O Hayat Benim - Това е моят живот

  • 62 290
  • 370
  •   1
Отговори
# 240
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Пропуснах защо сестрата на Иляс си е тръгнала?Казаха ли причината?

Защото чу бабката Ганимет като разпитваше Иляз за писмото и го тормозеше и разбра, че Зейнеб е дъщеря на Султан.

Защо Зейнеб е изоставена от Султан и осиновена от леля Ганимет? И кога ще научи истината?

Много ми е симпатично момичето, ролята много подхожда на външността ѝ - нежно, скромно излъчване.
Може ли подробности как ще се развие животът ѝ? Арда бързо я забрави...
В следващият сезон няма да ти бъде вече сипатична.След като сменят актрисата сменят и характера и .Зейнеб изиграва ключова роля за края на филма .Нищо няма да ти кажа нантатък за да ти е интересно.Точно копие на майка си е.

# 241
  • Мнения: 27 661
Вярно  сменят актрисата .

Последна редакция: вт, 30 юли 2019, 15:31 от femmi2

# 242
  • София
  • Мнения: 2 992
Миналата седмица си бях в къщи и видях, че пак повтарят сериала. Аз, и първият път го гледах от горе-от горе, и по едно време се отказах съвсем. Триото Хасрет-Бахар-Атеш... е няма толкова отврат герои.Бахар-не спира да хленчи и мрънка,и плаче. Хасрет-така и не прояви малко уважение към себе си, и да спре да се мъкне след Мехмет-Емир.Атеш- безхарактерен и злобен, все се вре къде не му е работа.Това суетене около Бахар, ми е в повече.Всички се въртят около нея, а тя не спира да циври и да се самосъжелява-защо на мен, защо аз и т.н. Днес, Евфсун и каза, че май и завижда че се омъжила, и аз така мисля. Този Атеш, така и не се решава на по-сериозна стъпка към нея, винаги си намира оправдание. Не си спомням, но май не се женят с лигавата Бахар.

# 243
  • Мнения: 27 661
Камеее  bouquet Защо да е злобен Атешчо?  
  

# 244
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Здравейте всички!  Simple Smile Гледам сериала, когато мога по Нва тв, мн е интересен. Показва наистина неща от живота, макар понякога да ми идва малко в повече. Фен съм на Ефсун, тя винаги знае какво иска и го постига, макар понякога да върши грешки и луди неща. Винаги казва каквото мисли на този и онзи, и е права. Говори истината открито и направо, дали ще е ядосана, дали ще е пияна. Евала. А Бахарито само реве и знае да се самосъжалява и все Ефсун й е виновна. Като не ти харесва животеца ти, промени го. Беше в бедняшкия квартал и само слугинстваше, переше, миеше чинии - не й харесваше. После отиде в имението на Атахан; там пък не си е на мястото. Не знае какво да прави и как да се държи. Сори. Naughty И Атеш много ме дразни; все се бърка там, където не му е работата. Прави се на великия детектив. "Ти криеш нещо, ще разбера какво е." Ама миналата седмица, Ефсун хубаво му го каза: "Ти защо вечно ни следиш? Омръзна ли ти от Бахар, че вечно си подире ми, а не с нея?".  Laughing Mr. Green Да вметна, че по-нататък Бахарито и Атеш ще се оженят. Peace

Последна редакция: пн, 29 юли 2019, 19:33 от David_Charvet

# 245
  • София
  • Мнения: 1 311
Здравейте, може ли да ми кажете кой епизод дават днес и къде могат да се гледат по-стари? Благодаря предварително!

