Електрически тример Veet Sensitive

  • 52 160
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 551
От скоро гледам реклами на ето този електически тример от Veet



Не видях да я коментиран някъде, затова пускам темата. Има ли някой мнение за този продукт, защото още обмислям покупката.

# 1
  • Мнения: 5 820
   В един магазин видях такъв тример и се учудих, че има тример на Veet вече, но тъй като бързах и не можах да го разгледам.

# 2
  • Мнения: 2 299
Имам тример с 2 глави, за бикини зоната и за лице. Беше подарък към епилатор Браун.
Честно казано не го ползвам, незнам аз ли не се справям с него или не го бива...
Пробвах Веднъж в областа на бикините, обаче успях да се порежа и общи взето нищо не махнах.
За лицето наскоро пак реших да го пробвам...ами не беше очаквания резултат.

Не бих си купила, ако не беше подарък. Макар че както казах, не изключвам и вариант аз да не се справям с употребата му.
Пък може и на Вийт да е по сполучливо.

# 3
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Аз също го заглеждам, виждам го на промоция за около 40 и малко лв. Искам го за бързо махане на космите над горната устна. но ме притеснява, че е като бръснене. Така ли е ?Ако е така ме притеснява да не се окосмя повече и дали няма да боцка след ден, два когато космите започнат да растат.

# 4
  • Мнения: 5 820
Аз също го заглеждам, виждам го на промоция за около 40 и малко лв. Искам го за бързо махане на космите над горната устна. но ме притеснява, че е като бръснене. Така ли е ?Ако е така ме притеснява да не се окосмя повече и дали няма да боцка след ден, два когато космите започнат да растат.

   Използвала съм тример Philips за цялата интимна зона. Не бях очарована. Не бяха твърди космите като при бръсненето. Това беше единственият плюс на тримера. Иначе не става гладко и действа като метода на бръсненето. След два дни вече имаш косми отново.

# 5
  • Мнения: 383
Получих го като подарък за Коледа, но смея да твърдя, че въобще не съм очарована от функциите му. Ако нямате изключително гъсти и дебели вежди, оформянето им става изключително несполучливо. Единствено добра работа върши при евентуално премахване на мъх по лицето, но ако имате намерение да го използвате за обезкосмяване на ръце или мишници, няма никаква полза. Според мен не си заслужава парите, и ако не ми беше подарък едва ли щях да дам толкова пари за него.

# 6
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Този на Вийт бръсне ли до гладко, защото аз си купих един на Филипс и единственото което прави с космите над горната устна е да ги постриже и да не се виждат, но бодат ужасно,ама ужасно много?
Аз не съм доволна.

# 7
  • Мнения: 1 035
Enigma_691 взе ли си го,ако да били споделила върши ли работа?

# 8
  • Враца
  • Мнения: 2 661
Взех го на промоция за 20 лв., но както казват по-горе дамите или аз не мога да работя с него или са ми големи очакванията..  newsm78
Не мога да си оформя и почистя веждите, както е в рекламата, а мога само да ги подстрижа като с машинка..  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 035
Взех го на промоция за 20 лв., но както казват по-горе дамите или аз не мога да работя с него или са ми големи очакванията..  newsm78
Не мога да си оформя и почистя веждите, както е в рекламата, а мога само да ги подстрижа като с машинка..  Rolling Eyes
От къде за 20лв.? На мен не ми трябва за вежди.Пробва ли го на други части по тялото,из дъно ли ги взема космите?

# 10
  • Враца
  • Мнения: 2 661
От сайт за групово пазаруване, не си спомням кой обаче, грабо или лапни?  newsm78

# 11
  • Мнения: 551
Все още не съм си го купила и обмислям дали да си го купя след коментарите тук, не толкова заради парите, а просто защото няма смисъл да си го купувам ако не върши това което искам.
Гледах ревюта и е доста рекламиран, използват го за лице, както и за интимни части. Не съм използвала подобен и ми беше интересно дали е лесен за ползване и удобен.

# 12
  • Мнения: 1 035
Благодаря за отговорите! И аз му се чудя още. Simple Smile

# 13
  • Враца
  • Мнения: 2 661
Аз съжалявам за покупката си, подарих го на съпруга си, но явно и той не може да борави с него. За мен е абсолютно безполезна вещ..  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 1 745
Аз също го получих като подарък и много му се радвам. Ползвах го вече няколко пъти за веждите основно-доста бързо се оформят. Ще го пробвам и на други места,но за горна устна според мен не става,защото си е на принципа на бръсненето. Действа като машинка за подстригване,но си е за по-прецизно оформяне.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт