запек при изкуствено хранено бебе

  • 2 160
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 643
moito pedi kaza 4e bebetata si usvoiavali xranata i zatova akali na 4-5 dena.Nie biaxme s zapek 1m.I na men mi se pla4eshe.Vsi4ko sam probvala.no nai goliam efekt ima ot Dufalaka,toi e bezobiden,no triabva da se dava vseki den.Posle kato po4naxme zelen4ukovite,vsi4ko se opravi.A interesneto beshe 4e az karmex ,i pak se zape4e.
И аз бях писала по горе за Дуфалака но не бях сигурна дали може да се дава на толкова малко бебе защото моето беше на около 5 месеца като започна да се запича. Най добре питай педиатъра си ако е толкова лошо положението дали можеш да го даваш. Но пробвай първо със всичко което ти напишат майките защото колкото и да е безвреден дофалака и макар да съм го давала все пак си е лекарствен продукт. Това си е мое мнение

# 16
  • Мнения: 212
Благодаря за съветите, ще пробвам да сменя млякото на Фризовом. А за Дуфалака - и нашата педиатърка ни го изписа, но мен ме е страх - все пак лекарство е, силничко е (и на мен ми го изписаха като бях в осмия месец и се спекох зверски), та засега караме на обтривки на дупето със сапунче ако положението е много лошо. Но вчера си се изака съвсем самичка и си беше нормално ако, та малко се поуспокоих.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Иван ми беше такъв. От омента на раждането си. Когато се обадих на Педито тя изрично ми забрани Дуфалак за него. Каза ми, че прекалено малък. Тъй като си го дохранвах ми препоръча да му давам Фризовом. Ефекта след първото дохнаване беше чудесен. 10 мин. след ато изцока 30мл. беше напълнил памперса.
Сега ако не е пил поне 400мл. сок от круши, ядълки или сливи пак се запича. Но пък пие ли си сокчетата сутрин е като часовник.

Общи условия

Активация на акаунт