Изпитани сайтове за парфюми - 10

  • 209 735
  • 737
  •   1
Отговори
# 285
  • Казанлък
  • Мнения: 589
На 19.03. писнах поръчка на парфюма  Valentino V ete от Zakosata.com Получих парфюма, но поради финансови причини реших, че искам да го върна. Обадих се на посочения телефон и ми отговориха, че нямало как да го приемат. Не съм отваряла парфюма. Единственият вариант било да се откажа още като съм го взимала от Еконт  Stop Пуснах електронна жалба до КЗП. Ще ви държа в течение.

# 286
  • Мнения: 45
Здравейте!  Бих искала  да ви попитам за надеждността на този сайт http://m.shopping.bg/Hugo-Boss-Nuit-Damski-parfium , виждам че е в списъка със сигурните,  Но все пак. Ако може и мнение за парфюма. Благодаря за отговорите предварително Simple Smile

# 287
  • София
  • Мнения: 71
Здравейте!  Бих искала  да ви попитам за надеждността на този сайт http://m.shopping.bg/Hugo-Boss-Nuit-Damski-parfium , виждам че е в списъка със сигурните,  Но все пак. Ако може и мнение за парфюма. Благодаря за отговорите предварително Simple Smile
Пазарувала съм веднъж от него (тестер на SJP Lovely) - ок си беше, много са бързи с доставката.
А от Boss-a имах пробичка, хареса ми, но беше много нетраен на моята кожа.

# 288
  • Мнения: 45
Здравейте!  Бих искала  да ви попитам за надеждността на този сайт http://m.shopping.bg/Hugo-Boss-Nuit-Damski-parfium , виждам че е в списъка със сигурните,  Но все пак. Ако може и мнение за парфюма. Благодаря за отговорите предварително Simple Smile
Пазарувала съм веднъж от него (тестер на SJP Lovely) - ок си беше, много са бързи с доставката.
А от Boss-a имах пробичка, хареса ми, но беше много нетраен на моята кожа.
Много благодаря, абе харесва ми, но пък търся нещо трайно.

# 289
  • Мнения: 1
Хайде и аз да споделя нещо интересно, на което се натъкнах. Последните пъти си купувах парфюми само от erectedstore.com, защото се пристрастих към Montale и ги открих там. Един колега обаче ми каза, че знае откъде взимат продуктите, които предлагат и ме заведе - офис в Бизнес център Витоша на хладилника. Имаше почти всичко на Montale и цените са страхотни-взех си няколко неща, защото ми направиха отстъпка. Трябва обаче да знаеш за този офис, защото май не се рекламират никъде, защото уж не работели с клиенти на дребно.   само пример - Montale Oudmazing, който е нов модел, уникален - 119 лв...... Имаше няколко нишови марки, които не са ми познати, но мисля да пробвам две от тях - Mancera и Sospiro. Като асортимент не е нещо впечатляващо обаче

И да попитам нещо - търся за подарък на съпругa ми Creed Aventus 500ml - някой да има представа къде мога да намеря такова нещо на по - прилична цена? (https://www.creedboutique.com/creed-perfume-for-men/116-creed-av … 871854009347.html)


И аз се разписах в склада в завод Витоша с един Amouage Lilac Love за мен и комплект Angel Muse за подарък.🍭

# 290
  • Мнения: 2 069
Здравейте,
поръчвали ли сте Sensuous Nude Estee Lauder и от кой сайт? Аз се двуумя между гет.бг и  parium-bg. Вие какво бихте ме посъветвали?

# 291
  • Мнения: 1 694
Здравейте,
поръчвали ли сте Sensuous Nude Estee Lauder и от кой сайт? Аз се двуумя между гет.бг и parium-bg. Вие какво бихте ме посъветвали?

