O Hayat Benim - Това е моят живот

  • 62 167
  • 370
  •   1
Отговори
# 45
  • Карнобат
  • Мнения: 689
И аз го съжалявам много,той и се води по -акъла и само може да съжалява.Атеш ми е любимец

# 46
  • Мнения: 31
Атеш е 🔝 спор няма, и Бахар е сладка, но на моменти наивността и ме нервира страшно 😂

# 47
  • Мнения: 31
Ще направят ли този днк тест, някой знае ли как ще се разбере истината Grinning

# 48
  • Мнения: 27 438
   Здравейте !
 Изгледала съм всички сезони тежък сериал . Има пълнежи без тях не може . Каквото си спомням ще разкажа питайте . Бахар то бива доброта  ooooh!


Цитат
Ще направят ли този днк тест, някой знае ли как ще се разбере истината

 Ще го направят ще подкупят служителя . Истината ще се разбере но много епизоди има дотогава . Атеш ще  я разкрие . Ще намери писма писани от дядото ще ги покаже на Бахар . Ейфсун ще си понесе наказанието . Истинската майка ще се окаже жива  .  Ейфсун  ще върти номера да раздели Бахар и Атеш . Те са гажджета в живота  събираха и разделяха . Май са разделени   не знам  някъде  мернах Керемджем има друга .   

Последна редакция: ср, 24 окт 2018, 14:09 от femmi2

# 49
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Даже Ефсун ще лежи в затвора заради това.Иляз прави опит за самоубийство.Наистина тежък сериал,но мен ми харесва Simple Smile

# 50
  • Мнения: 27 438
  Майката на Ейфсун ще загине в катастрофа  . Тази истинската на Бахар   ще умре наистина . Врагът на Емир Атахан Кенан ще взриви яхтата напред в сезоните .   Бахар и Атеш ще се оженят .

# 51
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Филмчето си заслужава определено.Аз харесвам и този "Любов на инат" Свеж ми се вижда и почивам от интригите на Ефсун 😁

# 52
  • Мнения: 27 438
 Любов на инат е комедия с Джан Яман . Не го гледам но Джан фаща окото . Сегашната му визия не  ми допада .

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Аз гледам епизодите ето тук ,но не всички ги има особено в началото.https://www.nu6i-bg-net.com/search.php?keywords=%D0%9C%D0%BE%D1% … %B4&video-id=

# 54
  • Карнобат
  • Мнения: 689
В сайта видеоклип,мисля че бях постнала в темата линк,има всички епизоди.Аз там гледам.Иначе ми се струва забавно филмче Любов на инат,ама е към финала си.Ще видим какво ще пуснат.

# 55
  • Мнения: 31
Много благодаря femmi2 за инфото Hug
Серияла е доста интересен на моменти напрегнат, и определено си заслужава гледането, аз го хванах сега по Нова, иначе в интернет гледам Черна любов 🙈Grinning

# 56
  • Мнения: 36 748
По-големи простакеси от Нуран и Евсун не бях виждала....Ако наистина бяха майка и дъщеря нямаше да имат такава прилика....

# 57
  • Мнения: 384
Здравейтее! Включвам се и аз.. Simple Smile) Преди няколко дни гледах една серия по нова тв и ми стана интересен, та реших да си го гледам от самото начало в интернет, нооооо не мога да го  намеря. Само до 7-ма серия успях в сайта videoclip, но днес като реших да гледам видях, че всички серии са изтрити. Проверих в Nova Play, но го няма и там. Някой знае ли къде мога да си го гледам?  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 429
Тя тази тема не е от най-големите активните.Да и на мен ми стана чудно,че в нова плей го няма и ми е много странно защо.https://www.google.bg/url?sa=t&source=web&rct=j&url= … epKiyUenmfyb5OqKJ.
Пробвай тук,има всички серии,някои са изтрити,но началните мисля че ги има.

# 59
  • Мнения: 384
renidimova, много благодаря, но тъкмо пробвах и за жалост не тръгват.....RageRageRage

Общи условия

Активация на акаунт