# 246
  • Мнения: 42
Кога да им остане време от интригите и измамите на Ефсун и родата ѝ?!
Първо лъга, че е обезчестена и бременна от Атеш, после шофьора Неджати, Бахар разбра за убийството на дядо си и къде е заровен трупа му, появи се Хасрет, Нуран умря, Ефсун имаше здравословни проблеми, Мехмет Емир на два пъти лежа в затвора, Атеш в болница, Хюлия в психиатрични клиники, умря Едибе, появи се  Султан и бившата на Атеш и синът им, в цялата тази каша и бъркотия кога да
остане време за сватба и за бебета?!
Бахар и Атеш искат да живеят мирно и тихо, не вредят на никого, но явно и двамата са  се родили когато е гърмело и трещело. Хората като Ефсун и родата и са силни когато са в глутница, това са шайка измамници, тогава им лижат езиците по гъзовете, бълват огън и жупел и се правят на велики и интересни. На Ефсун мястото и е в родният и коптор и кочина, да се ожени млада и да роди и да се влачи по корем в тинята, калта, помията и лайната докато не умре един ден. Да, майка и измисли пъкленият план да откраднат самоличността на Бахар и семейството й, но тя се възпротиви, включи се с охота, леля и измисли другият пъклен план да откраднат новородената дъщеричка на Бахар и тя отново не се възпротиви и се включи с охота. Човек има свободна воля, ако иска да направи нещо го прави, другото са оправдания и извинения.Като е много забавна и умна защо нямаше никакви приятели и от всякъде я пъдеха неведнъж, а? Беше много близка с майка си, но тя умря, със Сечил, но тя замина със Асъм за Париж, със Сакине, но тя си замина за родното си село, Исмаил умря, а Дженгиз прекъсна всякакви контакти с нея. На нейната съвест ако изобщо има такава тежи не едно убийство-на Юсуф ага, на Осман, на Хатидже слугинята, на Едибе, на Айхан Картепе и за финал на любимите и Исмаил и Арда. Тя и да работи неможе, да кажем, че се смилят над нея и я вземат някъде или я уредят, на вторият, третият ден ще нахока и овика нахората, ще им вдигне кръвното и ще я изхвърлят като боклук на бунище. Ефсун е една никаквица, няма пари да си купи хляб и бельо ако не беше дядото на Бахар щяха да умрат от глад и жажда. Любовта ѝ с Арда започна с изнудване, измама, шантаж и убийство и така завърши, с Исмаил също. Да, отвори си бутици в Турция и чужбина стана известна дизайнерка, но отново с чужди, крадени пари. Арда открадна един милион долара от майка си за да ѝ прави напук когато извика Кенан на помощ и се ожени за него и когато Хюлия разбра, че са откраднали Нуран която е и нейна внучка им отне всичко и ги изрита на улицата-бутиците, бижутата, такситата на Султан, акциите на Арда от холдинга. То със чужда пита е много лесно да се прави помен и да се реве на чужди гробища, така всеки може. А относно Хасрет за какъв срам говорите за нея, че не разбрах, а ?
Фолия трябва да се засрами, знаела, е че е жива когато се е омъжила за Мехмет Емир и си е мълчала в продължение на 21г., не ми се мисли  какво щеше да направи ако знаеше по-рано, че имат дъщеря. Ако имаше поне капка достойнство още когато се появи Хасрет щеше да си тръгне, да поиска да ускорят максимално процедурата по развода и да остави човека на мира и да е щастлив с любимата си жена и дъщеря си, а тя тръгнала да забременява от неизвестен донор на сперма в клиника в Кипър, да трови Хюлия с хапчета и да пробутва чуждото копеле на което и тя незнае кой е баща му на Мехмет Емир. Извинявам се за прекалено дългите постове и всичко хубаво!



 



 

Последна редакция: ср, 31 юли 2019, 15:15 от nonat88

# 247
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Сериала си го бива,ама голямо гледане пада...Това е за търпеливи,аз не издържам
..Забелязвам,че новите ги правят кратки серии със забързан сюжет,което е на оферта.

# 248
  • Мнения: 36 769
Здравейте момичета  wavey
Отново имам пропуски, но действието не се развива бързо, та успявам да схвана какво се случва.
Имам непоносимост към Ефсун и све фамилия - Нуран, Иляс, сестрата на майка й. Многословието и празнословието на Ефсун ме отегчава и понякога дори, когато имам възможност да гледам епизодите, пропускам  сцените с Ефсун и Султан....
От любознателност изгледах част от финалния епизод, но го намерих само на турски. Това, което гледах нямаше нужда от превод. Единственото, което ми дойде на ума беше "Бог забавя, но не забравя..." Рано или късно всеки получава това, което заслужава.

# 249
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Леле, леле, леле. От всичко изписано досега, видях само обиди за Ефсун и близките й, ама за другите - нищо. #Crazy
Ефсун е повече човек от всички Атахан. И да греши, тя е принудена, но после съжалява, има угризения. А онези си ползват парите за подкупи, за поръчкови убийства, за палежи и бла-бла и си спат спокойно след това. Sick Sick Нека ги харчи Ефсун. Ама тя се влюби наистина в Арда, и той в нея, без значение как е започнало всичко. Вярно е това, което казват, че при тежки и кризисни ситуации хората се сближават и се влюбват един в друг. Ефсун каза на лудата си маминка, че само Арда я интересува, а не парите и къщата на Атахан. А оная: "Как ще ставам баба? Приличам ли ви на баба? Ще полудея!" На нея като не й отърва нещо, знае само да крещи: "Ще полудея! Накрая наистина ще го направи, когато Зейнеп убие Арда. 
Нямали време за сватба Атеш и Бахар? Ами, как като той само си вре носа, където не трябва и се прави на големия мъж. Ама ще му доди и на него реда да лежи у пандиза. Все обвинява Ефсун, че не е честна, а той скри от всички, че е блъснал Кенан от строящата се сграда. Ако не беше Кенан да му покаже видео записа, Атеш щеше сигурно да си отнесе тайната в гроба. И не само той, а целия клан Атахан са убийци; като почнеш от дъртата Едибе, убийцата на родителите на Атеш, та стигнеш до русата вещица Хюлия, подпалвачка откачена. То не беше да пали на Сакинето къщата, после тази на Ефсун в "Гиленджик", а после още 3 в другия квартал "Несполука", само защото не й отърва, че бедните хора не й се дадоха и й се опълчиха. Омразата й към Ефсун е толкова голяма, че поръча да пребият Ефсун в затвора и да й отрежат косата и да й я натъпчат в косата. И не стига това, амаи го направи от името на любимата си племенница, Бахар.  Sick Sick Sick Sick Не стига това, ами русата гадина една не задуши собствената си щерка с възглавница, мислейки я за Ефсун.  Sick Sick Sick #Crazy Нали е лоша Ефсун, прибра в стаята си малката пикла, която лежеше на пода просната, защото се беше натаралянкала. Ефсун я прибра в стаята си от човещина, от това да избегне скандал с лудата Хюлия.  Naughty После Арда и той стана убиец от яда си, дето все се биееше. Хвана човека, то не беше да го рита и накрая така силно го блъсна, че оня си счупи черепа в тротоара. Да не забравяме и малката невинна Мюге, на кого се е метнала. "Ох, Джамал, обичам те." Обичам те, ама накрая ще го убия. И нали сме богаташки деца, за нас няма затвор, както направиха с горката Ефсун. Нас ще на укриват я в Италия, я в Гърция.  Whistling ooooh! Фулия и тя се измъкна безнаказано при маминка си, ама поне стори едно добро нещо. Русата вещица като си изгуби паметта, уж се промени към по-добро: да я видиш как се е облякла като селянка и мете с метлата и яде без нож и вилица.  Laughing Да я бяха давали и как пере или тупа килими, или пече пипер. Неща, дето са й чужди и я беше гнус. Ама беше за кратко. И за капак, чистата и многострадална Бахарито, и тя стана убийца. Крушата не пада по далече от дървото.  Peace Wink Застреля Кенан като разбра, че той е убиеца на родителите на любимия й Атешко. Открадна му миига, за който той живееше и дишаше. И после, Ефсун я укриваше от полицията, (нали нищо добро не прави Ефсун за вас) а накрая като ги откри полицията, Бахарката какво направи? Отскубна се от Ефсун и горката залитна и доди насреща й една кола и я блъсна, и тя изгуби бебето си по ВИНА НА ТЪПАТА Бахар. Много ясно, че Ефсун ще й вземе бебето. ПАДА Й СЕ!

# 250
  • Мнения: 27 661
Атахан не са цвете за мирисане .Дъртата убийство е поръчала ,Хюлия е луда .
Обикнаха се Арда и Ефсун но това не оправдава, че открадна живота на Бахар .

На друго мнение съм за инцидента с колата и загубата на детето. Бахар сгреши като бяха ,но никой не е карал Ефсун да е с нея .  Тия техни отношения... Бахар прости ,а тя какво ли не и причини. За детето змията Султан го измисли .
Атеш не трябваше да оставя любимата си  за да не я товари но сгреши .  Бахар как пък повярва на приказките и не разследва как е умряло детето.

# 251
  • София
  • Мнения: 3 722
Аха, за всичко изброено Ефсун изообщо няма вина. 😀😀😀 Ама тя даже е най-добрата в сериала. То така се крадат деца щото им се пада..

# 252
  • Мнения: 27 661

Много добре си играят ролите артистите . Джерен Морай ми е неприятна но играе момичето . В момента Керемджем има нов проект успешен .
Повтаря се същото с детето ,Ефсун го открадна  ,Бахар като малка са я дали на тях . Мехмет Емир не е знаел какво става с дъщеря му .

Последна редакция: ср, 31 юли 2019, 13:48 от femmi2

# 253
  • Мнения: 42
Ей, уважаеми какво си мислите, че като ми изтриете постовете няма да ги публикувам пак ли?!
В тази държава доколкото знам има свобода на словото. Та, за Ефсун-пак го казвам и дебело подчертавам тези хора са психопати, рецидивисти, а Ефсун изпада ту в еуфория, ту в дистимия. Не може в продължение на дълги години да съсипваш живота на хората, да правиш мизерии и гадости, да вилнееш и безчинстваш  и накрая да смотолевиш"Аз не исках да става така, съжалявам, прости ми, извинявай".Има рани които не завяхват, пълни с кръв и гной, белези, травми за цял живот, има и непростими неща за които се плаща с кръв и смърт. Не може всички да са красиви, богати и известни, в природата има равновесие и разнообразие. На Ефсун все някой и е виновен, че е грозна, мързелива-Господ, съдбата, а тя е невинна, незадоволена, жива да я ожалиш. То е малко като в приказката за пилето което се излюпило  и  не му харесала черупката от която е излязло. Като много обича Бахар и и дреме за нея защо след като простреля Кенан не я посъветва да се изкъпе и наспи и  на другият ден не я придружи до най-близкото РПУ за  да се предаде?
Аз незнам защо вещицата Султан непридружи  Бахар до Мерсин след като е живяла дълги години  в града и го познава отлично, с кой акъл пусна двете момичета сами като и двете са бременни. На Ефсун измамите и мръсотията са и кодирани в ДНК-то и кръвта. Да, с Арда се влюбиха истински, но нямаше да го погледне ако не беше от богата и известно семейство, тя си е материалистка, егоистка и егоцентрична. А голямата им любов с Арда я обобщава приказката-с какъвто се събереш такъв ставаш.И двамата са боклуци, но Арда е наивен, доверчив и състрадателен, келеменце, мамино синче, развейпрах, роден е и живял в златна клетка, бяха го изпратили на заточение в Русия и вместо да работи в холдинга киснеше нонстоп по дискотеките и заведенията и сменяше жените като носни кърпички. Е, неволята учи Хюлия като разбра за внучката си Нуран ги изрита на улицата и му се наложи да цепи дърва и набързо да възмажее. А Бахар трябваше да разследва мнимата смърт на дъщеричката си, но не и  останаха сили-Ефсун първо лъга, че е обезчестена и бременна от Атеш., после разбра за дядо си и откраднатата си самоличност, баба и умря, леля и лежа в психиатрични клиники, баща и на два пъти в затвора, Атеш в болница, умря Нуран, умря майка и, Ефсун имаше здравословни проблеми, появи се бившата на Атеш със сина, детенцето умря-Бахар беше изтощена, разбита, на предела на силите си. Детето изчезна след като двете змии си тръгнаха от болницата, неможе да е случайност. Човек откраднал чужда самоличност и убил много невинни хора е способен на всичко, няма спирачки и задръжки. Аз на мястото на Бахар веднага щях да подам жалба срещу тези двете, да проверя смъртният акт дали не е фалшив и да отворя гроба на детето и ако има скелет да го дам за ДНК анализ. Бахар и Атеш искат да живеят мирно и тихо, не вредят на никого, но явно и двамата са се родили когато е гърмело и трещело.
Всичко хубаво!




Последна редакция: ср, 31 юли 2019, 20:57 от nonat88

# 254
  • Мнения: 27 661
Сили не останаха на горката . Сериала  е тежък но има истини в него .
Ако Атеш не я беше оставил и ходеше на посещение в пандиза ,беше до нея когато роди , двамата с него щяха да разследват. Даже змийте можеха да не вземат момичето ,Атеш да се усети. Той разкри откраднатия живот   .Хюлия по едно време се усети но кой я слуша нея .


Общи условия

Активация на акаунт