Красиво мъжко лице

  • 338 158
  • 4 647
  •   2
Отговори
# 2 910
  • Мнения: 22 867
На тези му снимки съм попадала, пишат, че имал неуспешни пластики и от многото опъвания изглеждал вечно усмихнат. Но дали е така.........кой да ти каже! Simple Smile

Скрит текст:

# 2 911
  • Мнения: 2 211
В момента гледам Jane the Virgin и се сетих да ви покажа този сладур, Justin Baldoni. Много ми допада като външност може би и защото ми стана симпатичен от ролята, която играе.

# 2 912
  • Мнения: 4 871
Като говорим за рок звезди с дълга коса:
Пол Стенли от Kiss


Джои Темпест от Europe


И разбира се Джон Бон Джоуви



Да подчертая, че никога не съм си падала по азиатци
Страхотни примери си подбрала.
Да, Пол си опъва кожата на лицето, но изглежда добре. Следя го в инстаграм и си изглежда съвсем нормално.

# 2 913
# 2 914
  • Мнения: 722
Ейййй, какви снимки му избаца, най-хубавите. 🤩🤩🤩

# 2 915
  • Мнения: 951
Стига с тези момичета. Дайте да съм върнем към мъжете и 21 век.
Шегичка Simple Smile

# 2 916
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Мда. Сега ли са женствени или преди бяха такива? Може да се поразсъждава по въпроса...

# 2 917
  • София
  • Мнения: 859
Не харесвам мъже с дълга коса, космати и брадясали. Изпитвам ужас от повечето снимки, които видях последните страници (не всички). Много ми харесват с къса прическа около 3-ти номер и леко набола брада. Този не знам кой е, но го намирам за красив, въпреки че малко му е дълга косата според мен.

# 2 918
  • Мнения: 1 355
Има нещо Енрике Иглесиевско в него 😃

# 2 919
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Малко е разноглед, сякаш. Иначе, е много хубав.

# 2 920
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Идеален е, идеален е!!!!!

# 2 921
  • Мнения: 951
Хахаха, и аз нямам никакви оплаквания. Наистина на Енрике ми напомня.

# 2 922
  • Мнения: 8 218
Май енякакъв сток модел, ама е много готин.

# 2 923
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
Не харесвам мъже с дълга коса, космати и брадясали. Изпитвам ужас от повечето снимки, които видях последните страници (не всички). Много ми харесват с къса прическа около 3-ти номер и леко набола брада. Този не знам кой е, но го намирам за красив, въпреки че малко му е дълга косата според мен.

Този май е от сериала за вампирите - The originals - играеше вампир гей.

# 2 924
  • Мнения: 8 218
Скрит текст:
Не харесвам мъже с дълга коса, космати и брадясали. Изпитвам ужас от повечето снимки, които видях последните страници (не всички). Много ми харесват с къса прическа около 3-ти номер и леко набола брада. Този не знам кой е, но го намирам за красив, въпреки че малко му е дълга косата според мен.

Този май е от сериала за вампирите - The originals - играеше вампир гей.

Тц, този е по-хубав.
И от Матю Дадарио по ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт