Преместване

  • 11 357
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 29 341
Пожелавам ти хубави мигове!

Само да ти кажа, че едва, като заживеете заедно, ще се опознаете добре. Битовизми, какво да се прави... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 23
Пожелавам ти хубави мигове!

Само да ти кажа, че едва, като заживеете заедно, ще се опознаете добре. Битовизми, какво да се прави... Mr. Green
Благодаря ти много. Надявам се да имаме все по-хубави мигове заедно.  Blush

# 17
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Успех момиче! И после да се похвалиш Simple Smile

# 18
  • Мнения: 23
Успех момиче! И после да се похвалиш Simple Smile
Благодаря!  Blush

# 19
  • Мнения: 3 609
Всичко зависи от вас и от начина, по който ще си организирате нещата и ежедневието. От това да си създадете уютна обстановка, да се прибирате с желание на място, което с кеф да наричате дом...до някакви ваши малки радости. Предстоят ви много хубави моменти, но и много наистина се променят нещата и опознаваш човека, наред с всички битовизми и красотии.
Пожелавам ви щастлив живот заедно!  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 23
Всичко зависи от вас и от начина, по който ще си организирате нещата и ежедневието. От това да си създадете уютна обстановка, да се прибирате с желание на място, което с кеф да наричате дом...до някакви ваши малки радости. Предстоят ви много хубави моменти, но и много наистина се променят нещата и опознаваш човека, наред с всички битовизми и красотии.
Пожелавам ви щастлив живот заедно!  Heart Eyes
Благодаря много. Дано продължим да сме си сплотени и щастливи както сега.  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 8
Когато заживеят двама души заедно тогава се разбира дали си пасват в характерите и дали са един за друг според мен... преди това всичко е идеално

# 22
  • Мнения: 1 756
Ах, колко хубаво! И аз заживях с мъжа ми някъде около шестия месец. Много обич ви желая Simple Smile Ритуално сигурно е било неговото връчване на ключовете Joy

# 23
  • Мнения: 14 654
На мен ми е интересно с каква цел се събирате да живеете заедно едва след шест месеца връзка, гледам, че и за свекъри се споменава, пък авторката не говори за такова нещо. Можеше да си походите още поне една година и тогава да се събирате под един покрив, когато ви е ясно има ли изгледи да сте семейство или не, ама щом бързате да се заринете с битовизми без визия за бъдещето, добре, само да не си поредната след години, която ще пусне тема "заедно сме от десет години, а още не ми предлага да се оженим".

# 24
  • London, UK
  • Мнения: 301
Янечек, не мисля, че има значение кога сте заживяли заедно, ако си с правилния човек. Когато започнах да излизам с моя съпруг, буквално от ден 1 той беше всяка вечер вкъщи. На третия месец официално се нанесе, тъй като живееше със съквартиранти които решиха да се местят и преценихме, че няма смисъл да търси друго място и да плаща наем, когато може да живее при мен. 4 години по-късно сме щастливо женени и не съжалявам за нищо. Споделя мнението, че е много важно хората да са живяли заедно преди да решат да се женят. Имам пример от най-добрата ми приятелка, която беше във връзка над 6 години, заживяха заедно 2-3 месеца преди сватбата и сега са в процес на развод. Всичко се случва и е добре да видите дали си пасвате.

# 25
  • София
  • Мнения: 24 839
Права си, " ако си с правилния човек", но за 2- 3 месеца познанство, как ще решиш дали е правилния?
На принципа проба- грешка, местейки се от един при друг?

Не е ли по- добре да направиш първите проучвания под собствения си покрив, отчитайки какво е готов да направи за теб, бидейки гаджета?
Да видиш реакциите му и готовността да наруши личния си комфорт?

# 26
  • London, UK
  • Мнения: 301
При мен решението дали е правилния, или не дойде много лесно и от само себе си. Бях студентка, планирах да продължа образованието си в чужбина, повечето ми приятели смятаха, че е безмислено, но след като му споделих намеренията си (някъде след месец-два) той ми каза само: "Супер, мислиш ли, че и аз мога да дойда?". За мен това беше достатъчно да знам, че той е човека за мен. С друг не съм живяла и както споделих, той се премести при мен, а не обратното, така че реално той си наруши комфорта.

# 27
  • Мнения: 1 756
Аз преди моя мъж, не съм живяла с други и бях казала на родителите си още от гимназията, че ще ги запозная само с бъдещия ми мъж. Тоест всичко е било обмислено в моя случай. Четейки някои от писанията си, на 5ия месец съм била сигурна, че той ще бъде моят мъж. А той го знаеше още по-рано. Битовизмите зависят от това дали хората ще ги допуснат в домовете си.

# 28
  • Мнения: 40 915
Здравейте. С приятеля ми сме заедно от 6 месеца и решихме да заживеем заедно. И тъй като ми предстои преместване в неговия дом се питам дали има някакъв ритуал или обичай от моя страна, който се прави в такъв момент. Благодаря предварително. Simple Smile

Освен поливане на случката с хубаво пиене и хубава вечеря и после здрав секс, за друго не се сещам Joy

П.П. А дали е правилният се вижда баш като заживеете заедно и почнете да делите битовизмите. Иначе ако го карате само на срещи и после кой от къде е нещата може да изглеждат супер, но като почнете да си перете дрехите, да разтребвате и готвите ще се види дали мелите заедно. И точно затова не виждам лошо да живеете под един покрив, в края на краищата не се жените и не правите деца, нали? Просто се пробвате на едно по-високо стъпало. Успех Peace

# 29
  • Мнения: 1 323
Много щастливи мигове ви чакат и други не чак толкова.  Grinning Важното е само, докато се напаснете един към друг, да не си хващаш парцалките и айде при мама при всеки незначителен скандал.
Много щастие ви пожелавам! ние също заживяхме на 6-тия месец с моя приятел и това са най-щастливите ми 3 години.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт