Фризьор във Варна

  • 10 029
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 290
А последната не я препоръчвам понеже тя нови клиенти не приема Wink

Е това вече ме разби! Коя ще е тази фризьорка,която да не приема  нови клиенти?! Тук вече преигра!


Ако последната спомената е била "моята" фризьорка...
ами - записва си и нови...

# 16
  • Варна
  • Мнения: 618
Благодаря Ви много момичета, страшни сте!  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 839
Студио Ка ... откакто съм там непрекъснато някой ме пита къде си правя косата  4470 /разбирайте поне 3-4 пъти на ден  Mr. Green/
КОлко съм прекрасна, си личи от снимката ми вляво  Flutter
Аз самата отидох там, защото се шокирах от положителната промяна в косата на моя позната, беше преобразена. Оказа се, че ходи в Студио Ка.
Гарантирам за Красимира, при другите момичета не съм се кастрила

# 18
  • Мнения: 2 839
Не знам как може да хвалите салона на Нуши. Преди години на 2 пъти ми се случи да отида там, вярно не при Нуша, а друго момиче от салона, но общо взето 1/2 час след излизането, косата ми фърчеше на всички страни  Sick

# 19
  • Мнения: 13 512
Абсолютно подкрепям Дива и Красива/съдейки по снимката/ . Аз също ходя в студио К и съм доволна от абсолютно всички там- професионалисти със страхотно отношение към клиентите си!

# 20
  • Мнения: 2 839
Аз също ходя в студио К ...
Чудех се аз откъде си ми позната като ти гледам снимката на аватара, а то явно там сме се засичали  Mr. Green

# 21
Искам да Ви кажа моето мнение:от години съм клиентка на Студио К,почти от отварянето на салона им.Подкрепям мнението на Дива че са невероятни професионалисти,освен че косата ми е със страхотни цветове,гарантирам продуктите които използват , те са супер професионални и качественни,съдейки по собствената си коса.Освен това съм винаги съм с най-актуалните цветове и прическа.С две ръце съм за моите фризиорки

Последна редакция: чт, 27 апр 2006, 22:36 от india333

# 22
  • Мнения: 13 512
Абе то да вземем да отворим една тема за Студио К-Варна....май много се оказахме техни клиентки, при това  ДОВОЛНИ!

# 23
  • Мнения: 5 622

А последната не я препоръчвам понеже тя нови клиенти не приема Wink


Това не са мои думи   Laughing

# 24
  • Мнения: 2 922
Студио Ка ... откакто съм там непрекъснато някой ме пита къде си правя косата  4470 /разбирайте поне 3-4 пъти на ден  Mr. Green/
КОлко съм прекрасна, си личи от снимката ми вляво  Flutter
Аз самата отидох там, защото се шокирах от положителната промяна в косата на моя позната, беше преобразена. Оказа се, че ходи в Студио Ка.
Гарантирам за Красимира, при другите момичета не съм се кастрила
И аз ходя при Красимира в Студио К Peace

# 25
  • Мнения: 17 407
Колежките ми се подстригват в Бизнес хотела, забравих името на мацката обаче Blush Супер доволни са.

# 26
  • Мнения: 13 512
В Бизнес хотела фризьорката се казва Цветка , но не я препоръчвам.

# 27
  • Мнения: 6 039
И аз ходя при Красимира в Студио К поне от 7години.

# 28
  • Мнения: 182
Колко е подстигването в студио К?Защото чувам че за кичури там се оставят към 70 лв.!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 818
А пък аз ходя в Дома на красивите при Веси. Стриже кадърно, ходи по изложения из Париж и Милано, препоръчвам си я.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт