"Cesur ve Güzel"("Дръзки и красиви") с Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту- тема 2

  • 111 846
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • AMS
  • Мнения: 7 049





Привет и благодаря споделеното,
най-вече за коментарите по съдържанието!!!

Още един момент съм отбелязала в стоп кадрите си >>>


Скрит текст:

Това беше причината Хюлия да реши, че трябва да се освободи от доктора.
Но дали го е направила сама?  Rolling Eyes

И да сложа още едни гифчета   hahaha  hahaha





# 91
  • Мнения: 13 407





Събрах материал.  Blush Мерси за помощта!  Hug

Да се включа в казуса за знака за безкрайността. Забелязала съм, че съседите така отбелязват земния си край. Демек не със дата, а с този знак. Така, че надгробния паметник на майката на Сю си е по канона така да се каже.

АираHug Еркан Авджъ е атеш ве барут.  Peace tooth

# 92
  • Мнения: 10 252
Честито Селфи! Със здраве да си ги ползваш!  Laughing
Трейлърът е на път!  Peace


# 93
  • Мнения: 19 881





Събрах материал.  Blush Мерси за помощта!  Hug

Да се включа в казуса за знака за безкрайността. Забелязала съм, че съседите така отбелязват земния си край. Демек не със дата, а с този знак. Така, че надгробния паметник на майката на Сю си е по канона така да се каже.

АираHug Еркан Авджъ е атеш ве барут.  Peace tooth

скица rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Рина мерси, чакаме Wink Peace

и нещо интересно за Киво Peace

# 94
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 656
Оу, стигнах до там в бара.
Корхан знае всичко за баща си и имаше смелост да му го каже, вярно подпийнал. Но, пак се брои.
Жал ми е за него, нещо като в капана на парите и известното име Корлуда се получава. Идиотско е поведението на дъртия ooooh! Да говорели, като хората .....та, той, ако беше човек нямаше да бие сина си. Ама, много се възмутИх Crossing Arms Naughty Stop

# 95
# 96
  • Мнения: 13 407

Тази Бану почва да ме напряга.  Mr. Green newsm66

Последна редакция: пн, 28 ное 2016, 22:00 от selfie

# 97
  • Мнения: 19 881
Ринка, мерси bouquet

емотикончету влезе в употреба hahaha

Хъшпъпи,
не си само ти възмутена Peace

# 98
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Привет на всички! Hug


Защо мислите, че Хюлия е истинската майка newsm78  нали Джахиде обясняваше на доктора,  за процедурата на заплождането-Корхан мислел, че бебето е инвитро, но са инжектирали яйцеклетките на сурогатната майка....

И аз съм от тези, които мислят, че Хюлия не е сурогатна майка. Когато Джахиде и се обади по тела и Хюлия я попита как е успяла с доктора, Джахиде и каза: - "Мисля, че успях да го убедя да ми съдейства. Казах му, че ти си сурогатна майка." Тогава Хюлия с усмивка и каза: - "Хубава идея." Naughty

Ринка Hug, благодаря за фрагчето, джанъм! bouquet  Ще има ревност галиба. smile3521

# 99
  • Мнения: 10 252
Дръзки и красиви - 4 епизод 2 трейлър - bg sub

https://www.videoclip.bg/watch/639590_drzki-i-krasivi-4-epizod-2-treilr-bg-sub

https://www.facebook.com/TubaBuyukustunOfficialFanClub/videos/1311871915542561/

Лили,  smile3525

Последна редакция: пн, 28 ное 2016, 22:20 от rina-rina

# 100
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 656
Мерси за трейлъра, Ринка Hug

Аз още гледам серията.
По повод сурогатно ли е майчинството на Хюлия, то със сигурност не е. Тази версия беше най-правдоподобна и будеща жал в доктора към бъдещия баща, който уж участва с матрял Mr. Green какато и Джахиде. Горките те, нещастни, по друг начин не става и това беше хубава стръв на въдичката й, доктора клъвна - видяхме. Иначе няма как да изпляска директно, че е наела проститутка да й роди кво и да е там дете Whistling ooooh! Tired


Айра, да,нали..
Но, поне му каза всичко в очите. В интерес на истината това беше първата мъжка постъпка Rolling Eyes

# 101
  • Мнения: 10 252
Двете "Б" ще ни нервят!  ooooh! Бану и Бюлент. Единият иска да покаже дори това, което не е било, а другият иска да скрие това, което е било.  Joy Joy
Дано скоро Джесур разбере каква е причината за гнева на Сюхан и да изясни нещата.
 


# 102
  • Мнения: 1 875
 Hug Hug Hug Hug

Ринка,Лили, bouquet bouquet bouquet

Задава се много интересен и напрягащ епизод,нямам търпение да е вече четвъртък  #Crazy ooooh!

И според мен детето си е на Хюлия и някой си от когото е заченала.То няма нищо общо с рода Корлудаа,целта е давайки на Тахсин детето, Джахиде да остане с Корхан и да се възползва от парите и влиянието на Корлудаа.

Мен ми е по-интересно,защо Михрибан е толкова отмъстително настроена към Тахсин.Това, че я е изоставил преди много години в деня на сватбата не ми е достатъчна причина.Мисля си,че е свързана някак или със съпругата на Тахсин,или с бащата на Джесур.А къде е нейният съпруг и кой е той.И тоя бизнес със зехтина и фалирането на бизнеса им от Тахсин newsm78 newsm78 newsm78

Бану май ще поднесе Сюхан на тепсия на Бюлент,за да си освободи пътя към Джесур.Да,ама нееее!

# 103
  • AMS
  • Мнения: 7 049
Благодаря за фрагмана и за превода!!!  bouquet bouquet

https://www.facebook.com/Tuba-Buyukustun-Bulgarian-fans-club-off … 52002337/?fref=ts









Последна редакция: пн, 28 ное 2016, 22:55 от *** Diva ***

# 104
  • Мнения: 10 252
Пъпи, човешкият разговор по стандартите на Тахсин не включва такива глезотии като изслушване или разбиране на събеседника.  Joy Joy
Мами, нека и да се поревнуват малко.  Peace
Кески, Бану може и да иска но дали ще и позволят? В  момента когато Бюлент гали Сю тя поглежда към наблюдаващия ги Джес. Дали заради тези погледи Бюлент беше готов да отмъщава?  newsm78 newsm78
Дива, страхотни гифчета.  Peace
Това ще е третият сериал, който съм гледала, от който ще има благодатен материал за гифчета!  Peace




Общи условия

Активация на акаунт