Зима идва бяла и красива, МАРТенската мама е нетърпелива! -тема 7

  • 39 789
  • 742
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 18 562
Сушешти се,влажни дрехи не бива да да се държат в стаята на бебето.С тая влага,отделно като е топло ще става много зле въздуха.

# 526
  • Мнения: 899
със сигурност сушилката ще се махне от детската стая, но не знам къде да я слагам:х мислех за тези простори дето се закачат за радиаторите и да ги сложа в другите стаи или за по-малка сушилка ама пак е много неудобно....

# 527
  • Мнения: 18 562
Ами да,много ще ти е неудобно,но каро нямаш др.избор.Все ще трябва да сушиш някъде.А в хол примерно да сложиш по-малка сушилня?Щото пък в кухнята се готви.

# 528
  • Мнения: 366
Здравейте момичета и от мен.Аз съм си избрала стерилизатора на Кенгуро,изгоден е за 60лв и е 3в1,стерилизатор,уред за готвене на пара и за варене на яйца.Ние нищо не сме подготвили за бебетата още,то и ме е страх,в момента съм болницата за задържане със скасена шийка и нисък хемоглобин.Моите злата бързат да излизат,а е много рано още.В 26г.с.съм +3дни и са по 1 кг и двете бебета.Стискайте палци да си стоят на топло поне до средата на февруари.
sev 75, стискам палци всичко да е наред.
Аз съм в края на 24 седмица и вече съм на тръни да не тръгнат по-рано да излизат.
Опитвам се да се пазя повече,  но все не ме свърта на едно място. Домакинската работа си я върша съвсем сама, с изключение на пазаруването.  Поръчвам храна от eBag.bg. Много ми е удобно. Носят ми я вкъщи до вратата Simple Smile

# 529
  • Мнения: 899
Ами да,много ще ти е неудобно,но каро нямаш др.избор.Все ще трябва да сушиш някъде.А в хол примерно да сложиш по-малка сушилня?Щото пък в кухнята се готви.
емиии то това остава за жалост... по средата на хола една малка от тези дето са вертикални...другия вариант е да продадем новата пералня и да вземем такава със сушилня амааа много трудно се продават и най вероятно няма да можем да я продадем...

# 530
  • Мнения: 18 562
Зимата ще е по-неприятно.Като е студено не се качвам да простирам пи тавани и дворове,а разпръсвам дрехите по радиатори,столове,че даже и на дивана в хола.😃Много го мразя това време и като почнат да съхнат с дни...ще намерите решение,нашите бебета ще са пролетни.

# 531
  • Мнения: 1 800
Аз за това съм решила да купим комбиниран уред. казват, че не са толкова здрави, но нямам опция за два отделни и мисля, че е по-добре от липса на сушилня.

# 532
  • Мнения: 152
Сев, стиснати палци и от мен.  bouquet

Моя близка приятелка си взе тази- https://olele.bg/product/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0 … -balloon-compact/
Ще ражда Януари, и още не я пробвала. Ще докладвам по- натам дали върши работа.

# 533
  • София
  • Мнения: 855
iwelina*  това е много идейно, дори не знаех, че го има! Аз ще взема малък вертикален сушилник за дрехите на бебето, който ще слагам точно пред парното в хола. Холът ни е заедно с кухня, но пък не готвя 7 пъти на ден, ще го изкарвам за по час навън, когато се готви Simple Smile Купила съм и повече дрешки, за да не го мисля имам ли бройки или не, в началото и без това ще ми е шашаво. Иначе имаме 2 балкона и хоризонтален голям сушилник на единия, там големите неща ще си отлежават  Laughing
От спалнята, където ще е бебето махам всички саксии, етажерки, кутийки и кутийченца и дребни предмети, които ще задържат прах и ги организирам в големи кутии. С две думи, голяма галимация.
Момичета, днес май съм с много ниско кръвно, направих си една голяма Лаваца с мляко и се наливам с вода, обаче много ми се вие свят и а-ха да залитна докато си чаках кафето  Crazy. Май ще вадя апарата за кръвно... newsm78

# 534
  • Мнения: 899
Вади го! и аз имам такива дни. Майка ми с мен пък постоянно е припадала и нищо не и е вдигало кръвното. Аз сега отивам в Аико. Там имало много видове сушилници.

# 535
  • Мнения: 18 562
Сладичко за кръвното,кола пийни.

# 536
  • Мнения: 899
купихме такива от Айко https://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=63&pid=41642&sgid=63
и една такава компактна https://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=63&pid=52150&sgid=63 дано свършат работа. Там имаше и хубави вакумиращи торби, кош за дрехи малък за бебо и имаше адски хубави детски хавлии и взехме 2чки различен цвят български и евтини пък купер качество.

# 537
  • Мнения: 638
...
и една такава компактна https://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=63&pid=52150&sgid=63 дано свършат работа. Там имаше и хубави вакумиращи торби, кош за дрехи малък за бебо и имаше адски хубави детски хавлии и взехме 2чки различен цвят български и евтини пък купер качество.

Аз от кога си търся такава, а пък то... в Айко. Отивам през седмицата.
Иначе аз място за пранено имам много. Нямам сушилня, но скоро купихме нова пералня и май ще почакам. Ех, ако ММ се грижеше за прането, сигурно отдавна щях да имам.  Rolling Eyes

На пералнята имам програма за бебешко пране, но тя е на 90 градуса. То може само за памучните пелени, вкичко друго ще се съсипе.

# 538
  • Мнения: 899
абсолютно същото и при мен  Laughing

# 539
  • София
  • Мнения: 326
Аз имам комбинирана пералня със сушене на Електролукс и вече 5  години нямам оплаквания. Но суша основно през зимата - чаршафи и подобни. Много се мачкат, иначе са сухи и топли - то има 3 опции за сушене де. И един вертикален сушилник за хола, като го местя под климатика като работи  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт