Професионални серии за коса - тема 111

  • 100 012
  • 749
  •   1
Отговори
# 225
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Здравейте момичета,
Имате ли отзиви от този продукт на Алтерна?

http://www.arlen.bg/product/1665/suh-sprey-s-anti-friz-efekt-alt … l-mist-125ml.html

Търся си нещо (спрей, олио) за приглаждане, мекота и най-вече блясък. Имате ли идеи?
Искам да го нанасям и на суха и на мокра коса.

Чудя се и на олиото за боядисана коса Митик Ойл.  Crazy Hug
Този спрей няма да ти даде блясък, много е странен по скоро изсушава отколкото да дава блясък, мекота има след него, но по добре виж спреят за блясък на Алтерна  Peace

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 6 716
Момичета, каква е разликата между тези два спрея и от кой сте доволни: https://www.zlatnaribka.com/mediceuticals/bioaktiven-sprey-za-st … stimulator-180-ml и https://www.zlatnaribka.com/mediceuticals/sprey-za-stimulirane-n … ls-numinox-180-ml

Препоръчайте ми и шампоан за растеж, който обаче да не ми прави косата твърда, защото после не мога да се среша, дори и да слагам маска  Simple Smile

# 227
  • Мнения: 318
Всички шампоани против косопад, респективно и за растеж залагат на протеин в съставите си за да подсилят косъма. Според мен на Напура са сравнително меки в това отношение, но не са икономични.  Peace

# 228
  • Мнения: 6 919
Пробвах серума срещу накъсване на косата, който една моя приятелка има и много ми хареса от там се зароди интереса ми към марката! Исках да си закупя някой от продуктите на Марракеш.... в магазина на ЗР, мостри не дават, а видях, че имат такива!
Абсолютно споделям! В магазина в Пловдив са намусени и високомерни.

# 229
  • Мнения: 199
Пробвах серума срещу накъсване на косата, който една моя приятелка има и много ми хареса от там се зароди интереса ми към марката! Исках да си закупя някой от продуктите на Марракеш.... в магазина на ЗР, мостри не дават, а видях, че имат такива!
Абсолютно споделям! В магазина в Пловдив са намусени и високомерни.
И в магазина във Варна е същото!

# 230
  • Мнения: 154
вМЕСТО ЗАПИС - НА ВЪПРОС 2:

Бюджетните продукти, които надхвърлиха очакванията ми са продуктите на Афоджии.
Разочарования съм имала от боите на Л`ореал (Мажирел) и от един вече спрян шампоан на Керастаз - лилавия за зряла коса.

# 231
  • Варна
  • Мнения: 7 935


Абсолютно споделям! В магазина в Пловдив са намусени и високомерни.
И в магазина във Варна е същото!

 Аз нямам подобни наблюдения към варненските девойки. Даже си правят труда да ми звънят,когато пристигне нещо липсващо,което искам. Пишат си в един тефтер и после звънят. Мостри дават,но да кажем,че аз оттам с празни ръце никога не излизам та сигурно им е неудобно да откажат.

# 232
  • Мнения: 26
Пробвах серума срещу накъсване на косата, който една моя приятелка има и много ми хареса от там се зароди интереса ми към марката! Исках да си закупя някой от продуктите на Марракеш.... в магазина на ЗР, мостри не дават, а видях, че имат такива!
Абсолютно споделям! В магазина в Пловдив са намусени и високомерни.
И в магазина във Варна е същото!




     И аз не ги харесвам Рибките,вчера поръчах от Арлен и за сметка от 60,00лв. получих мостричка и ваучер за  5%  намеление до края на месец  декември,а от Рибката за 100лв. получих само стандартните 5%

# 233
  • Мнения: 199


Абсолютно споделям! В магазина в Пловдив са намусени и високомерни.
И в магазина във Варна е същото!

 Аз нямам подобни наблюдения към варненските девойки. Даже си правят труда да ми звънят,когато пристигне нещо липсващо,което искам. Пишат си в един тефтер и после звънят. Мостри дават,но да кажем,че аз оттам с празни ръце никога не излизам та сигурно им е неудобно да откажат.

И на мен ми се е случвало да ми звъннат, но това не е определящо. И аз не съм излизала с празни ръце, а съм искала мостри и те правят едни физиономии - все едно пари на заем им искам! Да дават повечето пъти, но защото аз съм поискала!
Предпочитам да пазарувам от английските сайтове или от Арлен/ензо.

# 234
  • Мнения: 58
Епона, в салон Мърфи на бул. България правих терапията.

# 235
  • Мнения: 34 810
Епона, в салон Мърфи на бул. България правих терапията.
Да, и аз там правих моята, само че в другия.

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 3 684
Момичета, дали двойният серум Липидиум на Лореал е подходящ за мен? Косата ми не е увредена - не я боядисвам, ползвам само сешоар от време на време. Но пък тук много го харесвате и ми се иска да го пробвам.

# 237
  • Мнения: 58
Момичета, само да ви кажа, ако решите да правите терапията, че цената в сайта е обявена на 40 лева. В салона цената е 45, което не е драма, може от скоро да са с нови цени и да не са сменени, но аз платих общо 73 лева заради правия сешоар, който иначе мислех, че е включен в терапията. Както и да е, това е мое недоглеждане, но го имайте предвид.

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 6 716
Могат ли да се използват заедно ампули Аминексил и Stamigen или трябва да ги редувам?

# 239
  • Мнения: 3 698
Момичета, дали двойният серум Липидиум на Лореал е подходящ за мен? Косата ми не е увредена - не я боядисвам, ползвам само сешоар от време на време. Но пък тук много го харесвате и ми се иска да го пробвам.
Според мен няма да е подходящ.Той е продукт за увредена и изтощена коса, масово е харесван от блондинки и момичета с третирани коси.Аз го имах и ми беше много тежък, замазващ и утежняващ.Това, разбира се е мое мнение и впечатление, ти си прецени дали го искаш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт