Зима идва бяла и красива, МАРТенската мама е нетърпелива! -тема 7

  • 39 732
  • 742
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 855
Момичета, Гиназола е монодоза, т.е. 1 кутийка= 1 апликатор с крем=1 доза. Освен ако не са променили нещо последните 6 месеца и да не знам...

# 331
  • София
  • Мнения: 1 508
Да, в кутийката е една доза, уверих се след скандал в аптеката Laughing Обаче като ти дават предписание по телефона ще е така, аптекарката казва, че една доза се ползва всяка седмица, а на мен ми казаха 3-4 дни. Егати тъпотията, не знам как да си ползвам лекарството.

# 332
  • София
  • Мнения: 2 348
При мен беше изписано по една доза (цяла спринцовка) всяка вечер.

# 333
  • София
  • Мнения: 855
Аз сега си видях резултатите от стерилната урина...ами, стерилна е, няма гадинки  newsm44

# 334
  • София
  • Мнения: 1 508
То се видяло, че утре пак ще се обаждам по телефона, барем този път да говоря с доктора, а не да ми препредава инфо  сестрата.

# 335
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Днес бяхме на преглед, бебата расте като по учебник, 790гр. е станала, шийката все си е 3см, което не притесни докторката, но пък плацентата уж беше взела да се качва, първоначално беше до канала, качи се на 3см. и от 5 седмици пак си е на 3 см.  Sad Била ниска, според АГ-то, и ако не се качи до една седмица поне на 4см., трябва да раждам секцио. Аз четох, четох, уж само при превия се налагало секцио, и мисля да ходя да се консултирам в Надежда с някой гинеколог. Моля мамите, които ходят там, да ми препоръчат доктор от болницата. Засега там съм решила да раждам, при това нормално, та искам да видя каква е практиката в конкретната болница при ниска плацента.

# 336
  • Мнения: 191
И аз ходих извънредно на лекар поради честити контракции, които имам. Днес се постарах да преброя и бяха поне по 1 на час. Освен това изпитвам тежест ниско долу и се притесних да няма разкритие. АГ каза, че всичко е наред и се прибрах по-спокойна. Иначе бебче е пораснал много - 830гр в 25+4 г.с.

# 337
  • София
  • Мнения: 2 348
 mama_galka, аз знам само Петър Игнатов, който работеше в Надежда, но сега не е там.  Специалист по фетална морфолоигя. Ако се консултираш с него, може да те насочи към колеги от Надежда за вагинално раждане. И аз не знам, ако плацентата си остане на мястото, без да застъпва изхода, защо да е проблем.

 Мен вече направо си ме боли ниско долу, все едно бебето е натиснало възпалено място. Не силна болка, но усешам наболяване. Но този път съм спокойна, защото с миналата бременност бях така последните месеци, а лекаря каза, че всичко ми е наред и изследванията ми бяха добри.

# 338
  • Мнения: 6 538
Мама Галка, всички са добри в Надежда, при който и да отидеш. Иначе можеш да запишеш при Ослеков - той е завеждащ родилно отделение. Ако решиш за него казваш, че си бременна и не ходиш на ЖК при тях, но искаш второ мнение от него относно раждането.

Може и при някой от специалистите по фетална морфология - Михова, Панайотова, Георгиев. Аз бих отишла при тях, много са добри. Само че на регистратура казваш, че записваш за доплер ако е при тях и нищо повече, а вече като си отидеш за часа ще си питаш каквото те интересува. Мисълта ми е - не им се обяснявай много много на девойките от кол центъра, че са мнооого зле - патила съм си. Обаче ако ще записваш при някой от последните трима звънни сега - часовете се запълват бързо при тях.

# 339
  • cloud number 9
  • Мнения: 92
Здравейте мами, риткат ли бебоците  Laughing аз се чудя какво става с темата, а тя нова започната....
Някой беше питал за покупки от алиекспрес и влизам да споделя какво получих

Много са симпатични и нямат аромат пристигнаха за по-малко от месец. Единствено поръчах два различни размера, а като ги премерих са си еднакви на размер, ноооо за ниската цена хич няма да намирам кусури  Simple Smile Ето и линк https://www.aliexpress.com/item/Infant-Newborn-Baby-Boy-Girl-Kid … 010608.0.0.uq4UDu

# 340
  • Мнения: 638
Аз сега си видях резултатите от стерилната урина...ами, стерилна е, няма гадинки  newsm44

Супер!   Heart Eyes 
Пожелавам на всички такива резултати!  Hug

# 341
  • Мнения: 899
Момичета ние днес отиваме на пазар в икеа за разни дреболии. Там имало страхотни класьори за чекмеджета и въобще за бебето били мн удобни да държиш нещата. Според вас какви памперси се взимат, кой номер? Аз гледах имаше номер 1 и 2 разликата им е много малка?

# 342
  • Мнения: 251
Здравейте мами, риткат ли бебоците  Laughing аз се чудя какво става с темата, а тя нова започната....
Някой беше питал за покупки от алиекспрес и влизам да споделя какво получих

Много са симпатични и нямат аромат пристигнаха за по-малко от месец. Единствено поръчах два различни размера, а като ги премерих са си еднакви на размер, ноооо за ниската цена хич няма да намирам кусури  Simple Smile Ето и линк https://www.aliexpress.com/item/Infant-Newborn-Baby-Boy-Girl-Kid … 010608.0.0.uq4UDu

И аз поръчах същите ,но червени:) Очаквам ги около 15.12
https://www.aliexpress.com/item/2016-New-Fashion-Cute-Stars-Baby … 010608.0.0.ZaFcrq

# 343
  • Мнения: 99
Здравейте мами, риткат ли бебоците  Laughing аз се чудя какво става с темата, а тя нова започната....
Някой беше питал за покупки от алиекспрес и влизам да споделя какво получих

Много са симпатични и нямат аромат пристигнаха за по-малко от месец. Единствено поръчах два различни размера, а като ги премерих са си еднакви на размер, ноооо за ниската цена хич няма да намирам кусури  Simple Smile Ето и линк https://www.aliexpress.com/item/Infant-Newborn-Baby-Boy-Girl-Kid … 010608.0.0.uq4UDu
Много са симпатични. А как поръчвате от алиекспрес?

# 344
  • Мнения: 251
Здравейте мами, риткат ли бебоците  Laughing аз се чудя какво става с темата, а тя нова започната....
Някой беше питал за покупки от алиекспрес и влизам да споделя какво получих

Много са симпатични и нямат аромат пристигнаха за по-малко от месец. Единствено поръчах два различни размера, а като ги премерих са си еднакви на размер, ноооо за ниската цена хич няма да намирам кусури  Simple Smile Ето и линк https://www.aliexpress.com/item/Infant-Newborn-Baby-Boy-Girl-Kid … 010608.0.0.uq4UDu
Много са симпатични. А как поръчвате от алиекспрес?
Бях описала стъпките по-напред в темата(стр9)

Общи условия

Активация на акаунт