Добър гинеколог в София

  • 4 309
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте!

Момичета, при кой гинеколог ходите? Боря се от 7 години с нередовен цикъл и съм ходила при какви ли не лекари и все едно и също чувам: „ Няма да се оправиш, няма да имаш деца и т.н.“. Сегашната ми гинеколожка ми откри нисък прогестерон и от 2 години ме тъпче с Дуфастон.  Тази година смени терапията с Жанин за 10 месеца като се очакваше да ми дойде и след приема му. Е да ама не! Изписа ми отново Дуфастон за период от 2 години, тоесто до декември 2018. Ходих и на ендокринолог, но в изследванията на щитовидната жлеза всичко е наред. Гинеколожката ми казва, че след като досега не съм се оправила, нямало и да се оправя и можело да се оправя след евентуално по чудо забременея и родя някой ден и с това вдигна ръце. Каза ми да ходя при нея само при редовната цитонамазка и това е. 
Сега съм на 18 години, имам сериозен приятел от 2 години и водя редевоен полов живот от 1 година.   Омръзна ми да пия какви ли не хапчета и да няма ефект и да става все по-зле като ги спра. Преди спирах Дуфастон за почивка и на 3 - 4 тия месец ми идваше. Сега и това не става и аз вече започвам да си мисля, че нищо няма да се оправи.
Чувала съм, че такива неща са се оправяли и с билки за 4 - 5 месеца и след това нямаш никакви грижи, но ми е толкова невероятно, че не мога да го повярвам Grinning

Та, споделете при кой ходите.  Извинявам се, ако вече има такава тема.  Прочетох доста неща, но така и не открих своя лекар в посочените коментари. Под добър лекар визирам да има здрави нерви и да не се отказва след първия или втория неуспешен опит.  Защото като видя, че и лекарите се отказват, съвсем се отчайвам Sad

# 1
  • Мнения: 265
Здравейте, аз посещавам д-р Томи Попмарков в Тина Киркова и Медицински център Вяра от май месец. Все още се опитва да ми помогне и е много внимателен. Борим се да забременея и според него това трябва да стане другия месец.

# 2
  • Мнения: 122
Д-р Павлина Арабаджикова.

Работи в болница "Надежда", има и частен кабинет и в четвъртък преглежда пациенти в Тина Киркова.
Невероятен специалист. Внимателна, спокойна. Препоръчвам с две ръце! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4
Тази седмица се каня да се обадя на проф. д-р Красимир Визев. Някой да е ходил случайно при него и да каже впечатления?
Впрочем, личната ми каза да отида в болницата д-р Щерев при д-р Даниела Савова. Някой да е ходил при нея наскоро. Четох някакви мнениея, но те са от преди 3-4 години, а някои по-стари.

Благодаря на всички, включилили сте се в темата

# 4
  • Мнения: 440
Здравейте, аз съм много доволна от д- р Снежинка Велева от ДКЦ "Св. Лука"- АГ. Около една година се подготвях да забременея и правихме опити, но все без успех. Тя не ме отказа, напротив, разговаряхме какво може да се направи по въпроса. Препоръча ми необходимите изследвания, които се правят от двамата в двойката, за да е сигурно, че проблемът не е физически. И така, не се отказах и забременях. Тя ми следи цялата бременност, като всеки път ме гледаше на ехограф, въпреки, че тези прегледи не се поемат от Здравната каса.
А нередовният цикъл вероятно е свързан с хормоните. И аз имах подобен проблем в пубертета и ми се регулира с пиене на противозачатъчни.
И моля Ви, в никакъв случай не слушайте реплики от рода на "Няма да се оправиш, няма да имаш деца". Хората, които са Ви казали тези ужасии за мен са псевдолекари. Няма болест, от която човек да не може да се излекува. Също така нередовният цикъл не е пречка за забременяване. Може пък да направите детето в точния момент, когато е узряла яйцеклетката, това си е божа работа. При мен също беше почти невъзможно да забременея, даваха ми 50 %- та шанс: със запушена една маточна тръба, с ендометриоза, с някакво образувание в яйчника, а съпругът ми с проблем с подвижността на сперматозоидите. Но стана, напук на всички "компетентни". За това място за отчаяние няма. Когато човек иска нещо, цялата вселена му съдейства то да се случи.

# 5
  • Мнения: 4
Да, наистина сте права. Просто търся точния  лекар за мен, защото ми омръзна от подобни приказки и т.н. Тя дори не обръща внимание и на профилактичните прегледи, аз при нея съм била два пъти на профилактичен и имам чувството всеки път, че съм изнасилена Grinning


Здравейте, аз съм много доволна от д- р Снежинка Велева от ДКЦ "Св. Лука"- АГ. Около една година се подготвях да забременея и правихме опити, но все без успех. Тя не ме отказа, напротив, разговаряхме какво може да се направи по въпроса. Препоръча ми необходимите изследвания, които се правят от двамата в двойката, за да е сигурно, че проблемът не е физически. И така, не се отказах и забременях. Тя ми следи цялата бременност, като всеки път ме гледаше на ехограф, въпреки, че тези прегледи не се поемат от Здравната каса.
А нередовният цикъл вероятно е свързан с хормоните. И аз имах подобен проблем в пубертета и ми се регулира с пиене на противозачатъчни.
И моля Ви, в никакъв случай не слушайте реплики от рода на "Няма да се оправиш, няма да имаш деца". Хората, които са Ви казали тези ужасии за мен са псевдолекари. Няма болест, от която човек да не може да се излекува. Също така нередовният цикъл не е пречка за забременяване. Може пък да направите детето в точния момент, когато е узряла яйцеклетката, това си е божа работа. При мен също беше почти невъзможно да забременея, даваха ми 50 %- та шанс: със запушена една маточна тръба, с ендометриоза, с някакво образувание в яйчника, а съпругът ми с проблем с подвижността на сперматозоидите. Но стана, напук на всички "компетентни". За това място за отчаяние няма. Когато човек иска нещо, цялата вселена му съдейства то да се случи.

# 6
  • Мнения: 440
Съжалявам, че така се е получило при Вас. Наистина при този лекар има много пациенти и по- леките случаи може би ги претупва. Ще намерите Вашия лекар, успех  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт