eMAG

  • 95 940
  • 763
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 23 014
Здравейте,

тъй като до сега не съм поръчвала техника от Emag, ако се наложи да изпратя уреда на сервиз изисква ли се нещо друго, освен гаранционната карта? (нямам касова бележка, нито товарителница от куриера)


Гаранционната карта можеш да видиш в профила си в сайта, ако искаш да изпратиш уреда на сервиз трябва само да попълниш един формуляр и куриер ще дойде да вземе продукта.

# 151
  • Мнения: 22
Здравейте,

тъй като до сега не съм поръчвала техника от Emag, ако се наложи да изпратя уреда на сервиз изисква ли се нещо друго, освен гаранционната карта? (нямам касова бележка, нито товарителница от куриера)


Гаранционната карта можеш да видиш в профила си в сайта, ако искаш да изпратиш уреда на сервиз трябва само да попълниш един формуляр и куриер ще дойде да вземе продукта.

Благодаря. Помислих, че се представя и касов бон, какъвто реално нямам

# 152
  • София
  • Мнения: 23 014
Здравейте,

тъй като до сега не съм поръчвала техника от Emag, ако се наложи да изпратя уреда на сервиз изисква ли се нещо друго, освен гаранционната карта? (нямам касова бележка, нито товарителница от куриера)


Гаранционната карта можеш да видиш в профила си в сайта, ако искаш да изпратиш уреда на сервиз трябва само да попълниш един формуляр и куриер ще дойде да вземе продукта.

Благодаря. Помислих, че се представя и касов бон, какъвто реално нямам

За нищо.  Hug

# 153
  • Мнения: 88
Здравейте.
Интересува ме някой дали е купувал телевизор от този сайт? Харесах един, но не знам какво качество предлагат и доколко коректни са в случай на технически проблеми.
Някакви отзиви за подобен род техника?

# 154
  • София
  • Мнения: 12 012
Здравейте.
Интересува ме някой дали е купувал телевизор от този сайт? Харесах един, но не знам какво качество предлагат и доколко коректни са в случай на технически проблеми.
Някакви отзиви за подобен род техника?

Аз съм купувала телевизор от Емаг.
Не сме имали проблеми с него, за да кажа как са реагирали.

Имах проблем с един Киндъл, върнах им го за ремонт. Те пък ми го върнаха, защото при тях проблемът не се е проявил. Оттогава Киндълът си работи безпроблемно.

# 155
  • Мнения: 88
Здравейте.
Интересува ме някой дали е купувал телевизор от този сайт? Харесах един, но не знам какво качество предлагат и доколко коректни са в случай на технически проблеми.
Някакви отзиви за подобен род техника?

Аз съм купувала телевизор от Емаг.
Не сме имали проблеми с него, за да кажа как са реагирали.

Имах проблем с един Киндъл, върнах им го за ремонт. Те пък ми го върнаха, защото при тях проблемът не се е проявил. Оттогава Киндълът си работи безпроблемно.


Благодаря за отговора.
Поръчах телевизора, дано да няма никакви проблеми и всичко в крайна сметка да бъде екстра.  Simple Smile

# 156
  • Мнения: 52
Ако не е тайна, кой телевизор поръчахте? Аз съм хвърлила око на един Самсунг, но ще си помисля още малко.

# 157
  • София
  • Мнения: 12 012
Smart LED Samsung 48J5500
Бях на зор преди европейското по футбол, защото ММ има проблем с очите и не виждаше на предишния.

# 158
  • Мнения: 52
Благодаря за бързия отговор. Пожелавам приятно гледане на новия ТV и всичко да е ок.

# 159
  • Мнения: 88
Ако не е тайна, кой телевизор поръчахте? Аз съм хвърлила око на един Самсунг, но ще си помисля още малко.

Не знам дали въпросът се отнасяше към мен, но ако да, поръчах ето този телевизор (три дена e в промоция и цената съвпада с тази на 50-инчовите, а той е 55-инча; даже 50-инчовият вариант е с 20 лв. по-скъп):
LED Smart Samsung 55KU6092, 55" (138 см), 4K Ultra HD
http://www.emag.bg/televizor-led-smart-samsung-55ku6092-55-138-s … xxh/pd/DXTLQ2BBM/

Последна редакция: чт, 12 яну 2017, 19:54 от Marian Petkov

# 160
  • Мнения: 88
Междудругото днес ми дойде телевизора - никакви забележки!  Почвам да гледам с други очи на онлайн пазаруването Wink

# 161
  • София
  • Мнения: 23 014
Междудругото днес ми дойде телевизора - никакви забележки!  Почвам да гледам с други очи на онлайн пазаруването Wink

Пу-пу, дано да нямаш, купих телефон за подарък, който работеше супер и след 10 дена сдаде багажа. Simple Smile

# 162
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 753
Имам 2 телефона купувани от Емаг - Sony / Huawei - никакви проблеми.

# 163
  • Мнения: 88
Междудругото днес ми дойде телевизора - никакви забележки!  Почвам да гледам с други очи на онлайн пазаруването Wink

Пу-пу, дано да нямаш, купих телефон за подарък, който работеше супер и след 10 дена сдаде багажа. Simple Smile

Пу-пу, засега бачка безотказно. Но днес е седмия ден, откакто е тук телевизорчето. Критичният десети ще мине някъде понеделник по обед хах  Wink

# 164
  • Мнения: 854
Здравейте!
Търся плюшена Чебурашка. Пиша в тзи тема, защото е била продавана в Емаг и много се надявам някой да си  я екупил и вече да не я иска.
http://www.emag.bg/pljushena-igrachka-fancy-cheburashka-29022/pd/DB058BBBM/

Ако имате друга идея от къде мога да я намеря - ще съм ви благодарна.
Никъде в нета не я намирам. Намерих само една, която има крачета на конци, а не такава търся.

Общи условия

Активация на акаунт