Красиво мъжко лице

  • 345 197
  • 4 742
  •   2
Отговори
# 4 560
  • Мнения: 9 194
Да започнем годината с едно приятно личице. Simple Smile
Родриго Гуирао, аржентински актьор, май и като певец и модел се изявява.
, ,

# 4 561
  • Мнения: 208
Горещо одобрявам аржентинчето! Това се казва хубав мъж.

# 4 562
  • Мнения: 4 902
Аз също. Heart Eyes
Бях я позабравила тази темичка. Дано я пълним по-честичко. Blush

# 4 563
  • София
  • Мнения: 19 500
Оф, защо Господ дава на мъж такива устни, като на аржентинеца...
А някои жени да се мъчим с оформлението с молив и червило...
Няма справедливост на тоя свят

# 4 564
  • Мнения: 981
То само устни да му беше дал, а то цял арсенал хубости... Чувала съм, чр мъжете в Аржентина са от хубав, по-хубав.

И за да не е сaмо коментар, ще сложа снимка на Джаред Лето. Може би го е имало тук, но искам да попитам как е възможно този човек да е на 52?! Каквито и процедури да прави, излъчването му е като на 30 годишен млад мъж.

# 4 565
  • София
  • Мнения: 5 795
Беше по друг повод, относно пеенето му, но бях попадала като коментар на песен в ютюб, че вероятно има договор с дявола, за да звучи така. Може би и за визията се е споразумял Simple Smile

# 4 566
  • Down south
  • Мнения: 7 898
Да започнем годината с едно приятно личице. Simple Smile
Родриго Гуирао, аржентински актьор, май и като певец и модел се изявява.

Добро започване на НГ!
Чуден!
Веднага реших, че ми е познат, като лице. Латино актьор.
Харесвам новели и явно съм го гледала в някои.

Този Джаред Лето е ужасно противен, да ме прощават почитателките му.

# 4 567
  • Мнения: 8 355
Джаред Лето съвсем не изглежда така. Това е резултат от доста тежък грим и филтри. Преди време бях попаднала на видео с преобразяването му, но не го намирам сега. Изглежда си като 50 г. веган -повяхнал и съсухрен. А какво парче беше!

# 4 568
  • Мнения: 981
Е, айде сега, не изглеждал така. Аз гледах някакво видео, където беше потен и червен, след като беше катерил някакъв небостъргач. Не беше толкова напудрен, колкото на клипове и снимки, но със сигурност не приличаше на мъж, който дори наближава 50. Ако можех, щях да го обръсна обаче. Брат му също е симпатяга и младее, а е бил зависим много години, което със сигурност съсипва и лице, и тяло. Но и майка им е много красива жена. Но аз съм фен на музиката им, така че съм субективна Simple Smile

# 4 569
  • Мнения: 8 355
То и аз съм им фен, но не съм субективна. Даже съм леко разочарована от последните им парчета, много комерсиални и различни от стила им. Seasons прилича повече на песен на Мароон 5 отколкото на ТСМ.

# 4 570
  • Мнения: 981
Вярно, има леко "омекване" в стила. Липсват ми класики като The Kill, но все още са яки. Stuck е много готина. И на Джаред вокалите са все така добри.
И пак, за да не спамя, ще спомена и един красив мъж, който тук едва ли е е споменаван. Момчето се казва Даян Колев. За съжаление не мога да поместя снимка, защото го следвам в инстаграм и не знам дали е коректно да му крада снимки, особено когато не го познавам. Но който има инстаграм, потърсете го - dayan.kole. Много е готин. Заради него почнах да скачам на въже Simple Smile

# 4 571
  • Down south
  • Мнения: 7 898
И аз заплесната по лице от екрана - Фернандо Колунга.
Даже ходих на "среща" с него, заедно с поне още 888+ човечки  Joy
Е, поне го видях наживо -  изключително чаровен и обаятелен

# 4 572
  • Мнения: 10 820
Къде ходи на среща с него? Къде го видя този Фернандо Хосе? Joy

# 4 573
  • Down south
  • Мнения: 7 898
Представяше популярна мексиканска театрална  постановка в града, в който от години живее.
Да си призная, толкова бях заплесната, че и до Мексико сити можех да ида, за да го видя наживо Simple Smile

За протокола, още съм заплесната и много го харесвам Heart Eyes

# 4 574
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 070
На мен ми прилича на убиец.Нищо не харесвам в тази глава,освен косата и мургавият тен.

Общи условия

Активация на акаунт