Юлски бебета 2016 - тема 3

  • 29 392
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 149
Моята снощи заспа към 23:30 /второ преспиване/ и се събуди сутринта 7:30 Мама се наспааа. Но иначе и тя се буди по веднъж на вечер обикновенно към 3-4 сутринта  Grinning Аз немисля , че е от пюретата . Бебешка му работа  Grinning

# 76
  • Мнения: 196
Здравейте и от мен!Честит Никулден!
И аз да се оплача,че снощи съм ставала през час -иначе вечер заспива в 22 и в 5-5/30 яде,буди се към 8.Но какво беше това чудо снощи и аз не знам!Луна ли е,зъби ли са.. ?Рядко ми се случват такива нощи с него! Обикновено се буди по 1 път за чай или биба.Бебешка му работа!
Дени,бебо е страхотен!
Гледах детските фотосесии тук в Пловдив, и честно да ви кажа много скъпо ми се видя!Обаче многооо ми се искаше да ги снимам с баткото и да направя календари за вс.роднини и снимки за нас - затова ги заведох във фотото до нас,и там си ги снимаха!Пуснаха им една мушама за фон и това е!Но мисля,че добре се получи!
Ако мога ще кача снимка!

# 77
  • Мнения: 55
Здравейте чета си ви редовно и изведнъж нова тема от снощи не мога да ви изчета😊
Дени страхотен сладур😊Мисля че ти даваше на твоя бебчо АР до кога смяташ да даваш както пише до 12 мес. или ? Аз реших д мина на 1ка Аптамил,но по малко пак връща и пак се върнах на АР макар,че ме притеснява ядем по 180 вече и ми се струва че не я засища.
Ние вече се захранваме с зеленчукови и почти сме заместили едно хранене и нямаме разлика в съня и мисля,че не е от пюретата безсънието на бебоците ви.
Хубав ден  Laughing

# 78
  • Мнения: 149
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=559125167627258&set= … ype=3&theater[/img]
Докато мама чупи орехчета за баклава и шаранче , дето играеше на паячето и гледам по едно време детето спиии . Умницата на мама , знае че мама има работа да върши  Heart Eyes  Grinning

# 79
  • София
  • Мнения: 199
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=559125167627258&set= … ype=3&theater[/img]
Докато мама чупи орехчета за баклава и шаранче , дето играеше на паячето и гледам по едно време детето спиии . Умницата на мама , знае че мама има работа да върши  Heart Eyes  Grinning
Охх блазе ти  Grinning Много е сладка! Аз още се мъча да го приспя, че иначе ще останем без рибка днес хахах

# 80
  • Мнения: 1 119
Много са ви сладки бебоците, момичета Heart Eyes
Аз пак с теорията за the wonder weeks, но според нея едни от особеностите на т.нар.19та седмица са нарушения в съня и повишено желание за гушкане и внимание Peace Така че всичко е в нормите си Laughing
Аз също направих плънката за шарана с бебка в раницата bowuu

# 81
  • Мнения: 515
ехеее, браво на бебонка, която сама си заспива както си играе. Малко бебета го умеят това! Радвай се ужасно много, хихии Simple Smile

malkata_f86, мисля да му давам мляко докато го иска, предполагам че ще е поне до 1г.
И аз не смея да сменям млякото, все още сме си на Аптамил АР. И аз му правя 180-200 дори! Сутрин в 6 и в 10ч и вечер в 20:30-21ч. Иначе почти сме заместили обедното със зеленчуково пюре и привечер към 17:30-18 с каша.  И междувременно му давам по 4-5 лъжички плодово пюре сутрин към 10:30 и като десерт след обяда Simple Smile

Имам един Албум-дневник, започнах днес да го попълвам... замислих се колко много неща вече не помня, кога з апърви път е хванал играчка с ръка, кога с е усмихнал за първи път... хаха...Ужасс, наистина ще е полезно да се записват тези неща.

# 82
  • Мнения: 944
Момичета, да изчакам ли с гроздето? Въвела съм ябълка, слива и праскова. Чудя се с какво да продължа от плодовете.  newsm78 давам му сокчета и пюренца

# 83
  • София
  • Мнения: 199
Момичета, да изчакам ли с гроздето? Въвела съм ябълка, слива и праскова. Чудя се с какво да продължа от плодовете.  newsm78 давам му сокчета и пюренца
Чела съм, че може банан и авокадо.  Simple Smile

# 84
  • Мнения: 149
Момичета, да изчакам ли с гроздето? Въвела съм ябълка, слива и праскова. Чудя се с какво да продължа от плодовете.  newsm78 давам му сокчета и пюренца
Аз на моята днес и направих от тиква и ябалка. Сварих 1 ябълка с едно парче тиква , долу- горе равно количество с една лъжичка захар . Да ти кажа много и хареса , и на мене също .  Grinning

# 85
  • Мнения: 149
ехеее, браво на бебонка, която сама си заспива както си играе. Малко бебета го умеят това! Радвай се ужасно много, хихии Simple Smile

malkata_f86, мисля да му давам мляко докато го иска, предполагам че ще е поне до 1г.
И аз не смея да сменям млякото, все още сме си на Аптамил АР. И аз му правя 180-200 дори! Сутрин в 6 и в 10ч и вечер в 20:30-21ч. Иначе почти сме заместили обедното със зеленчуково пюре и привечер към 17:30-18 с каша.  И междувременно му давам по 4-5 лъжички плодово пюре сутрин към 10:30 и като десерт след обяда Simple Smile

Имам един Албум-дневник, започнах днес да го попълвам... замислих се колко много неща вече не помня, кога з апърви път е хванал играчка с ръка, кога с е усмихнал за първи път... хаха...Ужасс, наистина ще е полезно да се записват тези неща.
Дени мерси,радва се мама , как да не се радва. Държа я аз дрислата в мен , а тя рита с крака и иска да слиза на земята  Joy

# 86
  • Мнения: 944
Момичета, да изчакам ли с гроздето? Въвела съм ябълка, слива и праскова. Чудя се с какво да продължа от плодовете.  newsm78 давам му сокчета и пюренца
Чела съм, че може банан и авокадо.  Simple Smile
За авокадо не съм чувала кога се дава, а за банана знам, че по-нататък.  Thinking

# 87
  • Мнения: 944
Момичета, да изчакам ли с гроздето? Въвела съм ябълка, слива и праскова. Чудя се с какво да продължа от плодовете.  newsm78 давам му сокчета и пюренца
Аз на моята днес и направих от тиква и ябалка. Сварих 1 ябълка с едно парче тиква , долу- горе равно количество с една лъжичка захар . Да ти кажа много и хареса , и на мене също .  Grinning
Да, забравих да напиша и тиквата.  Grinning давала съм я вече

# 88
  • София
  • Мнения: 199
Момичета, да изчакам ли с гроздето? Въвела съм ябълка, слива и праскова. Чудя се с какво да продължа от плодовете.  newsm78 давам му сокчета и пюренца
Чела съм, че може банан и авокадо.  Simple Smile
За авокадо не съм чувала кога се дава, а за банана знам, че по-нататък.  Thinking
И за двете знам, че са слаби алергени, но само, когато са в каша или пюре, не в суров вид. Simple Smile

# 89
  • Мнения: 60
Момичета,много съм пропуснала и продължавам да чета.И при нас тези дни е нервно положението.Искам да попитам има ли някой друг бебок като нашия Александър,който супер енергично си върти главата на ляво,на дясно.Чак вече се шашкам

Общи условия

Активация на акаунт