Аватарни игри 33

  • 28 402
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
sise_to, честит празник!
Пожелавам ти много здраве, щастие и късмет!

Dee_dee, много сте хубави и малката е истински бонбон!

# 91
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Сиси Hug честит имен ден!
Да си жива и здрава, много обичана и щастлива! bouquet bouquet bouquet

# 92
  • Мнения: 14 465
Образовах се  Embarassed -Днес имен ден празнуват всички със зимните имена...

# 93
  • София
  • Мнения: 2 810
Благодаря ви.  bouquet
Сосче, аз също не го празнувах до преди има няма десетина години. Ама нали сега всеки има имен ден, та и аз да не остана по-назад.  Crazy

# 94
  • Вестерос
  • Мнения: 38 375
Диди, много хубави снимки  Hug

Сиси, честит имен ден  bouquet

# 95
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 565
Сисе , честит имен ден !! bouquet bouquet
Диди , страхотна фотосесия . Малката е прекрасна . Hug В кое фото студио в Ст. Загора ,правят такива прекрасни снимки ?

# 96
  • Мнения: 6 594
Диди, много хубави снимки. Grinning Ще ти пусна една покана. Peace
Честит имен ден на празнуващите!!
Така и да напомня за бала...чакам още.
До тук имам: Акаша, Ройс, Лейди Б, Грийни, Тиф, Диди, Джина, Уомънче, Вип, Мери, Дар, Захарче, Кари, Ловли.
Хайдеее Есме, Съншайн, Сиси, Сосче, Булгари...можем да видим Тинчето, Карамелчето, Мори Rolling Eyes
Пропускам ли някой?

# 97
  • Мнения: 14 465
Благодаря ви.  bouquet
Сосче, аз също не го празнувах до преди има няма десетина години. Ама нали сега всеки има имен ден, та и аз да не остана по-назад.  Crazy

Точно така! За всеки трябва да има !
Вчера пишеше ,че Евгени и Евгения празнуват-честитих на кума-той отговаря -"Благодаря ,но днес е за жените с това име , а на Бъдни вечер на мъжете!  Rolling Eyes" ,но за веселба и а двата дни празнувал!  Joy Joy Joy
Празници да има Hug

# 98
  • Мнения: 5 308
Здравейте, момиченца и честито на нашето Sise/Снежи  Heart Eyes
Аз както винаги се включвам с 10 часа закъснение, но да кажа за роклята с гол гръб кой когато иска да си я облича Simple Smile Аз като си нямам такава, а и да имам няма къде да я нося, та ми дойде идеята поне тук да се почувствам по-женствена  Heart Eyes И вие с мен  Laughing Пускайте си тук комбинациите  Peace
ДиДи, и аз пратих покана във ФБ  Peace Видях само една две снимчици на малкия сладур  Heart Eyes

Как са болните? Надявам се по-добре  Hug

# 99
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
 Hug Hug
Сладуркии, това ми е фейк профил, където си държа само снимки, те даже са заклюпени, сега го направих публичен този албум, за да го разгледате. Пуснах ви покани от моя си 😊😊😊
Сисе, честит имен ден Hug

# 100
  • Мнения: 5 308
Диди, що е туй фейк профил  newsm78 И аз си държа всички снимки във фейса, ако някой ден направят нещо както с един друг сайт, забравих му името, където ми бяха всички бебешки снимки, ще откача   Sick

# 101
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Диди, чудесни сте! bouquet

Хм, никога не съм се замисляла да си правим фотосесия с малката. Как се процедира? Къде сте снимани? Как вървят цените?

Сисе, честит имен ден! Да си жива и здрава! bouquet

bigmamche, добре дошла! Hug

# 102
  • Мнения: 2 902
Сисе, жива и здрава да си! Честит празник!  bouquet
ДиДи, прекрасни сте!  Heart Eyes А Ло е голяма дяволица май.  Grinning

Випче, като каза бал се сетих да питам за аватарите. Някой беше споменал, че трябва да е от участие в игра. А моя не е.  Confused Да го сменям ли?

# 103
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 688
Грийни досега всички изпратили ми са от игрите  newsm78 Випче да каже.
Сисето честит празник  Hug Много здраве,щастие и късмет  Heart Eyes
В днешния напрегнат ден получих много приятна изненада  Heart Eyes Благодаря ти Тифче  Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 14 дек 2016, 13:14 от Захарчето

# 104
  • Мнения: 6 594
Да, Грийни - от игра трябва да е. Peace

Общи условия

Активация на акаунт