MAC & Sephora - 38 тема

  • 97 505
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
тази палитра чакам Simple Smile

# 16
  • Мнения: 812
Благодаря за новата темичка.Аз не очаквам козметични подаръци,но сама си направих парфюмни .

# 17
  • Мнения: 2 843
Благодаря за новата тема!
Очаквам само един парфюм. От много отдавна не съм купувала никакви палитри - иска ми се, но установих, че ползвам само пигмента Naked, най-много се харесвам само с него и с черна очна линия плюс спирала. Така съм от година насам, че и повече, с други цветове не се възприемам. Надявам се да е период, защото не ми се иска палитрите, които съм натрупала, да стоят така.

# 18
  • Мнения: 1 095
Аз купих, каквото си бях наумила. Нищо ново не искам  newsm78 Толкова много неща имам...
За първи път изхабих грим продукт - компактна пудра на нарс. Сега се чудя, коя компактна пудра да взема, която да дава и покритие, но да не стои мат а естествено. Имам на Мак една, но тя, въпреки че е NW20, така розовее!
Също да се оплача - едни глосове на шанел ми замирисаха, от около година ги ползвам. По принцип на 6 месеца правя чистка и хвърлям стари продукти, които не мога да стериличирам, но не ми се беше случвало нещо да замирише.

# 19
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Gevesta, погледни MAC Natural skin finish ( аз съм с цвят Light plus , не знам на теб какво ще ти пасне ) и Giorgio Armani Luminous Silk powder ( от нея си взех цвят 4 ).

# 20
  • Мнения: 1 401
Принципно всяка година си правя подарък на себе си Simple Smile Тъкмо много се бях навила за парфюм Chanel Coco Mademoiselle от Selfridge и после видях, че има доставка + превозвача ми се вижда нещо сложничко, сега се чудя дали да не е някоя палитра на Too Faced или пък Naked - като гледам изобщо не страдам от липсва на избор на подарък  Joy  Само да има кой да ми ги подарява всичките.

# 21
  • Мнения: 1 095
Gevesta, погледни MAC Natural skin finish ( аз съм с цвят Light plus , не знам на теб какво ще ти пасне ) и Giorgio Armani Luminous Silk powder ( от нея си взех цвят 4 ).

Шоколадче,имам и същата на Мак в същия цвят, ползвам я върху фдт за фиксиране, на мен не ми дава покритие. На теб дава ли? Тази, която розовее, е мак студио фикс, сега видях. Много ми е брашняна тя. Трябва ми нещо, което в бързината да даде някакъв цвят без пудра финиш. Нямам възможност да видя тази на Giorgio Armani на живо. Тя прави ли това?

# 22
  • Мнения: 31 194
Луксозният ФДТ на Шанел е зареден.Казаха ми, че покритието
му е леко до средно.Взех да го пробвам вкъщи.Дано не ми хареса. Mr. Green
И аз го пробвах сега, №22 ми заспа на кожата, както винаги тонираните продукти при Шанел. Хареса ми, но взех проба за вкъщи, за да го тествам на спокойствие хубаво. Със сигурност има при мен средно покритие и е хубав, но не ми се дават 250 лв. за фон дьо тен при положние, че използвам много рядко.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Денс,мерси много за новата loveuuu тема,аз не очаквам козметични подаръци,вече сама си направих един.Ще чакам мнението ти за новия фдт на Шанел,когато придобиеш по-добра представа. bouquet

# 24
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Gevesta, според мен тази на МАС дава повече покритие от на Армани. Аз лично не търся покритие, а леко фиксиране без да седи тежко като матовите пудри.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Благодаря за новата тема! Hug

   Да, очаквам разкрасителен подарък, но не иде реч за декоративна козметика, а за бяла. Simple Smile

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 967
   Днес пробвах и /поне за мен / новия продукт за устни на ЕЛ,
който подсилвал естествения цвят на устните.При мен цветът беше
ужасен, не го подсилва, а е някакво цикламено-лилаво и ужасно лепкащо.
Ужас!А по описание така се надявах да го харесам.

# 27
  • Мнения: 2 691
Благодаря за новата тема. Не очаквам козметични подаръци за Коледа

# 28
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Някой знае ли кога излиза цялата Прасковена колекция ( Sweet peach collection ) в Европа, за Америка
е след няколко дни на 14.
А белият шоколад?

# 29
  • Мнения: 5 001
Благодаря за новата тема!
За Коледа съм планувала електрическа четка за почистване на лице.

Общи условия

Активация на акаунт