Красиво мъжко лице

  • 338 261
  • 4 649
  •   1
Отговори
# 1 650
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Последния самурай също бива ама там имаше още един азиатец, който биваше, с дълга коса, не го знам кой е.

# 1 651
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Замислих се за Последният Самурай и се сетих, че Том Круз не изглеждаше висок, даже и заобиколен от азиатци.

# 1 652
  • Мнения: 36 489
По-напред в темата съм слагала Хироюки Санада, който също участва в Последния самурай.
Ръстът въобще не ме интересува мен (стига да е горе-долу колкото моя....) - ето Том Круз е сладък. Малко е побъркан (казвам го заради сциентологията и неуспешните връзки), но има хубаво лице и остарява добре.

# 1 653
  • DE
  • Мнения: 9 068
Е, на изток често висок означава и красив Crazy Grinning корейците си умират за високи, ако и изглеждат добре, звездната кариера е в кърпа вързана.

# 1 654
  • Мнения: 9 057
 
Понеже сме пак на азиатци,самоцитирам се:)Това са моите двама азиатци,много ми харесват,и мъжествен и женствен Simple Smile:

Скрит текст:
Чоу Юн- Фат-просто като гледах филма"Убиецът"оттогава ми е любимец!,
Скрит текст:
И този от филм-Ли Бюн-хун,

# 1 655
  • България
  • Мнения: 6 211
https://zen.yandex.ru/media/asiamania/top10-samyh-krasivyh-iapon … 3BWZChSfAIIQ3g710
Направо пускам линк към класация за 10те най-красиви японски актьори над 40 години.
Някои са успели да пораснат и на височина горе-долу.

# 1 656
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
Вал Килмър, като млад много го харесвах:





# 1 657
  • Мнения: X
Черпя ви.
Хем лице.
Хем тяло.
Хем за петък.
Kissing Face
https://www.pinterest.com/obiwahn1/matthieu-reboul/?lp=true

# 1 658
  • Мнения: 1 504
Лицето добре,ама прекалено окосмен.

# 1 659
  • Мнения: 8 219

Подарявам ти го!  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 1 660
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
Не мога да отворя линка, а любопитството не гризе...

# 1 661
# 1 662
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
Благодаря, вече съм по-спокойна Simple Smile

# 1 663
  • Мнения: 120
Ben Barnes... красота  Heart Eyes

# 1 664
  • Мнения: 29 371
М, да....този рязко го одобрих!

Общи условия

Активация на акаунт