ФЕРМАТА 2 - тема 4

  • 86 897
  • 924
  •   1
Отговори
# 510
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Забравила съм да  пиша, че на Иван коментара е за Стоян.

И Нико как прескача стъпалото, което коментирахме по-рано, че не го върнаха.

Скрит текст:

# 511
  • Мнения: 2 843
victoria vassileva, някак излиза, че оборвайки те, сякаш сме на страната на меркантилността и печалбата; ами не, не е така, не вменявай това. Нито на Стоян. Първо, съществува възможност да е задействан монтаж - това ти го казаха; второ, при напрежението, което изпитва Стоян, може и въобще да не е чул/осъзнал какво точно се случва. Дори и да е усетил суетене, какво трябва да направи? Да спре играта, да пита какво става, да иска разрешение, да остави всичко и да се втурне, без да е наясно изобщо със ситуацията, защото до този момент е бил съсредоточен в друго? Хубаво е да си загрижена за морала, за "новия живот" и пр. приятности, но не само теоретично, а на конкретно, практическо ниво. Стоян не е човек, който страни от помощ, труд, отговорност. И трето нещо са ти казали: там снима цял екип, хората са значително повече от това, което се показва; със сигурност е имало кой да се погрижи ситуацията да мине гладко и безпроблемно.

# 512
  • Мнения: 4 821
Боже сега гледам по господари на ефира писмото на Динко до фермерите, явно съм пропуснала този епизод. Този завършил ли е и първи клас Shocked. Няма такъв родолюбец просто, да не може да напише 2 изречения Rolling Eyes

# 513
  • Мнения: 2 843
Точно щях да коментирам това "Супер, не е тази дъска...", отправено към Стоян, и някой ме изпревари. Simple Smile
Изумих се като го чух.

# 514
  • Бургас
  • Мнения: 425
Айде стига , Стоян беше дуелист и си играеше дуела. Защо Нико не отиде да помага за отелването, след като той беше приключил?
Симпатизирам на Стоян и на Галя. Въпреки че повече симпатиите ми са към Стоян. Финци не ми допада като човек, Сиса хич няма и да я коментирам.

# 515
  • Мнения: 2 843
А защо Галя по едно време я изгониха - тук пропуснах нещо...
Изобщо тази игра беше някакъв тотален хаос и създаваше нарочното усещане, че Стоян напълно се е провалил.

# 516
  • Мнения: 2 089
А защо Галя по едно време я изгониха - тук пропуснах нещо...
Изобщо тази игра беше някакъв тотален хаос и създаваше нарочното усещане, че Стоян напълно се е провалил.

Подсказваше на Стоян, а Финци я издаде. Жалко, че няма снимка на физиономията на Финци и от този момент, когато я излови.  Mr. Green

# 517
  • Мнения: 9 855
Изгониха я за подсказване Галя, опита се да помогне на Стоян с дъските.

Бих искала да допълня, че отелването на крава не е кризисна ситуация, особено при положение, че Стоян не беше единственият присъстващ на събитието.

# 518
  • Мнения: X
Жалко, че няма снимка на физиономията на Финци и от този момент, когато я излови.  Mr. Green

Физиономията на Финци беше безценна в тази ситуация  tooth

# 519
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
И нея съм пропуснала, жалко , че не намирам снимка

# 520
  • Sofia
  • Мнения: 30 656
Много ми е противен хлебаря,подлец #Cussing out

# 521
  • Me? I'm a raging sea trapped inside of a raindrop.
  • Мнения: 21 806
И за пореден път питам: Какво градско юпи е Нико?!

Набедено.  Laughing

# 522
  • Мнения: 294
Как ще се решават победителите, и кога ще е финала ? неделя или понеделник ?

# 523
  • Мнения: 9 829
Вие пък,Финци хич не е там за парите...моля ви се,той просто се е записал във Фермата случайно. Stop
Днешните му реакции сумират в едно всичките тези 2-3 месеца на Финци във фермата.
Как посочи Галя,че подсказвала беше върха на фалша на този тарикат.Изумена съм,след всичко,което искаше да ни покаже,че е..

# 524
  • Мнения: 7 514
victoria vassileva, някак излиза, че оборвайки те, сякаш сме на страната на меркантилността и печалбата; ами не, не е така, не вменявай това. Нито на Стоян. Първо, съществува възможност да е задействан монтаж - това ти го казаха; второ, при напрежението, което изпитва Стоян, може и въобще да не е чул/осъзнал какво точно се случва. Дори и да е усетил суетене, какво трябва да направи? Да спре играта, да пита какво става, да иска разрешение, да остави всичко и да се втурне, без да е наясно изобщо със ситуацията, защото до този момент е бил съсредоточен в друго? Хубаво е да си загрижена за морала, за "новия живот" и пр. приятности, но не само теоретично, а на конкретно, практическо ниво. Стоян не е човек, който страни от помощ, труд, отговорност. И трето нещо са ти казали: там снима цял екип, хората са значително повече от това, което се показва; със сигурност е имало кой да се погрижи ситуацията да мине гладко и безпроблемно.
#2gunfire

Последна редакция: пт, 16 дек 2016, 07:22 от victoria vassileva

Общи условия

Активация на акаунт