eMAG

  • 95 835
  • 763
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 910
Аз си поръчах от черния петък кафе машина на Делонги , която в описанието пишеше , че е еспресо, а се оказа ,че е шварц машина.Разбира се за тези пари трябваше да се досетя , че не може да е еспресо.

Снимка, ако е имало трябва да се е виждало, че е с кана  и няма ръкохватка  Peace
Тази машина е с ръкохватка с каничка, но на снимката е с две чаши.

Направи им рекламация! Аз съм правила за един сервиз, заради грешна снимка и ми възстановиха сумата. Дори изпратиха куриер и взе комплекта за тяхна сметка  Peace

# 121
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Направих рекламация и всичко е наред ще ми възстановят сумата.

# 122
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Влизам да се оплача от Емаг,направих поръчка черния петък на конструктор лего,поръчката беше приета и ми пратиха мейл в който пишеше да я очаквам от 26,11 до 05,12, .След като на 6-ти я нямаше им писах мейл с въпрос какво се случва .Поръчала бях до офис на Еконт,след 2 дни ми позвъниха от куриерска фирма Евро път,изненадана питах какво получавам ...ами поръчката ви от емаг,питам къде са ..."ами пред офиса на еконт" Shocked,обяснявам,че аз не живея там и няма как да дойда и че съм поръчала до офис на еконт.Опитах да се свържа с емаг,час висях да чакам да ме свържат с оператор,така и не ме свързаха и пак вечерта им писах мейл с въпрос какво се случва и защо пратката ми е в куриер на Евро път.
Получих автоматичен отговор ,че рекламацията ми е приета и така до днес правих опити да се свържа и писах 10-15 мейла какво се случва с конструктора който е коледен подарък за детето ми.Информация никаква нямали,да съм чакала обаждане от куриер.
До днес когато ми позвъниха от Емаг и ми казаха,че щом съм отказала поръчката като ми я пратят с евро път няма да я получа #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Крайно учудена попитах как може,та аз съм поръчала до офис на Еконт ,те незнайно защо решеват да пратят с друг куриер....вината е тяхна,а забавянето е над 20 дни и накрая няма и да ми я доставят..... Confused

Ако не ставаше въпрос за коледния подарък на детето нямаше да си причиня тия 20 дена мъки .
Пълни измамници,за последен път поръчвам от тях  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 123
  • B5.5 131hp - PD/AVF София
  • Мнения: 60
Не бе те не са измамници ....
Просто това е Колцентър съставен от гладни Българи управлявани от Алчни Румънци. И в резултат на нашата Анархична държава комбинацията е Убийствена и ефекта е Дефект. Или тука има тука няма !
Фирма с Безхаберна отговорност......

# 124
  • Мнения: 489
Влизам да се оплача от Емаг,направих поръчка черния петък на конструктор лего,поръчката беше приета и ми пратиха мейл в който пишеше да я очаквам от 26,11 до 05,12, .След като на 6-ти я нямаше им писах мейл с въпрос какво се случва .Поръчала бях до офис на Еконт,след 2 дни ми позвъниха от куриерска фирма Евро път,изненадана питах какво получавам ...ами поръчката ви от емаг,питам къде са ..."ами пред офиса на еконт" Shocked,обяснявам,че аз не живея там и няма как да дойда и че съм поръчала до офис на еконт.Опитах да се свържа с емаг,час висях да чакам да ме свържат с оператор,така и не ме свързаха и пак вечерта им писах мейл с въпрос какво се случва и защо пратката ми е в куриер на Евро път.
Получих автоматичен отговор ,че рекламацията ми е приета и така до днес правих опити да се свържа и писах 10-15 мейла какво се случва с конструктора който е коледен подарък за детето ми.Информация никаква нямали,да съм чакала обаждане от куриер.
До днес когато ми позвъниха от Емаг и ми казаха,че щом съм отказала поръчката като ми я пратят с евро път няма да я получа #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Крайно учудена попитах как може,та аз съм поръчала до офис на Еконт ,те незнайно защо решеват да пратят с друг куриер....вината е тяхна,а забавянето е над 20 дни и накрая няма и да ми я доставят..... Confused

Ако не ставаше въпрос за коледния подарък на детето нямаше да си причиня тия 20 дена мъки .
Пълни измамници,за последен път поръчвам от тях  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Не ги защитавам ,но това не е поръчка от OLX за да може да определиш с коя куриерска фирма да го пратят.Много от нещата в еМАГ са от други сайтове,които може да не работят с еконт.Аз за това си ги поръчвам да ми идват на службата,а случайно ако ме няма си ги пренасочвам към най-близкият ми офис на куриера.Но определено при вас се е получило кофти.

