Перник-26

  • 114 558
  • 737
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: X
Само педиатър ли е?Възрастни не преглежда ли?
Както и да питам за д-р Милена Димитрова,преглежда ли възрастни?

# 271
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Специалноста й е педиатър, да. Не съм сигурна, че преглежда възрастни.
Може би, ако отидете на консултация с детето и по между другото попитате нещо и за вас, ще ви отговори.
За записване на час конкретно за възрастен се съмнявам честно казано....

# 272
  • Перник
  • Мнения: 726
Д-р Милена Димитрова преглежда и възрастни, тя е личен лекар на сина ми.
Д-р Чупетловска е педиатър, не съм чула да преглежда възрастни. Водила съм сина при нея и съм доволна.

# 273
  • Мнения: X
А дали мога да си запиша час за платен преглед при д-р Димитрова,без да се налага да сменям ЛЛ?
И някой има ли ѝ телефона? Simple Smile

# 274
  • Мнения: 95
Здравейте, някой посещава ли Канго Джъмпс тренировки в Перник и може ли да сподели впечатления, цени, обстановка...?

# 275
  • Радомир
  • Мнения: 109
Здравейте ,бихте ли ми казали къде се намира частния кабинет на др.Лазов (не съм от града) и евентуално някакъв актуален телефон за контакт с него, на който да си запиша час за преглед.
Благодаря ви предварително и хубава вечер.

# 276
  • Мнения: 381
В центъра на ул. Отец Паисий, след съда само направо, ще го видиш.
Номера му ще ти го изпратя на лични съобщения Blush

# 277
  • Мнения: 7 560
Има и в кв. Мошино, ул. Рашо Димитров бл. 70а (ново сиво блокче зад бл. 70).

# 278
  • Радомир
  • Мнения: 109
Благодаря ви много!

# 279
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Здравейте, някой посещава ли Канго Джъмпс тренировки в Перник и може ли да сподели впечатления, цени, обстановка...?
Мисля, че в Младежкия дом има, но не съм сигурна.

# 280
  • Перник
  • Мнения: 435
Здравейте, някой посещава ли Канго Джъмпс тренировки в Перник и може ли да сподели впечатления, цени, обстановка...?

Залата над Пионерския дом (ОДК) до стадион "Миньор". Ето страницата им:

https://www.facebook.com/likangoo/

# 281
  • Netherlands
  • Мнения: 1
Здравейте мамчета 😊 С бебчо растем и сме почти на 5 месеца. Почти всеки ден сме вече навън,но ми е трудно да си намерим дружки както се казва да има с кой да си излизаме с бебчетата и не само. Ще се радвам да се запознаем.

# 282
  • София
  • Мнения: 5 615
Здравейте мамчета 😊 С бебчо растем и сме почти на 5 месеца. Почти всеки ден сме вече навън,но ми е трудно да си намерим дружки както се казва да има с кой да си излизаме с бебчетата и не само. Ще се радвам да се запознаем.


В кой квартал сте?

# 283
  • Мнения: 49
Здравейте, не намерих друга тема за града, та ще пробвам да пиша в тази. Накратко-обмисляме със семейството ми да се преместим в Перник. Аз съм от там всъщност, но от малка живея в София, така че всичко ми е мъгла. Два основни въпроса имам- тъй като познавам само центъра на града, пък повечето имоти, които гледаме, са в Изток. Та, кварталът добър ли е за деца-има ли градинки, изобщо някакви места, на които могат децата спокойно да играят?
И вторият ми въпрос е дали имате отзиви за 7-мо училище(над автогарата), ако все пак намерим нещо в центъра.
По-нататък и други неща ще изникват сигурно:) Пък ще се радвам и да се запознаем, ние там не познаваме никого почти.
Хубав слънчев ден  и весели игри на всички!

# 284
  • Мнения: 7 560
Хубав е квартал Изток, да. Има много магазини, детски площадки между панелните блокове, банки, заведения, всичко необходимо. Изобщо не е нужно да слизаш до центъра. Има и парк, не е нещо особено, но става за разходка с детето.

7-мо училище не е с особено добра слава. Ако купите имот в квартала, ти препоръчвам 10-то ОУ. Чудесни преподаватели, а училището е по-малко и приятно, ремонтирано. Има и плувен басейн.

Общи условия

Активация на акаунт