Да, поръчвала съм, но Sensuous Estee Lauder - не nude от parium-bg.com. Естествено - всичко си беше както трябва - бърза доставка, качествен, оригинален продукт и коректно отношение.  Peace

# 292
  • Мнения: 337
Изчетох подробно темата,както и част от предишната,и да ви кажа честно съвсем се обърках. Rolling Eyes
Искам да си поръчам една Еуфория/дамска/за пролетта,но откъде ще бъде най-добре? Thinking

# 293
  • Мнения: 6
Здравейте! В get.bg предлагат тестер на Deep Euphoria 100ml за 89лв. Мислите ли, че е менте?

# 294
  • София
  • Мнения: 4 962
I love love, преди две седмици си поръчах тестер Euphoria 100 ml. от Венера Козметикс. Поръчах от този сайт, защото цената му беше най-изгодна. Тестерът е с пластмасова капачка и транспортна опаковка.  Peace
Luiza Nikol, не знам какво да те посъветвам за гет.бг. Последните ми опити за покупка са от есента на миналата година. След пускане на едната поръчка ми се обадиха два дни по-късно, за да ми кажат, че артикулът не е наличен. Другата ми поръчка беше за Untold Absolu E. Arden - сравнително евтин парфюм. Такова менте ми изпратиха, че останах безмълвна известно време.  Tired Върнах им го без проблем. Имам и доста успешни успешни покупки от тях, но след тези два последни и неуспешни опита вече не смея да поръчвам от тях.  Crossing Arms
А за въпросния тестер на Deep Euphoria, не знам дали е менте, но го намирам на сходна цена /94 лв./ в Парфюми шоп.  Peace

# 295
  • Мнения: 6

Благодаря ти, magicjo! За съжаление, ще се въздържа от закупуване на този парфюм от гет.бг, въпреки че цената е сравнително добра.

# 296
  • Бургас
  • Мнения: 9 593
И аз след коментара на Меджик нищо няма да поръчам от Гет,а отдавна се чудех.

# 297
  • ULPIASERDICA
  • Мнения: 42
Момичета и момчета,  Simple Smile поръчвали ли сте от официалния сайт на Chanel - http://www.chanel.com, и доставят ли изобщо до България? Искам да си поръчам део-стика от серията Antaeus, но тук, в Сефора, го нямат...

Последна редакция: сб, 08 апр 2017, 22:35 от magister militum

# 298
  • Мнения: 2 477
Момичета и момчета,  Simple Smile поръчвали ли сте от официалния сайт на Chanel - http://www.chanel.com, и доставят ли изобщо до България? Искам да си поръчам део-стика от серията Antaeus, но тук, в Сефора, го нямат...

Къде е това "тук". В София, отивай в Прити шоп, там го има.
Стиковете са много добри, но мисля са различни като представяне. Доколкото чувам и чета Блю е много силен и траен, докато аз ползвам АLLURE Sport и не е да кажем 12 часа траен, но ти изкарва деня де. Иначе усещането е страхотно - попива бързо, няма бели петна по дрехите, няма талк, подхранва кожата, хидратира, чувстваш се свеж. С алкохол са, ако има някакво значение. Най-добре след душ да се слага веднага, докато кожата е по-топла и овлажнена, за да попие хубаво. Това го казвам с идеята, ако се бръснат мишниците или се поддържа минимално окосмление. Ако е разпънат гарван, няма смисъл от толкова скъп стик. Като го купиш, драсни 2 реда как се представя.

Последна редакция: нд, 09 апр 2017, 02:40 от FragranceFanatic

# 299
  • ULPIASERDICA
  • Мнения: 42
FragranceFanatic, благодаря ти за инфото! Да, за София става въпрос. Бях до The Mall онзи ден специално да "преслушам" мъжките шанели, но нямаха, както казах, стикчето на Antaeus. Имам сантиментален спомен от дете с него и ми е крайно време да си го купя. Виж, не се сетих да проверя какво е положението в Прити шоп. Simple Smile

Иначе парфюмен стик досега не съм имал. От години ползвам кристалните стикове без аромат в комбина с по 1 пръска от някой парфюм, обаче, заради влагата, топлината, ароматът в тази област слабо се задържа при мен и, малко или много, направо си хабя парфюма. Та, затова сега мисля да си взема стикове на Fahrenheit, Dior Homme и Antaeus.

П.П. Никакви разпънати гарвани! С тримера и дължина от ок. 1 мм Wink

Общи условия

Активация на акаунт