# 125
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Влизам да се оплача от Емаг,направих поръчка черния петък на конструктор лего,поръчката беше приета и ми пратиха мейл в който пишеше да я очаквам от 26,11 до 05,12, .След като на 6-ти я нямаше им писах мейл с въпрос какво се случва .Поръчала бях до офис на Еконт,след 2 дни ми позвъниха от куриерска фирма Евро път,изненадана питах какво получавам ...ами поръчката ви от емаг,питам къде са ..."ами пред офиса на еконт" Shocked,обяснявам,че аз не живея там и няма как да дойда и че съм поръчала до офис на еконт.Опитах да се свържа с емаг,час висях да чакам да ме свържат с оператор,така и не ме свързаха и пак вечерта им писах мейл с въпрос какво се случва и защо пратката ми е в куриер на Евро път.
Получих автоматичен отговор ,че рекламацията ми е приета и така до днес правих опити да се свържа и писах 10-15 мейла какво се случва с конструктора който е коледен подарък за детето ми.Информация никаква нямали,да съм чакала обаждане от куриер.
До днес когато ми позвъниха от Емаг и ми казаха,че щом съм отказала поръчката като ми я пратят с евро път няма да я получа #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Крайно учудена попитах как може,та аз съм поръчала до офис на Еконт ,те незнайно защо решеват да пратят с друг куриер....вината е тяхна,а забавянето е над 20 дни и накрая няма и да ми я доставят..... Confused

Ако не ставаше въпрос за коледния подарък на детето нямаше да си причиня тия 20 дена мъки .
Пълни измамници,за последен път поръчвам от тях  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Нямаше ли начин да се вземе от офис на въпросния куриер ?
За поръчка, която не очаквах да пратят с Рапидо , след разгор(и) с тях я оставих в офис и си я взехме , когато ни беше удобно.  Peace

# 126
  • Мнения: 2 299
Влизам да се оплача от Емаг,направих поръчка черния петък на конструктор лего,поръчката беше приета и ми пратиха мейл в който пишеше да я очаквам от 26,11 до 05,12, .След като на 6-ти я нямаше им писах мейл с въпрос какво се случва .Поръчала бях до офис на Еконт,след 2 дни ми позвъниха от куриерска фирма Евро път,изненадана питах какво получавам ...ами поръчката ви от емаг,питам къде са ..."ами пред офиса на еконт" Shocked,обяснявам,че аз не живея там и няма как да дойда и че съм поръчала до офис на еконт.Опитах да се свържа с емаг,час висях да чакам да ме свържат с оператор,така и не ме свързаха и пак вечерта им писах мейл с въпрос какво се случва и защо пратката ми е в куриер на Евро път.
Получих автоматичен отговор ,че рекламацията ми е приета и така до днес правих опити да се свържа и писах 10-15 мейла какво се случва с конструктора който е коледен подарък за детето ми.Информация никаква нямали,да съм чакала обаждане от куриер.
До днес когато ми позвъниха от Емаг и ми казаха,че щом съм отказала поръчката като ми я пратят с евро път няма да я получа #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Крайно учудена попитах как може,та аз съм поръчала до офис на Еконт ,те незнайно защо решеват да пратят с друг куриер....вината е тяхна,а забавянето е над 20 дни и накрая няма и да ми я доставят..... Confused

Ако не ставаше въпрос за коледния подарък на детето нямаше да си причиня тия 20 дена мъки .
Пълни измамници,за последен път поръчвам от тях  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
А не попитахте ли куриера, дали не може да ви го достави до адреса?

И не видяхте ли е сайта в проследи поръчка, датата на изпращане, кога е в склад на куриер,в разнос и кой ще бъде куриера, обикновено там пише?

# 127
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Когато даден продукт не е предлаган от тях се изпраща с куриерска фирма до адрес и съответно това не зависи от Емаг.

