Боя за коса - Вlond 41 - Клуб на блондинките

  • 95 010
  • 757
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7 519
После да отворим и за златно русо, или пък бежово русо? Wink

# 136
  • Мнения: 131
Взех си римуувър на Престиж. След първата процедура съм рижава, естествено, сега продължавам с още 3. И потърсих колорист в района, така че ще се спретна до там в понеделник/вторник, да ме оправи. Взех си боя 9.1, но не ми се рискува.

# 137
  • Мнения: 2 351
Момичета, Бютито с което толкова време си постигах сивото русо си промениха формулата и се сега съм жалтакакво рижа.  Cry Кой иска да си спретнем темичка за сиво русо и да обменяме опит.  bouquet
Давай тук, аз се правя пепелив отенък,

# 138
  • Мнения: 9 990
Момичета, Бютито с което толкова време си постигах сивото русо си промениха формулата и се сега съм жалтакакво рижа.  Cry Кой иска да си спретнем темичка за сиво русо и да обменяме опит.  bouquet
Давай тук, аз се правя пепелив отенък,
Ниво 9-ка ме интересува. С какво се правиш ти. Естествената ми не е много тъмна.

# 139
  • Мнения: 7 519
Земаш 9.1 и си готова. Wink

# 140
  • Мнения: X
До колкото съм запозната тя търси нещо по-пепеляво така че: Индола 9.11 или Мажирел 9.11 или Вела 8/81

# 141
  • Мнения: 55
Здравейте! Нова съм тук и доста изчетох, но има въпрос, тъй като никъде не срещнах отговор на това, което ме интересува. Та някоя от вас смесвала ли е 2 различни тонера на Престиж. Харесах си едно, което се води аметист и другия е кафе лате. По принцип съм била мнооого години с гарниер 111 , но вече ми се иска да е нещо по естествено. Аз знам какъв цвят искам да поддържам, но последната една година се правя от тъмна (6-ца ) направо гарниер 111 и става много приятно русо. Само , че няма как всеки месец да се правя тъмна и светла , защото тази коса не е за ден. Та искм нещо с тонера да пробвам като лека промяна между боядисването. Ще се опитам да кача снимка на цвета който бях и този който искам да поддържам.
http://blondi012345.snimka.bg/photos-from-gsm/kosa.943918.37862172
http://blondi012345.snimka.bg/photos-from-gsm/kosa.943918.37862174
http://blondi012345.snimka.bg/photos-from-gsm/kosa.943918.37862173

Последна редакция: пн, 13 мар 2017, 01:10 от blondi_il

# 142
  • Мнения: 7 519
Много си хубава и с двата цвята Simple Smile. Не знам кой искаш да оставиш, но който и да оставиш няма значение  Grinning.

# 143
  • Мнения: 55
Много си хубава и с двата цвята Simple Smile. Не знам кой искаш да оставиш, но който и да оставиш няма значение  Grinning.
Благораря!  Blush матова съм , но пепелявото ми отива. Просто вече ми омръзна и искам да задържа по-тъмното, а не знам как. Сама ги постигам тези цветове , проблема е че нямам тренинг на тъмното все още Grinning

Последна редакция: пн, 13 мар 2017, 01:18 от blondi_il

# 144
  • Мнения: 7 519
Не съм сигурна за пепелявото, но карай Simple Smile.
А защо не се върнеш към естественият ти цвят? Един ден като почнат да ти побеляват косите, ще ти писне да се боядисваш  Peace.

# 145
  • Мнения: 55
На мен отдавна ми е писнало. Боядисвам се от 15г.Мисля да си оставя моя цвят, но лятото ми се иска да съм светла.

# 146
  • Мнения: 9 990
До колкото съм запозната тя търси нещо по-пепеляво така че: Индола 9.11 или Мажирел 9.11 или Вела 8/81
По-пепеляво търся да . Благодаря, ще пробвам с някоя.

# 147
  • Мнения: 2 351
Момичета, Бютито с което толкова време си постигах сивото русо си промениха формулата и се сега съм жалтакакво рижа.  Cry Кой иска да си спретнем темичка за сиво русо и да обменяме опит.  bouquet
Давай тук, аз се правя пепелив отенък,
Ниво 9-ка ме интересува. С какво се правиш ти. Естествената ми не е много тъмна.
Боядисвам се с 12.1 на Велатон или 11.1 на една френска боя, между боядисванията смесвам 9.1 с малко 8.0 и матирам. Спрях да ползвам балсами или шампоани за матиране защото много бързо се измиват. При вела колестон, давам пример с нея защото дълго време я ползвах, имаше една 12.89 която беше много силен мат, предполагам че имат и 9.89.
Според мен няма проблем да се смесват тонери, но цвета при тях е нетраен.

# 148
  • Мнения: 9 990
Бръмм, сиво ме интересува като на Тейлър Суифт. Моята коса лесно хваща, 11 и 10 ще са ми силни. 9.1 си стават руси, нне е този графит, който искам. 9.11 видях на каталог но беше зачертан и пишеше, че бил спрян от производство. Та и по каталог да намеря каквото ми трябва, на практика става друго. Бях си взела тонер графит на проф. боя но и той жълтее/ още го имам, който иска подарявам/.От всичко, което съм пробвала замо с Бюти ми се получаваше, а не ми се дават колосални суми за експерименти.

Последна редакция: пн, 13 мар 2017, 14:41 от adelinda

# 149
  • Мнения: 131
Много си хубава и с двата цвята Simple Smile. Не знам кой искаш да оставиш, но който и да оставиш няма значение  Grinning.
Благораря!  Blush матова съм , но пепелявото ми отива. Просто вече ми омръзна и искам да задържа по-тъмното, а не знам как. Сама ги постигам тези цветове , проблема е че нямам тренинг на тъмното все още Grinning

Здравей! Как успя от тъмно да станеш русо? Само боядиса с Гарниера 111 ли?

Общи условия

Активация на акаунт