Енгин Акюрек в Ölene kadar/До живот, нови и стари проекти – Тема 345

  • 74 491
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23 250




От туитър - написано е в един блог - http://blog.milliyet.com.tr/olene-kadar-ocakta-basliyor-/Blog/?B … milliyet_anasayfa:

Сериалът "Ölene kadar" започва през януари
Започнаха снимките на сериала "Ölene kadar", който филмовата компания Тимс подготвя да покаже на екран по АТВ. До дни ще бъде показан фрагман на дългоочаквания сериал, с Фахрие Евджен и Енгин Акюрек в главните роли. Вече са създадени страници от фенове посветени на сериала. Сериалът "Ölene kadar" е с почти пълен кадрови състав, снимките вървят успешно и предизвикват силно внимание. В кадровият състав влизат: Сарп Левендоолу, Гюлджан Арслан, Рагип Саваш, Тансу Бичер. Сериалът разполага с доста голям бюджет. Снимките продължават в различни райони на Истанбул. Излъчването на сериала по АТВ, започва през януари.

........................
Малко бла, бла ми се струва написаното. Нищо ново. Тия дни чакаме тийзър ли ще е, фрагман ли ще е... Якънда ще е.... Това го знаем всички. Големият бюджет - това е новото.


Браво за превода на статията  newsm10 Значи правилно другата седмица вече да се надяваме за разсекретяване на проекта - следват реклами и старт януари.

Освен това чакаме и срещата с феновете, плюс нов разказ... Това са толкова много неща.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 34 095


БГ фейса на Енгин, обнови корицата си. Супер е.

И отново нещо за сериала - да не пропуснем:


Сериалът "Ölene kadar", чиито снимки стартираха, идва за да обърне рейтингите. Екипът, който споделя снимки в социалните мрежи казва, че ни чака производство с много високо качество. Вече можем да видим страници на фенове в социалните мрежи за сериала "Ölene kadar". Излъчването на фрагман се очаква в края на декември...
Скрит текст:

# 17
  • Мнения: 23 250


БГ фейса на Енгин, обнови корицата си. Супер е.

И отново нещо за сериала - да не пропуснем:


Сериалът "Ölene kadar", чиито снимки стартираха, идва за да обърне рейтингите. Екипът, който споделя снимки в социалните мрежи казва, че ни чака производство с много високо качество. Вече можем да видим страници на фенове в социалните мрежи за сериала "Ölene kadar". Излъчването на фрагман се очаква в края на декември...
Скрит текст:

Значи все пак ще уважат Новата година - ами логично е от тяхна гледна точка. Тогава празнува целият свят. Какъв по-хубав подарък за феновете от това да получат официално представяне на проекта.
Много ме радва и факта за високото качество, както и това, че ще преобърнат рейтингите.

Да им е на късмет всичко !

# 18
  • Мнения: 3 243


Момичета,лека нощ!

Допълвам си поста


Цитат
БГ фейса на Енгин, обнови корицата си. Супер е

 newsm10

Цитат
Значи все пак ще уважат Новата година - ами логично е от тяхна гледна точка. Тогава празнува целият свят. Какъв по-хубав подарък за феновете от това да получат официално представяне на проекта.
Много ме радва и факта за високото качество, както и това, че ще преобърнат рейтингите.

Да им е на късмет всичко !

Последна редакция: нд, 18 дек 2016, 23:30 от mari52

# 19
  • Мнения: 23 250


Мари  Two Hearts лека и на теб, а за всички нас приятния спомен за един работещ по цели нощи комисар.
По времето на "КРА" имаха доста нощни снимки. Сега как ли е?

# 20
  • Мнения: 20 905


Лека да е. smile3524

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 34 095


Здравейте Енгинки. Започва нова седмица, оставаме с надежда за официално представяне на проекта. Да си пожелаем успешен ден.

# 22
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



Момичета,  Hug

С пожелание за празнично настроение.

Лек и приятен ден.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 34 095


Булут, Керим - ред е на Даахан.

# 24
  • Мнения: 23 250


Добро утро момичета  Two Hearts

Празниците идват... Повече настроение и усмивки!

Време е за подготовка на подаръците, включително и нашият...  newsm03

Комисар Йомер Демир въпреки нашите нови очаквания за д-р Даахан мисли за сутрешния ни комфорт - закуска и "sıcak" чай.



И от мен /ама от пакетче  Embarassed/

Скрит текст:

# 25
  • Мнения: 1 469


Добро утро,Енгинки! Hug

Мариянка, благодаря за новата тема newsm51 newsm51 newsm51 И аз пожелавам да ни е на късмет, да имаме тийзър ли е, фрагман ли е и аз не ги разбирам много...също така официална фотосесия и интервю на Енгин...
Дали ще е тази или другата седмица ,вече няма значение, защото толкова много чакахме, че едни 10 дни не могат да ни сбъркат, нали Simple SmileЯсно е, че преди Нова Година ще имаме нещо...И знам, че Енгин не случайно толкова дълго избира проект, ето мащабен бюджет,снимане на сложни сцени-сигурна съм-добре обмислени, известни режисьор и оператор-всичко е на лице, за да се получи качествена продукция, а Енгин иска да ни представи именно това.



От вчерашната снимка съм така Shocked Shocked Shocked Наистина и аз веднага си казах, че това не е Енгин!Явно е с много различна визия, нищо от това, което сме виждали преди, изглежда също замислен и вглъбен.
Тотално се е потопил в ролята, а тя няма да е никак лесна...

Успешна нова седмица и от мен и си чакаме изненади...кога ще се появи доктор Даахан, нямам представа, нямам търпение, но поне знам че е много много скоро.... Simple Smile

# 26
  • Мнения: 23 250


Момичета  Two Hearts  Каталея  Two Hearts

Вече сме в седмицата, която лично аз обичам най-много. Приготовленията за Коледа - украси, правене на коледни сладки, подготовка на подаръците...

В същото това време си чакаме и нов проект - направо съм ето така


Скрит текст:

# 27
  • Мнения: 3 243
Добро утро, момичета Hug Hug Hug
Започна новата предколедна седмица.Нека тя ни донесе това което чакаме
толкова време,тийзър,снимка интервю или нова сесия.Много, много предко
ледно настроение, подготовка за Коледа, приготвяне на украса и подаръци.
А бе въобще чакат ни хубави дни-дай боже!




Един усмихнат Енгин, за добро настроение. love001

Скрит текст:

И един сладур, който сладко, сладко ни намигва.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 34 095


http://www.sehirmagazincisi.com/olene-kadar-dizisi-ne-zaman-baslayacak/6978/

Току-що в пресата: Кога ще стартира сериалът Ölene Kadar/До смърт?
Кликваш върху линка за да прочетеш, но нищо ново. Сериалът се очаква да стартира през януари. Ами естествено - то не остана време.
Ние сме в очакване на тийзър или трейлър до НГ. Да видим как ще изглеждат гл. герои и да научим нещо за сюжета. Продуцентът не бърза, той си има планове. Ще ги научим yakında/скоро....




Компилация на снимки от вчерашния сет - 18.12.2016.

# 29
  • Мнения: 23 250


Цитат
Ще ги научим yakında/скоро....
Докато се "появи" доктор Даахан - любимият ми комисар.

Момичета и аз "yakında/скоро" ще се върна - нали ви казах, че това са любимите ми предпразнични дни... Изчезвам на покупки.

Общи условия

Активация на акаунт