Перник-26

  • 114 824
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 13 544
От София май няма.
За Боснек и Чуйпетлово има от Перник.

# 691
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Здравейте, има ли маршрутка от Сф за Перник,Боснек и Чуйпетлово?
И откъде тръгва?
Благодаря.

От София за Перник има автобуси и маршрутки, които тръгват от Централна автогара и минават през Руски паметник. За Боснек и Чуйпетлово - не. До там се ходи от Перник с маршрутка 18/33 - комбинирана за Студена и Боснек (мисля, че има 3 курса на ден до Боснек, а до Чуйпетлово - дори не всеки ден).
От София има маршрутка до Студена, ако Ви върши работа Simple Smile

# 692
  • Мнения: 1 908
Здравейте,  някой знае ли графика на д- р Боянов пулмолога?

# 693
  • Перник
  • Мнения: 277
Здравейте, знаете ли къде д-р Филипова, алерголожката е преместила кабинета си и изобщо има ли алерголог в Перник, от който сте доволни?

# 694
  • Мнения: 228
Здравейте! Налага се да сменя личния лекар на детето ми и ще се радвам на Вашите препоръки за педиатър в кв. Изток. Благодаря предварително!

# 695
  • Мнения: 69
Здравейте , някой дали може да сподели мнение за ДГ в квартал Изток - “Българче” и “Знаме на мира”?

# 696
  • Мнения: 2 461
Здравейте! Налага се да сменя личния лекар на детето ми и ще се радвам на Вашите препоръки за педиатър в кв. Изток. Благодаря предварително!
Никифорова, но не знам дали приема нови пациенти.

# 697
  • Мнения: 65
Здравейте , някой дали може да сподели мнение за ДГ в квартал Изток - “Българче” и “Знаме на мира”?


За “Знаме на мира” от опит (скромен) мога да кажа, че детето ми ходи с желание на градина, за първа година е. Много говори и ми обяснява подробно какво казват госпожите , лелите, какво са яли, как са играли и т.н. Няколко пъти ми сподели, че госпожите наказват непослушните деца и им се карат (не е нещо, което намирам за грешно), но не ми допада това , че учителките не идват индивидуално да обяснят , поне на родителите на новите деца, как е минал деня, социализират ли се , хранят ли се и т.н За сравнение в “Българче” подхода е такъв, споделяли са ми приятелки. Обобщено - доволна съм , но мисля че има значение конкретно при коя госпожа ще бъде детето, а не толкова градината като цяло. Ако госпожите са ведри, обичат си работата и са добри педагози децата ще са щастливи.

Последна редакция: пт, 02 дек 2022, 23:51 от Kremlin

# 698
  • Мнения: 228
Здравейте! Знаете ли дали има друг ревматолог в града освен доктор Йонева?

# 699
  • Мнения: 53
Къде в Перник може да се отиде на ехография на млечните жлези без час?

# 700
  • Мнения: 3 372
Къде в Перник може да се отиде на ехография на млечните жлези без час?
Във Свети Георги

# 701
  • Мнения: 228
Къде в Перник може да се отиде на ехография на млечните жлези без час?
В болницата, доктор Анелия Владимирова.

# 702
  • Мнения: 1 379
Здравейте, можете ли да ми препоръчате стъклар в Перник, които да може да изреже огледало с по - нестандартна форма? Или поне да ме насочите към стъклар в града, а аз ще отида да го попитам дали може да направи това, което искам.
Благодаря предварително Simple Smile

# 703
  • Мнения: 13 544
Стъклар има в "Изток", блока до Кметството. В "Тв. ливади" също има, на улицата от училището към Била се намира ателието.

# 704
  • София
  • Мнения: 391
Здравейте, ще пътувам от София с влак, имам работа в кв. Изток, въпроса е много ли е далеч от центъра или трябда да сляза на някоя спирка малко преди Перник?

Общи условия

Активация на акаунт