По-бърз растеж на косата - тема 7

  • 131 324
  • 738
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 424
Жана,страхотна нова тема,благодаря bouquet
Аз все още не съм открила правилния метод за бърз растеж Embarassed Използвам хининови шампоани на Клоран и Милва,обливам с отвара от корените на коприва,забелязвам напредък,ноооо не толкова бързо,колкото ми се иска Joy

# 2
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
 bouquetза темата
И с пожелание за красиви и здрави коси  Whistling

# 3
  • Мнения: 978
Благодаря за новата уникална тема  Hug  bouquet
По въпроса , бързия растеж ми се влияе от ампулите за косопад на виши , на месец ми расте по 2 см , а без тях по 1 см на месец. Обаче в момента правя почивка от тях и не е толкова силен растежа  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 378
Жанче, благодаря за темата!  Hug
Аз май забелязвам растеж от гела на Давинес. Не ми спря косопада от него, но при последното подстригване доста ми я скъси и днес като се загледах пак си е на старата дължина, а всъщност се сетих, че я подстригах преди месец и половина. Отдавам го на гела, понеже него най-често ползвам. Имам и нови косички.
Иначе взех и на Алфапарф ампулките, на мен не ми омазняват много сякаш и ми се сърува, че ми се отразиха полижително и върху косопада. Понамаля пък незннам от кое от всичко Laughing
Сега поднових пак и маслените маски, та чакам да стане поне до кръста  hahaha

# 5
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
прекрасна нова тема  Hug

Гржите през зимата не са по различни от тези през цялата година...отглеждам си малкото налични косми на главата с много грижи ,внимание и средства очаквайки най накрая да отгледам мечтаната грива Mr. Green

Аз днес приключих опаковката 200 таблетки шуслерови соли номер 11,пих по 3 на ден ,,,което прави около 2 месеца и половина.Заедно е това приключих втора опаковка гел давидес и шампоана от серията.
За гела съм писала вече ,от както започнах да го ползвам минаха 5 месеца ,доволна съм,в чуденка съм да си взимам ли нов или ще е прекалено Thinking
http://tediata.blogspot.bg/2016/09/davines.html

От солите не мога да кажа че забелязах ефект,много се чудих за тях,но ги пробвах заради хубавите отзиви тук.

Наскоро отрязах доста от косата си,сега свършвайки наличните продукти които ползвам за растеж съм в търсене на нови,целта ми е да отрежа поне още 10 - 15см и да запазя една здрава и нецъфтяща коса с дължина около педя под раменете  Peace

# 6
  • Мнения: 6 938
Жана  bouquet
Аз не мисля, че съм засилила растежа кой знае колко, но пък някакси опазих косата от цъфтеж-не съм се подстригвала от три месеца, нямам и нужда засега. Ще го отложа за догодина  Grinning
Иначе и аз бях започнала с ШС 11, но изпих само една опаковка, надали е подействала.

# 7
  • Мнения: 944
Записвам се да ви следя.
А това вярно ли е за газ-мас-оцет, че влияе на растежа?  Tired

# 8
  • Мнения: 5 478
Записвам се и аз в новата тема  Simple Smile
За растеж не знам, ама въшки със сигурност няма да имаш  Laughing

През зимата много ме тормози заплитането на косата в шаловете. Особено отзад на врата е ужасно.  ooooh!

# 9
  • Мнения: 1 752
И аз се записвам в новата тема:) От всички ползвани от мен продукти за коса, за засилване на растеж и спиране на косопад ми помагат ампулите на Floryvital.Втора или трета ампула ползвам, всяка я разделям за три пъти и забелязах вчера, че косата ми е леко по-дълга. Отдавам растежа на ампулите. Спрях да си харча парите за скъпи козметики, от типа на Керастаз, защото при мен няма ефект.

# 10
  • Мнения: 466
Прекрасна тема Жана bouquet Heart Eyes
Косата ми май е дръпнала малко, като се загледа човек, но никога не  е достатъчно, особено на къдрава коса...
Напоследък от шаловете наблюдавам наелектризаране на косата, и заплитания в краищата. Фризьорката ме посъветва да слагам кристали.

# 11
  • Мнения: 2 839
Запис и от мен Grinning

Прекрасна тема Жани  Hug bouquet
Напоследък и при мен заплитане и наелектрезиране от шалове и шапки....много неприятно Rolling Eyes

# 12
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Жана благодаря за хубавата тема. bouquet
Цопвам и аз в новата тема
Аз моята каквото и да я правя май растежа не се засилва Rolling Eyes все си е едно и също около 1,5 см (не съм ги мерила, на око по корените преценявам). Лятото малко по-бързо ми расте косата, но то май е нормално това.
Тази година пролетният и есенният косопад ме удариха през Август Shocked това, което оказа ефект беше серията с хинин на Клоран - шампоан и серум и маска с натурална Амла. Само че от тези продукти косата ми адски се заплиташе, но тъпях заради ефекта за косопада.
Гелчето на Давинес все още не съм го ползвала, но разчиствам натрупани количества от други продукти.

# 13
  • Мнения: 21 275
Цоп и аз в новата тема , прекрасна е  Heart Eyes

Момичета , много им се чудя на витамините Hairburst  Thinking

# 14
  • Мнения: 1 424
Цоп и аз в новата тема , прекрасна е  Heart Eyes

Момичета , много им се чудя на витамините Hairburst  Thinking

И аз преди време много им се чудех,но започнах да си мисля,че всичко е рекламен трик и се отказах.И аз ще чакам за отзиви

Общи условия

Активация на акаунт