Коледа 2016 -2 тема

  • 113 557
  • 758
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 6 717
Ехаа, и тази тема живна (след тази за коледните украси). 😀
Аз традиционно правя меденките на Джемма, линцерите и рохличките на Наталина.

# 391
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Момичета, ако и тук важи правилото за 50-те страници, можем да продължим темата и тази година, само да се допълни заглавието. Или ще е по-добре да се направи нова?

# 392
  • Мнения: 4 871
Ако сме активни в тази,  може и да я изпишем и новата ще се казва Коледа 2017 Simple Smile

# 393
  • София
  • Мнения: 6 268
В Белгия си е вече късна есен, та съм много на коледна вълна. Добре ми идва активизирането на темата, да започна да планувам разни неща.

# 394
  • София
  • Мнения: 974
Любимата ми тема  Hug
И аз се върнах от море преди 2 дена  Mr. Green
Но нямам търпение за Коледа  Laughing


И аз така!
Като се сетя колко гадна и студена беше миналата зима, сърцето ми се свива, ноо мисълта за Коледа и приготовленията около нея винаги ме радват. Дъщеря ми също очаква с нетърпение да започнем да печем сладки Simple Smile

# 395
  • Мнения: 1 418
И аз  не съм се сбогувала с морето. Снощи обаче сортирах формичките за бисквити, зимни - в една кутия. Коледното ми настроение обаче идва чак края на октомври, началото на ноември. Дотогава ми е ябълково, дюлево и тиквено Simple Smile. Ще приготвя обаче гроздови бонбони, и разни желета и мармалади за линцери и меденки.

# 396
  • Мнения: X
не по темата Simple Smile

Скрит текст:
Цитат
Ходих на море.
Хората, които пазеха диети и спортуваха цяла пролет по някаква причнина не бяха там.
И аз забелязах нещо такова ......     Laughing  явно слабите, спортни натури ходят някъде другаде на почивка.   newsm78

С нетърпение очаквам Коледата...като всяка година.    Grinning
Дори половината ми план вече е готов...     Blush

# 397
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Цяло лято отбивам мераците на дребосъците за линцер сладките. Скоро мисля да се смиля над тях и да забъркаме заедно една дозичка Simple Smile

# 398
  • София
  • Мнения: 10 868
Момичета, добре че потръгна темата. Вчера направих коледния пудинг. Сега ще има 3 месеца да отлежава.  Peace

# 399
  • София
  • Мнения: 974
Вчера в Кауфланд видях, че има от формичките за сладки с бутало и щампа, които бяха търсени и актуални миналата година. Имаше ги всички- снежен човек, елхичка, топка, джинджифилово човече. Който ги е пропуснал може да се възползва Simple Smile

# 400
  • Мнения: 272
Брук,в кой Кауфланд ги видя?Ще попитам в нашия но все пак.

# 401
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
И аз ги видях в пловдивски в кв. Смирненски.

# 402
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Момичета, добре че потръгна темата. Вчера направих коледния пудинг. Сега ще има 3 месеца да отлежава.  Peace

О, браво. На мен ми е рано още.

# 403
  • София
  • Мнения: 974
Брук,в кой Кауфланд ги видя?Ще попитам в нашия но все пак.
В София, Люлин 5 май се води.

# 404
  • Бургас
  • Мнения: 16 156
Рохличките ги правя,страхотни са,ммм,как само ми се доядоха.
И аз съм още плажно настроена.
Не съм планувала какво ще бъде за Коледа,но има още време.
Със сигурност ще са любимите ни рохлички,виненките,забравените сладки.
Меденките не ми се получават много добре и не ги правя,не ми се рискува.
Ще се огледам за някоя рецепта,лесна и сполучлива за тази коледа.

Общи условия

Активация на акаунт