Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Перник-26

• 65 229
  • 579
  •   1
Отговори
# 570
Здравейте, търся дистрибутор за продукти на  на AmWay. Моля, свържете се с мен на ЛС, ако вие или ваши познати работят с марката. Благодаря.

Последна редакция: ср, 18 ное 2020, 17:31 от Пролетно цвете

# 571
Здравейте,
Препоръчайте ми добър фризьор в центъра, ако може с контакти.
Благодаря предварително!

# 572
Здравейте,
Препоръчайте ми добър фризьор в центъра, ако може с контакти.
Благодаря предварително!

Йоана Пенева, или по-точно салона й се казва “Естет”. Всички от екипа й са големи професионалисти, на които аз се доверявам от 4 години. 088 6887767 - това е телефона им. Имайте предвид само, че в салона цените са си високи. Аз за руси кичури дадох преди година 110лв., а за просто подстрижка най-малко съм давала между 35 и 40 лева, като цялата процедура включва измиване на косата с подходящи продукти на Керастаз, косата престоява с маска 15мин поне, след това я сушат, подстригват, слагат допълнителни кристали и термозащита на Керастаз, накрая стилизират косата както вие поискате. Но все пак за повечето хора услугите им са скъпи, въпреки че в салона можеш да си запишеш час за най-рано 1 седмица напред, а през лятото по време на сватбите, септември и декември месец, часовете се изчерпват за часове буквално.

Ако вече е споменаван салона във форума, се извинявам предварително, но не съм чела предишните коментари. 🙂 Лека вечер на всички! 🙂

# 573
Здравейте! Някъде в Перник изкупуват ли стари таблети и лаптопи?

# 574
  • София
Привет, може ли да ме ориентирате как да стигна до ж.к. Изток? Ще се пътува с влак, от къде и дали може да се хване автобус до въпросния квартал?

# 575
Слизате на ж.п. спирка Метал или Даскалово, и двете са в кв. Изток. Погледнете в Гугъл мапс коя ви е по-удобна.

# 576
  • Перник
Здравейте и за много години!
Искам да попитам дали някой знае колко струва преглед и някакви манипулации при д-р Джунков (АГ) , знам, че тук в Перник има само частен кабинет, но ми е препоръчан като много добър специалист.

# 577
Здравейте, някой има ли представа къде е салона на фризьорката Клавдия? Едно време се намираше до кино Кракра, но сега не е там..

# 578
Здравейте, някой има ли представа къде е салона на фризьорката Клавдия? Едно време се намираше до кино Кракра, но сега не е там..

Здравейте, доколкото знам в момента се намира тук - https://www.google.com/maps/@42.6027985,23.0277996,3a,75y,100.77h,83.66t/data=!3m6!1e1!3m4!1sIXrch79KJNAutkYMCX6ayA!2e0!7i13312!8i6656
Нагоре по улица Райко Даскалов, малко след магазин Тенденз. Едно от двете помещения с ролетни щори.
Скрит текст:

# 579
На ул. Райко Даскалов до магазин Космос.

Общи условия

Активация на акаунт