КГБ = Клуб на Готините Баби - 174.

  • 63 603
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 563
"Утрото е надежда.
А надеждата е пробуждаща се мечта."
Добро утро!




Янче ,честит юбилей на сладката Анжи !
Пожелавам й да е здрава , щастлива ,красива , умна , разумна с много верни приятели !
Винаги да е вашата радост и гордост !
Весел празник !




Как сте момичета ?
 Виждам ,че дядо Коледа започна да ви посещава и да ви носи радост !  Grinning
До къде стигнахте с подготовката за Коледа ?
Днес мисля да направя баклавата ,ще я опека ,а ще я полея към сряда ,четвъртък.
В рецептите  има моята рецепта за баклава. Става много сполучлива.

Айша , много лошо е това дето се е случило с приятеля на Ани . Милото момче ! От това по лошо няма!

Жабка и мен ме разсмя ,с твоето четене поста на Флото  hahaha. така като бързаме .... hahaha

Момичета всички ви прегръщам и пожелавам  спорен , хубав ден !

 Hug Hug Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman madnoel madnoel madnoel madnoel Close-mas: Close-mas: Close-mas: santa2 santa2 santa2

# 61
  • София
  • Мнения: 5 074
Айша, зная за агенция "Мира" ама са главорези.

# 62
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 913
Добро утро! Днес от рано ме гонят задачки-закачки, та ще съм лаконична. Показвам подаръчето от Мимито и бягам. Приятелче, още веднъж благодаря, като детенце се зарадвах  Hug Heart Eyes

http://yovina.snimka.bg/friends/podar-k.935901

Слънчев и спокоен ден ви желая  Hug

# 63
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Честит рожден ден на Анжи!
Да е здрава , весела , щастлива! Много късмет и сбъднати мечти!
Весел празник!

# 64
  • София
  • Мнения: 8 420
Добър ден, красавици. Поуспах се, но добре ми дойде Simple Smile

ПРАЗНИК В НОВАТА НИ КЪЩА newsm44 newsm68 И БОГАТО УГОЩЕНИЕ! ДА ЗАПОЧВАМ С ПОЖЕЛАНИЯТА

МИЛА АНЖИ, ЧЕСТИТ 10-ТИ РОЖДЕН ДЕН! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, ВЕСЕЛА, ИГРИВА И ОЩЕ ПО-УЧЕНОЛЮБИВА.


ЯНЕ И НА ТЕБ ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ И СИЛИ, ЗА ДА СИ ДЪЛГИ ГОДИНИ ОПОРА И НАЙ-ДОБРАТА ПРИЯТЕЛКА НА АНЖИ! НАЗДРАВЕ!

ЗА БАБА

Хубав ден на всички!

АЙША, говорих със собственичката на маг за цветя ЦВЕТНА МАГИЯ-Деси. Обади се на тези тел.; 02 980 47 83, или 0 887 40 88 38, обясни какво искаш и кажи, че е говорено с "шефката".

# 65
  • Мнения: 18 669
Честито първо десетилетие  на Анджи!Всички мечти да се сбъдват!Сега  баба е опора ,после детето ще крепва баба и  ще я разхожда по света.
Пак почнахте с връзките ,но да бе за хубаво. Ама то без приятелства не стават нещата ,не може всичко да знаем  и  разбираме.
Фло  ,днес  каква си ,да не се объркам нещо...нощес ти бях измислила  каква да бъдеш ,ама забравих....


Днес имат имен ден Данитата ,Данаил и  производни...да почерпят моля...да ги преброим.

# 66
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Чести рожден ден на сладката Анжелка!
Да е жива и здрава, да расте умна и добра! newsm59

Видяхте ли, че ни "застрашават" пак с нова версия на мамата? Аз, като човек който мрази нещо работещо да бъде сменяно и разбутвано, още не съм престрашила да надникна в новото.

Моите деца са планирали обичайното си уикендно посещение за утре, та сега съм вей-хай-вей - така вика майка на айляк човек. Joy Хвърлила съм във фурната една тава зелеви сарми и съм  свободна България Joy

Кажете сега най-хубава рецепта за меденки, която сте правили, че от понеделник ги почвам коледните сладки. Аз правех предишните години едни много хубави шведски меденки, но май ни поомръзнаха и искам да сменя модела.

# 67
  • София
  • Мнения: 8 420
Хайде пак съм аз.
СВЕТЪЛЧО, аз меденки не правя. Правя разни други десени, но като се разрових в тефтера гледам, че имам някаква рецепта на канелени бисквитки, в тестото се слага 300 гр. мед. И с 1 кг. брашно newsm78 май доста ще станат. Може да опитам с половин кг.
БОРЯНЧЕ, днес каква ли съм? Все още по нощница, немита и несресана, пред компа с чашка чай от липа. На това какво му се казва? Вей хай вей Joy нали Светълче? След обяд ще се направя на красотна и ще го раздавам Жената зад щанда, но преди това ще поиграя на домашна прислужница newsm79 newsm28 wash hang Отразвам точно какво ще правя. Няма да имам време да простирам. Wink

Добре, че ММ си беше у дома, че звъннаха от Спиди и компания ( вся остальная сволоч). Получих подарък от дружка ДАЯ-Коледен венец, една глезотийка и козметика ( за моите изтерзани ръце, дето ги мия ежедневно поне по 100 пъти Simple Smile) Благодаря ти миличка Hug. За миг помислих да проявя воля и да не си отворя подаръка... но къде ти воля...Не се сдържах и отново изпитах онова, детското вълнение и радост от преди много години... Как до сега не сме се сетили да си доставяме тези радости!!! Нищо. От тук нататък дано го въведем като традиция Simple Smile

Хайде, отивам да подхващам прахосмукачката.

ПП Дописвам. Е все още не мога да слагам снимки, та ще се доверите на разказа ми за подаръците от Луси и Дая. Прекрасни са ми-веднага ги пускам в употреба Simple Smile

Последна редакция: сб, 17 дек 2016, 13:41 от Flo 51

# 68
  • Мнения: 7 423
Честит рожден ден на сладичката Анджи!Да е жива и здрава,много успешна и щастлива!Да е гордост за всички,които я обичат и успех в училище и весели игри и забавления!


                      А сега - привет,момичета!
                      Първо - да благодаря на моето мило другарче от Хасково - Валето за прекрасния подарък и емоциите ,които изпитах докато го получавах.Ще го покажа на Коледа ,като наредя трапезата,защото е една разкошна коледна покривка точно за моята маса и сребърни обици,които едвам опазих от малката щерка. Laughing Подаръкът получих с приключения,защото отидох малко късно в пощата и .......опашка поне от 15-20 човека.А аз -последна,ама нали съм си оправна успях да вляза първа. Wink Едвам го донесох до в къщи,че разопаковане в колата - невъзможно.Хич и не си помислих да го пазя до Коледа - та една седмица направо щях да полудея от любопитство. Embarassed
                     Днес и на моето любимо другарче пуснах подаръчето и отново с приключение - в пощата няма място да влезеш та какво ли е да успееш да пуснеш нещо. ooooh! Наредих ММ на опашката,а аз тичам за бланки,пиша и ....отново късмет - точно пред ММ служителка отваря ново гише и взима нашето колетче.Хората от опашката не успяха даже и да се възмутят,че служителката бърза и оправна и въведе ред за минути. Laughing
                     Сега релаксирам от емоциите!Добре,че в момента няма да готвя,че има всичко и само Пена ще пере!
                     Лек и усмихнат ден на всички!Слънчо грее,но навън хапе!

# 69
  • София
  • Мнения: 1 529
Анжелка,честит юбилей! Да си златното момиче на баба Янче. Да си жива ,здрава  и много щастлива.



Честит имен ден на Дани на Римар сладкия внук.




# 70
  • Мнения: 59
           [color=darkred]Анжи, Честит Рожден Ден! Да си здрава,умна,щастлива ,гордостта на баба Янче![/color] newsm59 Gift party023 bigdance2

      Мили дружки,жесток вирус ни тръшна и трите,пазете се много  тежко протича- кашлица,болки по цялото тяло,температура.,силно главоболие.
        ФЛО, радвам се, че ти е харесал подаръка,ръчно изплетен.
     а сега ставам ,защото баба трябва да направи пилешка супичка ,дано хапне милата ми Дая.Не иска нищо да хапне.
        За всички Hug Hug Hug
       

# 71
  • Мнения: 4 369
ЧРД на Анжелка!
Да е много щастлива, успешна и късметлийка!


Тъй като всички са доволни от подаръците и има предложение да стане традиция, направих албум и в него който иска да качи снимка на подаръка си.
Като влязох в албумити и се сетих, че имам да качвам снимки от Пловдив  Grinning
Пропуснала съм и снимките от срещата с Луси  Heart Eyes
Дая, дали Криси не  е хванала този вирус? По обяд се оплака, че й е лошо, а и баща й май ще я последва  ooooh!
Айша, ако едно време съм ти била другарче, винаги щеше да си хапваш и моето карамелено триъгълниче от тортата. Не го харесвах  Grinning
Жабче, ще ме умориш с това четене  Joy Ама да си кажа и аз, че като започна да пиша и ми дойде на акъл думата "красавици", все се сещам как Фло казваше, че от бързане направила грешка и станали "краставици"  hahaha hahaha hahaha

# 72
  • Мнения: 641
Анжи,честит рожден ден!
Пожелавам ти крепко здраве, щастие и много шестици в училище!


Дидиа, радвам се, че ти хареса подаръчето.
Бързам по задачки, ...уморих се Embarassed Embarassed
.... нямам парола за снимките,Жабче, моля  bouquet

# 73
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 311
 Такаааа, всяко чудо за три....часа! Joy Ама беше игра, ама беше беснене...Във фейса има снимки.
 Благодаря за поздравите - вече са прочетени надлежно и приети с благодарност!

Апропо, аз съм с наметката от Фло! Много топли! Благодаря, мило другарче!

Подкрепям идеята на Мери това да стане традиция! Много е емоционално преживяването! Някак очакваш от близките да ти направят подарък. Но от другарче - много е вълнуващо!

 Кремче, пратих ти паролата.

Последна редакция: сб, 17 дек 2016, 17:27 от Янче-то

# 74
  • Мнения: 2 012
Честит рожден ден на чаровницата Анджи!
Да е здрава,да е умница-хубавица! Hug Hug
Яне- bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт