Априлски мами 2016 - Тема 6

  • 29 918
  • 740
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 43
Добро утро от нас.Тео тази нощ пак се буди през два часа.Предната нощ все едно не беше моето дете.Събуди се веднъж и спа до 10ч и аз с него.Тук все още не става за излизане.Има сняг и е заледено.
Хубав ден засега от нас

# 91
  • Мнения: 3 331
Здравейте от прекрасен, снежен Пловдив Heart Eyes
Максим се буди само 2-3 пъти тази нощ и успях да се наспя. Вчера пътувахме до София и се умори много.
Менделеевка, имате ли още проблемна кожа? При Максим А-дерма помогна, поне засега.
Той също е почти само на кърма, чай и сок не съм давала.

# 92
  • Мнения: 448
Добро утро. При нас прихвърчаха снежинки, но само това беше. Снощи долу-горе добре беше със съня. Сияна стана в 9.Оправих я, закуси и я оставих да бръмчи с паяка, а аз си украсих меденките.
Вчера ММ и купи колани за хрохождане. Като марионетка я разкарваше снощи вкъщи.  Joy
Сега вече заспа и отивам да гладя...  ooooh!
Лек ден мамита bouquet

# 93
  • Мнения: 3 331
И ние си останахме само със снежинките, за съжаление.

# 94
  • Мнения: 356
 wavey

 За снощи какво да кажа от 3-5 бяхме будни, после заспа и така чаак до 7  Laughing Днес поне ММ си беше в къщи до обяд, та успях поне пюрета да направя и да сготвя.
Сок не давам, чай опитах, но не го хареса...така че сме само на водичка (по-скоро чесане на венците).

Има ли мами, които са приспивали на ръце и някак си са успяли да отучат бебчовците, че вече положението става тежко? Вечер става през час, не винаги е гладна не харесва бибите и ми остава само на ръце да я приспа  Rolling Eyes

Хубав и спокоен ден  Simple Smile

# 95
  • Мнения: 712
Адиктед, фукаш се, че си спала ли? Grinning и ти имаш като моите критерии за наспиване- събуди се САМО 2-3 пъти.  Hug една майка сподели, че шуслерови соли помагат също за атопичен дерматтит.
Тедка, и при нас е същата работа- ако не иска да яде или не заспи сучейки, трябва на ръце. Мисля--надявам се--че се израства.

# 96
  • Мнения: 1 510
Моите 3 4 пъти съм ги преспивала на ръце(баща им също).С люлеещия механизъм,при нас помага..ама и те нямат избор.
Какво беше това чудо,неспящото ми дете спа 4 часа на обед...Simple Smile какво ли чудо ме чака довечера(а можеби не?)
Някой взимал ли е играчките от пелетите на Памперс?

Последна редакция: пт, 16 дек 2016, 16:03 от Sofinka:-)

# 97
  • Мнения: 3 331
Адиктед, фукаш се, че си спала ли? Grinning и ти имаш като моите критерии за наспиване- събуди се САМО 2-3 пъти.  Hug
За фукане си е Grinning
Но навръщане от разходката го носих на ръце...

# 98
  • Мнения: 2 379
Днес от сутринта всичко е .....Тервел точно се унесе и ми звънна телефона, после една съседка звъня на вратата, после съседа почна да ремонтира нещо. Оцелях и аха близо 2 часа се приготвяхме да излизаме, Тервел се разпищя, че не иска да го облича, тъкмо свикна, кучето даде зор, че му се илиза, айде да приготвя и него. Излязохме Тервел се сети, че е гладен, ама точно сега на момента. А аз с него на ръце и повода на кучето.....Кучето приключи, измих му лапите, пак тръгваме с Терве и ОО Чудо, Тервел пак рязко огладня Simple Smile Не иска да стои в количката иска прав да си яде банана. Айде до съседната градинка, че като почна да приказва и да пееееее, целия квартал кънтеше( разбира се само ние навън в студа и то едно ехо се носи) И така два приготовления за 2 часа разходка...ама кой кого водеше не знам..... Joy

# 99
  • Мнения: 356
Jane, тогава се надявам това израстване да е до 2 седмици  Embarassed
Таткото вече виждал как на две годинки още така си я приспиваме  Joy Joy

Harista, и на нас най-редовно ни се случва да звъннат на вратата в "точния" момент... Ние нямаме куче, но си имаме котка и Викито безкрайно много иска да се докопа до нея...но котката е на друго мнение и прави всичко възможно да избяга

# 100
  • Мнения: 2 379
Harista, и на нас най-редовно ни се случва да звъннат на вратата в "точния" момент... Ние нямаме куче, но си имаме котка и Викито безкрайно много иска да се докопа до нея...но котката е на друго мнение и прави всичко възможно да избяга
Ние имаме и котка, но тя ясно показа, че И бебето не е изключение, от всичко до което не иска да се доближава,освен в редките случаи, когато и е много скучно. Simple Smile А и тя го ошамари вече няколко пъти и той не смее да се гушка в нея, както обича в кучето. Макар, че като беше по-малък не знам как така се оказа един до друг на спалнята и той и беше налапал лапата Simple Smile Но тя не възрази Joy

# 101
  • Мнения: 356
Ние имаме и котка, но тя ясно показа, че И бебето не е изключение, от всичко до което не иска да се доближава,освен в редките случаи, когато и е много скучно. Simple Smile А и тя го ошамари вече няколко пъти и той не смее да се гушка в нея, както обича в кучето. Макар, че като беше по-малък не знам как така се оказа един до друг на спалнята и той и беше налапал лапата Simple Smile Но тя не възрази Joy

 Joy Joy Joy
И аз се притеснявам Викито да не отнесе няколко лапи, тъй като нашата котка е с тежък характер. Иначе вече успяхме да я оскубем 2 пъти и сега котката като я види и бяга  Simple Smile

# 102
  • Мнения: 13 978
Хариста, детето ти как го яде  този банан  Rolling Eyes

# 103
  • Мнения: 2 518
Явно всички обичат банани - Дани в като го види, почва да трепери  Laughing Днес сам си взе от фруктиерата един и го лапа с кората Joy После същото се случи и с една мандарина. Че и се сърди, като му го взема да го беля  Laughing

# 104
  • Мнения: 13 978
Ама така ли ги ядат цели, аз още намачквам с вилица, а и момчето ми е с рефлукс и после връща една част, особено ако е по на едро.

Общи условия

Активация на акаунт