# 128
  • София
  • Мнения: 22 951
Съжалявам, че чак сега пиша, нещо съм спряла следенето по погрешка  Tired. Та по моя въпрос с неработещия телефон. Писах им мейл, звъннаха ми след 5, 6 дни. Много съм разочарована от обслужването на кол центъра. Момчето грам не ми беше прочело мейла или го беше видяло от горе от горе. Обясняваше ми неща, за които дори не съм  питала. Както и да е.  ooooh! В крайна сметка ми каза, че щом не е минал един месец направо да го връщам. Като казаха, че няма проблем да го върне друг човек, защото го бях подарила вече. Попълних протокола за връщане и още след 2 часа беше предадено на куриер, че трябва да вземе телефона, само където са му казали грешен град.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Спят ли в тоя емаг, блеят ли, не знам какво правят ooooh!  В крайна сметка телефонът вече е взет от куриер и сега чакам да си получа ваучера, може би трябваше да си поискам парите, но понеже телефонът беше за майка ми, тя каза, че предпочита ваучер. Ще видим сега какво ще стане. Някой има ли представа колко време след като е върнат продукта трябва да се получи този ваучер?

# 129
  • Мнения: 1 110
Питайте отново по телефона, за да не губите време в мейли. Там нещата наистина са зле.
Иначе аз връщах продукт. Сумата ми възстановиха на 15-я ден, макар в условията да пише 14 работни. Иначе нещата, които си бях поръчала миналата седмица пристигнаха в офис на Еконт в две отделни пратки през ден. Аз съм посочила офис за доставка и така не се съобразявам с куриери. Получавам си пратките когато на мен ми е удобно. Интересно, че имам над 20 поръчки никога не съм получавала с друг куриер освен Еконт.

# 130
# 131
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Поръчката я направих точно по техните правила,
има  опция да си избера да е до офис на еконт,преди съм поръчвала от тях и винаги до офис на Еконт,проблеми до сега не е имало.
Нямам възможност да дам друг адрес защото работата ми е в дижение и нямам офис ,прибирам се от работа след 18,30ч.,излизам 7,30 ч. да карам ученика на училище.
Точно затова съм избрала предлаганата от тях опция доставка до офис на Еконт.

Опитах да се свържа с тях много пъти по телефона,но така и нямах честта да ме свържат с оператор,затова и написах толкова имейли.....

Ситуацията е абсурдна просто....поръчвала съм от какви ли не сайтове ,но такова чудо липса на комуникация,некоректност и накрая не изпълняват поръчката ....не ми се беше случвало.
Както казах мен ме загубиха като клиент.


Но цялата ни комуникация и случка ще препратя към комисия за защита на потребителите.

# 132
  • Мнения: 1 318
Поръчката я направих точно по техните правила,
има  опция да си избера да е до офис на еконт,преди съм поръчвала от тях и винаги до офис на Еконт,проблеми до сега не е имало.
Скрит текст:
Нямам възможност да дам друг адрес защото работата ми е в дижение и нямам офис ,прибирам се от работа след 18,30ч.,излизам 7,30 ч. да карам ученика на училище.
Точно затова съм избрала предлаганата от тях опция доставка до офис на Еконт.

Опитах да се свържа с тях много пъти по телефона,но така и нямах честта да ме свържат с оператор,затова и написах толкова имейли.....

Ситуацията е абсурдна просто....поръчвала съм от какви ли не сайтове ,но такова чудо липса на комуникация,некоректност и накрая не изпълняват поръчката ....не ми се беше случвало.
Както казах мен ме загубиха като клиент.


Но цялата ни комуникация и случка ще препратя към комисия за защита на потребителите.


Странно защо са постъпили така. От падащото меню ли избра офис на Еконт или го попълни като адрес?

# 133
  • Мнения: 5 255
...но такова чудо липса на комуникация,некоректност и накрая не изпълняват поръчката ....не ми се беше случвало.

Това не е така. Те са изпълнили поръчката, но ти си я отказала.

# 134
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
...но такова чудо липса на комуникация,некоректност и накрая не изпълняват поръчката ....не ми се беше случвало.

Това не е така. Те са изпълнили поръчката, но ти си я отказала.

Аз съм поръчала посочвайки конкретен куриер ,както и преди съм поръчвала от тях.Това,че решават да пратят с друг за мен е необяснимо и е тяхна грешка,не съм я отказала.

Общи условия

Активация на акаунт