! Hug

# 624
  • Мнения: 10 252
Епизодът:

Cesur ve Güzel 6. Bölüm



https://www.youtube.com/watch?v=aMBEz5h3T8E

Допълних  предварителните рейтинги до края: Peace

Скрит текст:
Social & TV Ratings ‏@SocialRatings  1h1 hour ago
20:00 - 20:15
1.#CesurVeGüzel 3.44
2.#VatanımSensin 3.02
3.#UmudaKelepçeVurulmaz 2.96
4.#CesurYürek 2.51
5.#Yeter 2.00

20:15 - 20:30
1.#CesurVeGüzel 4.26
2.#VatanımSensin 3.92
3.#UmudaKelepçeVurulmaz 3.03
4.#CesurYürek 2.80
5.#Yeter 2.13

20:30 - 20:45
1.#CesurVeGüzel 7.18
2.#VatanımSensin 4.99
3.#UmudaKelepçeVurulmaz 4.36
4.#CesurYürek 2.87
5.#OsesTürkiye 2.53
6.#Yeter 2.41

20:45 - 21:00
1.#CesurVeGüzel 9.00
2.#VatanımSensin 6.74
3.#UmudaKelepçeVurulmaz 4.96
4.#CesurYürek 3.38
5.#OsesTürkiye 2.62
6.#Yeter 2.85

21:00 - 21:15
1.#CesurVeGüzel 8.11
 2.#VatanımSensin 7.95
3.#UmudaKelepçeVurulmaz 5.01
4.#CesurYürek 4.16
5.#OsesTürkiye 3.37
6.#Yeter 2.90

21:15 - 21:30
1.#CesurVeGüzel 8.64
2.#VatanımSensin 8.14
3.#UmudaKelepçeVurulmaz 5.82
4.#CesurYürek 4.71
5.#OsesTürkiye 3.65
6.#Yeter 2.94

21:30 - 21:45
1.#CesurVeGüzel 9.01
2.#VatanımSensin 8.88
3.#UmudaKelepçeVurulmaz 5.90
4.#CesurYürek 4.79
5.#OsesTürkiye 3.82
6.#Yeter 2.99

21:45 - 22:00
1.#VatanımSensin 8.30
2.#CesurVeGüzel 7.46
3.#UmudaKelepçeVurulmaz 5.93
4.#CesurYürek 4.86
5.#OsesTürkiye 3.88
6.#Yeter 3.00

22:00 - 22:15
1.#VatanımSensin 7.93
2.#CesurVeGüzel 7.68
3.#UmudaKelepçeVurulmaz 5.97
4.#CesurYürek 4.90
5.#OsesTürkiye 3.75
6.#Yeter 3.76

22:15 - 22:30 
1.#CesurVeGüzel 8.09
2.#VatanımSensin 6.11
3.#UmudaKelepçeVurulmaz 5.99
4.#CesurYürek 4.94
5.#OsesTürkiye 3.80
6.#Yeter 3.79

22:30 - 22:45
1.#CesurVeGüzel 7.62
2.#VatanımSensin 6.85
3.#UmudaKelepçeVurulmaz 5.50
4.#CesurYürek 4.64
5.#OsesTürkiye 3.71
6.#Yeter 3.68

22:45 - 23:00
1.#CesurVeGüzel 6.25
2.#VatanımSensin 6.08
3.#UmudaKelepçeVurulmaz 5.37
4.#CesurYürek 4.62
5.#OsesTürkiye 3.84
6.#Yeter 3.83

23:00 - 23:15
1.#CesurVeGüzel 5.54
2.#VatanımSensin 5.12
3.#UmudaKelepçeVurulmaz 3.83
4.#CesurYürek 3.00
5.#OsesTürkiye 2.70
6.#Yeter 1.62


Благодаря за коментарите, снимките, поясненията!  newsm51
Благодаря на всички, че бяхме заедно!  Hug

# 625
  • Мнения: X
Рина  bouquet  Не изглежда лош рейтингът!  Peace

За събранието четох, че Тахсин поискал да се откажат от някакъв проект, да платят неустойките на Джес, Михрибан и Бюлент и...  Rolling Eyes / нали имаше приказка за ремонт и преустройство на ф-ката на Мирибан  newsm78 /   Grinning но ще видим с превода  Grinning Grinning




Благодаря на всички за компанията  Hug Hug

Сетих, се нещо, новото семейство Корлуда,са потенциални -затворници! Ще им дадат семейна килия. Joy Joy
 Joy Joy

Малко свидетели на деянията им останаха...  Козелът се подсигури за Адалет... обаче... ooooh! сем на Ширин са на топа на устата...   Cry

Лека вечер  Hug Hug

# 626
  • Мнения: 1 875
Злати позна песента ,на която танцуваха Сю и Джес,но ние сме виждали Туба и в друг филм да играе на музиката от песента,и също беше прекрасна.

Нищо не казвате за нервака,който притесни шефа на полицията,т.е. този дето беше арестуван за убийството на доктора.Леле тоя чак се тикосва от нерви.Скоро Хюлия ще бъде принудена да го вкара и него в дома на Корлудаа и тогава ще се наредят убиец,лъжец,младоженец  Joy Joy Joy Joy

# 627
  • Мнения: 4 529
Ринка Hug мерси за 6 болюм в тюбето

Предварителния рейтинг ми харесва. Да видим утре как ще е Peace

Благодаря на всички за компанията тази вечер  bouquet





ПП

Нищо не казвате за нервака,който притесни шефа на полицията,т.е. този дето беше арестуван за убийството на доктора.Леле тоя чак се тикосва от нерви.Скоро Хюлия ще бъде принудена да го вкара и него в дома на Корлудаа и тогава ще се наредят убиец,лъжец,младоженец  :35: Joy Joy Joy


Кески  Laughing само си визуализирах евентуалното бъдещо съжителство в "дядовата ръкавичка"
Аз лично за нервака ще имам какво да кажа след превода.

Последна редакция: чт, 15 дек 2016, 23:17 от kanti

# 628
  • Мнения: 3 550
Благодаря на всички за компанията Hug
Лека нощ и от мен.

Аха, песента е същата в друго дизи и участие на Туба в ,,КРА,,  с колега ЕА,
на кораба ,където Елиф получи предложение с пръстен.

# 629
  • AMS
  • Мнения: 7 049
Благодаря на всички за постовете!!!
Аз дето не съм химик, забелязах
много нежна химическа реакция  Two Hearts





Много ми хареса песента

Aşk Beni Bulunca - Любовта ме намери >>>



Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт