eMAG

  • 95 955
  • 763
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 4 192
Обаче като чуят КЗП действат много бързо. От личен опит говоря. А цени трябва да се дебнат. Черния петък поръчахме 8 телевизора 32ки за по 159лв. И всички си дойдоха ОК. Обаче поръчахме 7 сутринта, 7:05 вече нямаше...

# 571
  • Мнения: 610
Здравейте,
През февруари направих поръчка от emag, от техен партьор, 2 картини.
След като получих картините, след 1 седмица реших да върна едната .
Пуснах молба до емаг и до търговеца .
И... нищо. Звъня на емаг, казват ми не може да се свържем с търговеца. Казвам им да ми дадат адрес , на който да изпратя картината, отговор " емиииии имаме адрес ама той търговеца трябва да потвърди, пък той не им отговарял и тн."
Вчера отново им писах яростно съобщение, те ми отговарят че нямали вина за тях не бил приключил случея и тн.
Какво ме съветвате да правя, мина повече от месец , не мога да ги чакам.

# 572
  • Мнения: X
Незавидимо дали търговецът отговаря, мисля, че можеш да върнеш стоката и от емаг да ти върнат стойността или да ти издадат емаг карта (нещо като ваучер).
С търговеца не разбрах дали си се свързала?

# 573
  • Мнения: X
Емаг все така се измъкват, затова не пазарувам от тях. Последно ми изпратиха за рд на детето разглобена клавиатура/калъф за таблет и детето остана без този подарък.
Обърни се към КЗП.

# 574
  • Мнения: 610
Незавидимо дали търговецът отговаря, мисля, че можеш да върнеш стоката и от емаг да ти върнат стойността или да ти издадат емаг карта (нещо като ваучер).
С търговеца не разбрах дали си се свързала?
И аз това им казах , че трябва да защитават клиентите си , а не да ми реагират като ученички.
Но нямали становище от партьора си и нищо не можели да направят.

# 575
  • Мнения: 5 273
Какво ме съветвате да правя, мина повече от месец , не мога да ги чакам.
КЗП

# 576
  • Мнения: 3 919
Пишете на КЗП. е Маг имат сключен договр за търговски отношения с техните партньори. Просто не им се занимава, реално Вие купувате от тяхна платформа затова те  също се явяват страна по покупката! Реално и те са прибрали 30% комисионна за направената сделка!

# 577
  • Мнения: 2 299
Аз като имах разправиите с пристигналия половин климатик, пуснах жалба в КЗП онлайн...
И нищо, никой не ми писа, никой не ми звънна...

# 578
  • Мнения: 610
Днес получих обратна връзка- били се свързали с търговеца, и в знак на създалата се ситуация щял да ми възстанови сумата  и не желае да се занимавам да връщам продуктите.
Много ми стана съмнително, но след 4 часа след проведения разговор , парите бяха в сметката ми.

# 579
  • Мнения: 5 273
Днес получих обратна връзка- били се свързали с търговеца, и в знак на създалата се ситуация щял да ми възстанови сумата  и не желае да се занимавам да връщам продуктите.
Много ми стана съмнително, но след 4 часа след проведения разговор , парите бяха в сметката ми.
Може би писането във форума е помогнало...

# 580
  • Мнения: 529
Не съм особено доволна. Първо цените са много надути. Второ както и на много други места и там прекаляват с фотошопа и накрая се оказва, че това което поръчваш не изглежда никак добре на  живо (не става върпос за техника, а за дрехи и други аксесоари). При избор на няколко неща, не ползваш 1 обща доставка. Ако си поръчаш 3 неща от 3 различни търговци и си платиш около 12 лв. доставка, кое му е изгодното?

# 581
  • Мнения: 44
Здравейте, някой може ли да помогне? Днес поръчах тази тротинетка: https://m.emag.bg/trotinetka-actionr-mb-200e-s-1-amortis-or-i-kr … 87e325_1554799426. Въпросът е, не е ли много ниска? Дъщеря ми е висока 135 см. За какъв ръст е подходяща според вас? А пък колко е качествена изобщо си нямам идея.

# 582
  • Мнения: 25 783
Вече и на памперсите махнаха безплатната доставка над 50лв. Еми отказахте ме. Не стига че ви чакам смотаните куриери, ами и да им дам 5лв, друг път. Crossing Arms

# 583
  • Мнения: 22 867
Здравейте, някой може ли да помогне? Днес поръчах тази тротинетка: https://m.emag.bg/trotinetka-actionr-mb-200e-s-1-amortis-or-i-kr … 87e325_1554799426. Въпросът е, не е ли много ниска? Дъщеря ми е висока 135 см. За какъв ръст е подходяща според вас? А пък колко е качествена изобщо си нямам идея.

Пише, че е за мъже/жени, не точно детска, 85 см макс. височина, така че не би трябвало да е ниска. За качеството - на късмет. Горе-долу ориентират отзивите в ревютата, но за нея няма все още нищо написано.

# 584
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Здравейте!  Поръчах от eMag Foreo Luna Mini 2 за цена от 120 лв. Продавача е TotalShop BG. Някой има ли опит с този продавач? Има доста голяма разлика в цената в сравнение с други  сайтове и това леко ме притеснява.  Благодаря !

Общи условия

Активация на акаунт