Боя за коса - Вlond 41 - Клуб на блондинките

  • 95 015
  • 757
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 71
Искам да стана 9.1. Обаче сега като ми израстне корена и ще стане корен 5, а коса 11. Затова питам как да постъпя. Корена с какъв оксидант да го направя и боя чиста девятка ли да взема или пепелна

На това бяло русо, намажи с балсам оцветител според мен и не пипай дължините. Изчакай корена, и после мажи само него. Моя позната се правеше години с вела колестон и много и гореше косата и се късаше. Саиъс е по-добре и е силна, също професионална можеш да пробваш.
Отидох при друга фризьорка, матира ме с Kydra на Phyto, девятка перлена. Малко отива към осмица,защото основата е юн бяла, но тя ще се отмива. Много съм доволна след това, на което  бях заприличала.Ще опитам да наслагам този цвят за да мога да започна сама да се боядисвам вкъщи, т.к. скоро ще ставам майка и едва ли ще имам време за фризьор, а не искам да съм като луда в главата Simple Smile

# 121
  • Мнения: 1 721
Здравейте, ползвали ли сте тонерите на Prestige за сив/бежов оттенък (ледено сияние, ледена зора) и имат ли ефект? Скоро ползвах розовия, но почти нищо не се получи.
Да,сивите са добри,на мен розовото също не се получи,стана много деликатен топъл цвят,но очаквах да е по-пигментиран.Явно става при много светли коси(бяло русо)

# 122
  • Мнения: 1 303
Момичета, някоя ползвала ли е шампоана на Fanola - No yellow.
Гледах разни клипове и снимки и чак изглежда невероятно как сваля жълтото.
Косата ми е естествено руса до половината, надолу вече е станала рижава дето е падала боята.

# 123
  • Мнения: 2 351
Здравейте, ползвали ли сте тонерите на Prestige за сив/бежов оттенък (ледено сияние, ледена зора) и имат ли ефект? Скоро ползвах розовия, но почти нищо не се получи.
Да,сивите са добри,на мен розовото също не се получи,стана много деликатен топъл цвят,но очаквах да е по-пигментиран.Явно става при много светли коси(бяло русо)
При мен се получи с розовия тонер, но нанасях на суха коса и стоях около 40 мин. с него. Естествено на следващото измиване вече го нямаше.

# 124
# 125
  • София
  • Мнения: 6 408
Здравейте! От близо 15 г.се боядисвам черна.Естествения ми цвят е много светло кестеняв.Утре смятам да се разделя с черното Rolling Eyesхаресвам се с него но ми писна.Притеснявам се какво ще се получи но се надявам да се харесам.Оставих я да не я боядисвам почти 2 мес. и вече на дневна светлина има червеникави петна.Ще кача снимки утре след процедурата. bouquet

# 126
  • Мнения: 1 721
Здравейте,ще сменям фризьора,моля за малко помощ.Кой е вашият фризьор,от който сте доволни? Изискванията са ми да работи с качествени продукти,не искам оранжеви корени,налагс ми се и да се обезцветя още веднъж за по-бистър и светъл цвят.Благодаря! bouquet

# 127
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 5 241
Ако напишеш и за кой град те интересува цена няма да имаш.

# 128
  • Мнения: 1 721
Много съжалявам!  Joy Мислех,че съм написала.За София

# 129
  • Мнения: 131
Момичета, здравейте! Много имам нужда от помощ!

По принцип съм лешник руса, години наред се изрусявах, но преди 4 години направих грешката да се къносам. По време на двете бременностти реших да продължа с къната до преди една година. От тогава се опитвам да си известля косата и се боядисвах с 7.18 на Вела Келестон. Преди седмица отидох на фризьор с идеята да ме направи лешник с руси кичури и задължително да е пепелно. Дори се съгласих да ми отреже косата, за да махне и последните остатъци от къната. Мразя кафяво-оранжеви отенъци! И естествено той ме направи точно кестенява с гадни оранжеви кичури.

http://prikachi.com/images.php?images/480/9063480d.jpg

Моля ви се дайте идеи как да се изветля. Дали да използвам римъъвър на Престиж и после 8 и 8.1 на Вела или друга боя? Или ми препоръчайте добър фризьор за София, който да ме оправи без да ми изгори косата.

Благодаря предварително!

# 130
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 5 241
За мен 8-цата си е кафяво, то зависи и от боята де ама принципно е така. Трябва да си вземеш боя, която добре изсветлява и да е 9.Не се обиждай, но цвета е.....

# 131
  • Мнения: 131
За мен 8-цата си е кафяво, то зависи и от боята де ама принципно е така. Трябва да си вземеш боя, която добре изсветлява и да е 9.Не се обиждай, но цвета е.....

Как да се обидя?!? Цвета е УЖАСЕН! И то направен от фризьор...

Ако взема 9, с окислител 9% и да стоя 50 мин, дали ще хване изсветляването? Или ще си изсуша прекалено много косата, заради силния окислител?

# 132
  • Мнения: 2 351
Според мен няма да хване с 9 боя и 9 окислител, трябва ти силна боя. И да не нанасяш ако имаш кичури правени с блондор върху тях ако е възможно.
Редактирам се, няма как да не нанесеш на кичурите, сега огледах добре снимката. Но все пак смятам че с 9 боя нищо няма да стане.

# 133
  • Мнения: 7 519
За мен 8-цата си е кафяво, то зависи и от боята де ама принципно е така. Трябва да си вземеш боя, която добре изсветлява и да е 9.Не се обиждай, но цвета е.....

Как да се обидя?!? Цвета е УЖАСЕН! И то направен от фризьор...

Ако взема 9, с окислител 9% и да стоя 50 мин, дали ще хване изсветляването? Или ще си изсуша прекалено много косата, заради силния окислител?
Намери си добър фризьор, който да те оправи.

# 134
  • Мнения: 9 990
Момичета, Бютито с което толкова време си постигах сивото русо си промениха формулата и се сега съм жалтакакво рижа.  Cry Кой иска да си спретнем темичка за сиво русо и да обменяме опит.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт