Бебешките неща от Jumbo, от които сте доволни

  • 6 519
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 455
Аз преди 4 год. купих няколко гащшризончета,не са мръднали.
Сега като гледам дрехите,нищо не ми харесва.
Играчките биват за цената си,но и те се чупят бързо.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 17
Здравейте,от Джъмбо имаме страхотно бебешко плюшено цяло боди  6+,издържливо на пране и нежно на допир,3 бр.бебешко боди бельо с красиви картинки-качествено и издържливо на пране,бебешка активна гимнастика с 3 играчки 0+(за по коремче)-доволни сме,табелка за кола с вакум(BABY ON BORD),чудесно плюшено мече-нежно на допир. newsm10

# 17
  • Мнения: 1 113
аз купувах бодита и боди гащеризони, доволна съм/памучни/, сега потничета/памук/ ,е даже ме е яд че е стегната материята и не се разтяга, за да се износват по дълго време .

# 18
  • Anywhere
  • Мнения: 1 104
Пелените и одеалцата са хубави. Много са мекички и леки, издържливи на пране. Стъклено шише също съм купувала, добро е ! Диспенсър за сухо мляко също! Възглавниците също са добри.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 275
И аз съм доволна от бебешките пелени, одеалце, стъклени шишета, залагалки.

Не съм доволна от дрешките. А най-много не съм доволна, че купихме миналото лято басейн на детето за рождения ден, а се оказа спукан на две места. Отидохме да го сменим, не можело веднага, трябвало в друг ден да отидем. Ами басейна не струва времето и километрите до техния магазин...От тогава престанахме да го посещаваме. Peace

# 20
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 852
От Джъмбо имам и сполучливи и кофти покупки. Имам няколко бебешки плюшени цели гащеризончета и не са мръднали. Памучните дрехи обаче се развлипат и избеляват бързо. Играчки - пак на късмет има и хубави и такива,  които се разпадат още с отварянето. Надуваем басейн и аз съм взимала спукан.  Ученическите пособия на дъщеря ми са от там и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт