Кой какви сериали гледа? - тема 17

  • 66 096
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Вестерос
  • Мнения: 38 347
Подновени
 CBS has renewed 16 series for next season: 48 Hours, 60 Minutes, Blue Bloods, Bull, Hawaii Five-0, Kevin Can Wait, Life in Pieces, MacGyver, Madam Secretary, Man With a Plan, Mom, NCIS: LA, NCIS New Orleans, Scorpion, Superior Donuts, and Survivor.

# 706
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Здравейте, момичета, можете ли да ми кажете къде да намеря Indian Summers с бг субтитри? Hug

# 707
  • Мнения: 3 161
сериала е лесен. бг субс не се знае.

# 708
  • Мнения: 4 871
Аз този сериал го изтеглих, но от месец ми стои финалната серия на 84,6 и не помръдва.

# 709
  • Мнения: 54
Напоследък гледам Ние, нашите и вашите. Много ми харесва.

# 710
  • Вестерос
  • Мнения: 38 347
Вече е качен последния епизод на Bones.

Humans (AMC) has been renewed for a 10-episode 3rd season, to air in 2018.

 Lucifer (Fox) will have its current season truncated by 4 episodes, but those episodes will air in the fall as part of a longer-than-normal season 3.

# 711
  • Мнения: 64
Сега гледам предимно Бягство от затвора, за да си го припомня преди началото на новия сезон и Legion.

# 712
  • София
  • Мнения: 44 245
Мен легион нещо успя да ме отегчи.
Не съм сигурна, че ще изгледам последните 2 епизода даже....

# 713
  • Мнения: 64
Мен легион нещо успя да ме отегчи.
Не съм сигурна, че ще изгледам последните 2 епизода даже....
Често да си кажа някои от сериите до момента наистина са малко отегчителни, но май ми направи впечатление, че ги редуват Grinning. Доста ми е заплетен още.

# 714
  • Мнения: 36 666
Аз пък чакам с нетърпение финала на Легион довечера - видях, че има добри ревюта; сериалът е различен, хареса ми, въпреки че някои неща са ми тягостни.

Очаквам и Бягство от затвора. Последният сезон беше далеч от идеален, чудя се дали няма да ме разочароват. 

# 715
  • Мнения: 4 871
Мен след втория сезон ме разочароваха, но продължих да го гледам. И сега не съм с големи очаквания.

# 716
  • Мнения: 4 186
Сега гледам "Другоземец"  "Outlander", на 2-ри сезон съм, в началото. В края на 1-ви сезон имаше сцени, които направо ги превъртах.

# 717
# 718
  • Мнения: 19 033
Почнах 13 Reasons Why, за сега добре


Изгледах Легион-а, не мога да кажа, че разбрах какво се случва, но повечето епизоди бяха интересни

# 719
  • Вестерос
  • Мнения: 38 347
ABC has yanked new drama Time After Time from its schedule mid-season, effectively cancelling the series.

The Mindy Project e подновен

Общи условия

Активация на акаунт