eMAG

  • 95 763
  • 763
  •   1
Отговори
# 555
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Миналата година от Черния петък за недоставена предварително платена стока близо месец мина, докато най-после благоволят да ни върнат парите. Колко им писах и във фейсбук, една Мария имаше там, дето отговаряше като робот с готови фрази.
Оттогава имаме обица на ухото - никакво предварително плащане!

# 556
  • Мнения: 25 739
И аз винаги слагам наложен платеж. Вяра никому.
Пишете ли ревю за закупеното от емаг. Как да кометирам стоката, като доставката и отношението от сайта е слабо...така трябва и продукта да е с ниска оценка заради тези тъпаци от емаг.

# 557
  • Мнения: 1 457
винаги с наложен платеж.. така ако се забавят с доставката просто отказваш поръчка и не се занимаваш да чакаш връщане на пари след 1 месец..

# 558
  • Мнения: 18
винаги с наложен платеж.. така ако се забавят с доставката просто отказваш поръчка и не се занимаваш да чакаш връщане на пари след 1 месец..
И аз така.Друго освен наложен платеж не ползвам като опция.

# 559
  • Мнения: 4 872
Пиша по едно две изречения, но досега съм оставала доволна като техен клиент.

# 560
  • Мнения: 1 034
Няколко пъти съм пазарувала и общо взето нямах проблем, но...
Поръчах си четка за изправяне на коса
https://www.emag.bg/elektricheska-chetka-s-keramichni-vlakna-za- … 687/pd/D7Q8JCBBM/
и получавам
https://www.emag.bg/keramichna-chetka-za-izpravjane-na-kosa-simp … 328/pd/D1VGTJBBM/
Свързах се с продавача и ми отговориха че нямат от четката АЕГ и просто са ми изпратили другата само че с цената на АЕГ, колко удобно.Сега ще я връщам с наложен платеж, да видим

# 561
  • Мнения: 25 739
Не ми одобриха ревю, няколко при това. Как да им имам доверие.

# 562
  • Мнения: 1 034
и моето

# 563
  • Мнения: 705
Не ми одобриха ревю, няколко при това. Как да им имам доверие.

Ревютата не ги одобряват веднага, а след няколко месеца или най много година . Но не става веднага

# 564
  • Мнения: 2 025
Негативните не ги одобряват никога. Говоря от личен опит.

# 565
  • Мнения: 5 249
Негативните не ги одобряват никога. Говоря от личен опит.
А как има негативни отзиви?
П.П. Моят положителен отзив го одобриха след 2 месеца... Бях забравил, че съм оставил отзив. Веднъж реших да оставя и те толкова да се забавят.

# 566
  • Мнения: 22 867
И при мен одобрението стана бавно. Даже първото, което написах, го изписах сигурно десет пъти, щото реших, че нещо не правя както трябва, щом не го виждам. И наистина много се бавят, едно кучешко дюшече купих и, докато му одобриха ревюто, то се износи и скъса. Не знам какво толкова ги одобряват, би трябвало, като се напише, да се вижда веднага. Ако пък вече някой изпише някакви простотии, админ да си взема мерки.

# 567
  • София
  • Мнения: 9 850
В Amazon постването на ревю става за около 12 часа, максимум ден. От писането до одобрението и публикуването Simple Smile
Та не знам emag как не се справят с толкова просто нещо, може би пестят от заплати и малко хора вършат много неща...

# 568
  • Мнения: 2 025
Имам не повече от 7 поръчки от Емаг, досега съм имала един провал и негативният ми отзив го няма. Няма какво повече да кажа по въпроса.

# 569
  • Мнения: 25 739
Не ми одобриха ревю, няколко при това. Как да им имам доверие.

Ревютата не ги одобряват веднага, а след няколко месеца или най много година . Но не става веднага
Имам имейл, че ревютата ми не са одобрени! От черния петък и след това. Дори бях забравила колко си вдигнах нервите тогава. Положителните ми ревюта винаи са били одобрени.

Общи условия

Активация на акаунт