Очна Клиника Вижън

  • 30 124
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте. Какви са ви отзивите за Очна клиника Вижън?
Доволни ли сте от кой лекар там? Ако не, препоръчайте ми някой добър офталмолог от София.
Нека чуя вашите мнения първо!  Simple Smile

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 136
Здравейте! Наскоро се оперирах там, поставиха ми мултифокална леща на едното око, още се възстановявам и не мога да кажа какъв е ефекта със сигурност, но май очаквах повече като постигнат резултат. Като изключим това съм доволна, персоналът е любезен, а лекарите професионалисти плюс това разполагат с добра техника и апарати. Посещавам д-р Ганчева за прегледи, а операцията ми направи д-р Шандурков. Не знам вие за какво точно се интересувате, но имайте предвид, че дори да сте здравно осигурен/а за някои услуги пак се заплаща. Единственото дразнещо нещо за мен беше стажантите, които се обучават там и постоянно щъкат превъзбудени напред назад, но няма как.  Joy

# 2
  • Мнения: 3
Благодаря за мнението ви! Един доволен пациент за сега Wink

# 3
  • Мнения: 260
Аз не съм доволна,пълни печалбари.Подиграват се с хората.Не бих отишла там за преглед пак.

# 4
  • Мнения: 2
Здравейте искам да ви споделя моят опит с очна клиника "Вижън".
Имах разни неразположения зачервявания парене и т.н. в очите затова отидох на преглед в клиника "Вижън" при прегледа установиха че съм с високо очно налягане (около 26 ). За зачервяванията и неразположенията в рамките на няколко месеца извъртях голяма бройка капки без почти никакъв ефект. А за високото налягане започнах капки. На първите им забравих името след това ми ги смениха с "Офтидорикс". Ходих на прегледи многократно съответно и плащах, налягането ту на едното око ту на другото беше високо. Според докторката капките не ми влияели и трябвало да се предприеме някаква лазарна процедура. Това доста ме притесни, защото после връщане назад няма пускаш се по пързалката и вече си ставаш със сериозно очно заболяване. Моя приятелка с подобен проблем ми препоръча да отида в глаукомната клиника в медицинска академия. Там е лудница тясно, много хора докторите са припряни и непрекъснато заети. Но още на първия преглед казаха , че най вероятно нямам глаукома но трябва през определен период да се изследвам. При измерването ми налягането беше нормално. Вече половин година капех капки за налягане. Междувременно ходих на консултации при доктор Дорина Маринова в частния и кабинет. Използвам случая да кажа, че е изключително добър специалист. Тя предложи да спрем капките за налягане и да видим какво ще стане. От тогава налягането ми е мерено поне 10 пъти и нито един път не е било висока. След ходене по мъките една година се оказа слава Богу, че нямам никаква глаукома, а във Вижън са ми мерили налягането с един неточен метод който при някой пациенти дава такива аномалии.
С две думи искам да кажа: Във "Вижън" само гледат да те отметнат и да вземат пари, въобще не ги интересува твоят конкретен случай, работят на конвеир. Ако не бях отишъл на друго място вече щях да съм с проблем за цял живот!
В медицинска академия са изключително компетентни и с огромен опит.
Бих ви препоръчал също така частния кабинет на доктор Дорина Маринова - доколкото разбрах тя е стар кадър на медицинска академия.
И още метода на измерване на очното налягане с въздух е неточен, от него не трябва да се вадят никакви изводи а камо ли да е предпоставка за операция!

# 5
  • Мнения: 4
Три пъти ходихме при доц. Алексиева,..докато разбера че е голям боклук и приключихме с нея  Simple Smile Още от първото посещение ми направи впечатление, че ме "гледа само в ръцете" и очаква да изкара пари. Второто и третото ни посещение бяха за по около 2 минути "преглед", а пътуваме 500-600км., като очакваме да посетим "специалист", които да се погрижи за дъщеря ни. При едно от посещенията, направлението ни беше до деня, в които отидохме на преглед и не го признаха и трябваше да си платим Simple Smile Като цяло не е проблем да си плащам, проблема, е че около 1 година ни разкарваха и абсолютно нищо не направи, освен да ми предложи операция, която обаче нямало да помогне и направо не успях да повярвам, какво чувам от тази жена...просто търсеше едни пари, а детето да го "духа", с извинение ...не мога да повярвам, че има такива хора, но е факт.!

# 6
  • София
  • Мнения: 6 726
Здравейте. Какви са ви отзивите за Очна клиника Вижън?
Доволни ли сте от кой лекар там? Ако не, препоръчайте ми някой добър офталмолог от София.
Нека чуя вашите мнения първо!  Simple Smile

Благодаря!

Алек Топов , гр.София, Токуда.

Общи условия

Активация на акаунт