Една по-весела тема: какво искате да ви подари партньорът за Коледа?

  • 64 425
  • 376
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 780
Искам камшик за коледа.

# 166
  • Мнения: 2 650
Искам камшик за коледа.

Ти пък..какво ти е направила горката Коледа Rolling Eyes Да не би да е отказала да ти пусне за пореден път...милата тя Confused

# 167
  • Мнения: 2 780
Искам камшик за коледа.

Ти пък..какво ти е направила горката Коледа Rolling Eyes Да не би да е отказала да ти пусне за пореден път...милата тя Confused

Не. Напротив. Просто обичам да си играя с камшици. И с флогъри. И с други подобни играчки.

# 168
  • Мнения: 2 650
Шегувах се, де! Дано си бил добро и послушно момче и Коледата да ти набави  желаните играчки  Laughing

# 169
  • Мнения: X
Разликата между камшик и флогър е?

# 170
  • Мнения: 2 780
Това е камшик.

А това е флогър

# 171
  • Мнения: 2 650
 Lаdу Stаrdust,

Скрит текст:
Камшикът съдържа от едно до около  шест "жила", флогърът прилича на средностатистически  парцален  моп и е по-щадящ. Големия нощен град,  сигурно ще ти дзаде повече инфо Laughing  Laughing
а, той вече е дал и нагледно Laughing

# 172
  • Мнения: 2 780
Има флогъри, които нанасят поражения не по-малко сериозни от тези, които камшик може да постигне. Трябва много да се внимава с подобни аксесоари.

# 173
  • Мнения: 2 650
Да, определено е така, а сега да се върнем към коледната веселост на темата Laughing

# 174
  • Мнения: X
 Благодаря за разяснението, то си е съвсем на място в темата, ако някой избира подарък в последния момент.

# 175
  • Мнения: 2 780
Моля. Ще се радвам да съм от полза. Използвам случая да попитам дали някоя от вас знае магазин в София където мога да намеря стилни дамски кашмирени шалове.

# 176
  • София
  • Мнения: 11 475
Искам камшик за коледа.
Lol - за какво ти е камшик/флогър, ще шляпаш или ще те шляпат (налагат)?  hahaha

# 177
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 789
Аз имам ...камшик. Получих го заедно с ботуши за езда, точно за Коледа преди 12 години. Само дето този за конете се нарича нагайка.

# 178
  • Мнения: 2 780
Нагайка си имаме

# 179
  • Мнения: 2 127
Мерак ми е още една татуировка на крака, която ще се яви продължение на сегашната, врънкам го от месец, обаче каза, че за "тая простотия няма да ти дам пари Naughty". Та да видим с какво ще ме изненада.
От мен ще има портфейл, сам си го поиска, а аз добавих и колан.

Общи условия

Активация на акаунт