Четки за грим - 7

  • 80 931
  • 739
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 223
А аз забелязах как палитрата, която вчера беше намалена на24 евро,днес е 17 и ме хвана яд. Не очаквах да има намаление нанамалението :Д

# 601
  • Мнения: X
Има, някои неща днес са на 50 процента, а до вчера беше най-много 30. Нормално като за ЧП.
Мен ме е яд, че сайт който продава толкова много и хубави неща е толкова скапан откъм доставки. На всичкото отгоре, тук работят с куриери, които направо хвърлят кутиите пред вратите и заминават, без да звънят дори.

# 602
  • Мнения: 7 569
Да, от намалението ми е пратката, с 30% намаление бяха в понеделник.  И аз видях, че има неща на 50%, понеже днес пак разглеждах, но не помня дали са били на 30% намаление преди или са си били на 50. Така или иначе комплекта палитри на Зоева, който поръчах, се разпродаде за час, за намалението от 50% остават много малко неща и дори има опашки за влизане в сайта на самия ден на ЧП.
Понеже съм във фб група на английски любителки на грима и там си дискутираме постоянно, за Англия също няма доставка на следващия ден по време на намаленията, но някои момичета дори вече са си получили пратките с обикновена доставка. Има и друг момент - мисля, че доставките за Европа ги шипват от склад в Швеция или Холандия, докато тези за Англия - от Англия. Поне моята поръчка до БГ помня, че не беше пратена от Англия. Може и това да води до забавянето.

Така или иначе аз хич нямам вяра на БГ пощи, не е като да не са ми губили разни пратки от Али едно време, затова и за мен с превозвач е по-сигурно. А за международни доставки според мен 10-14 дни си е ок срок. Виж, цял месец вече е прекалено.

# 603
  • Мнения: X
За Германия и Малта със сигурност ги шипват от Англия. Друг е въпросът, че в много случаи дни наред не шипват, а просто си стоят ей така поръчките.

10-14 дни въобще не ми е ок за срок.

# 604
  • Мнения: 1 167

Понеже съм във фб група на английски любителки на грима и там си дискутираме постоянно, за Англия също няма доставка на следващия ден по време на намаленията

И аз поръчах до превозвач, но моята поръчка си стои само потвърдена вече 3ти ден.
Може ли линк към групата?

# 605
  • Мнения: 7 569
UK Makeup Addicts се казва.

# 606
  • Мнения: 864
Момичета, вчера си взех едни четки 12 бр за 27 евро от ДМ-мисля че се казват bq cosmetics. Изобщо не съм по грима и не мога да се гримирам добре, най-хубава съм с лек грим според мен. Обаче сега ми се налага да се гримирам сама и исках да пробва м да се контурирам сама. Гледам много клипчета, но.... трябва си опит. Много ми харесва лек грим със спирала, червено червило, перфектна сочна кожа с малко бб крем или лек фондьотен и ...контур. Имате ли опит с тези четки? Или изобщо има ли чаак толкова голяма ралика между скъпи и евтинки от този ранг-27 евро. :Д

# 607
  • София
  • Мнения: 9 483
Хм, дали има разлика, ли питаш? Thinking
'Ми ти' даже на снимка не ги показа да ги видим? Как да ти отговорим?
Отделно ако искаш някой да те успокои, че си направила страшна покупка и не си се прецакала, то май първо трябваше да прочетеш това онова за четките, че и първи пост прикрепен в темата, и тогава да решиш за какво да дадеш 27 евра.
Сега сериозно. Естествен или изкуствен косъм са четките? Изкуственият косъм таклон ли е или е като на четките на Екотулс - изкуствена коса от кукла? Колко са жилави? Как завземат продукт? Галят примерно компактна пудра или успяват да вземат продукт? Като поставяш примерно с четка за руж продукта върху лицето, става ли на петна или има приятно блендване?
Ако дадеш ти самата малко информация за четките, ще видиш че сама ще си намериш отговорите. Peace

Прави ми впечатление, че много хора неглижират четките като инструмент, а те са всъщност...най-важната инвестиция. Simple Smile
От блендинг четка на Морфи, до блендинг четка на Морфи има разлика, както и от Блендинг на Сигма от блендинг на Мак, какво да говорим за случен сет четки, на никому неизвестна марка та и разлика да се търси.  ooooh!
Разликата обикновено е.. съществена Особено при блендинг четките за очи. Wink

# 608
  • Мнения: 864
 Добре де, по- любезно въведение би било за предпочитане. Както казах не се гримирам маниакално и вчера купих комплект четки. Нито искам някой да ме успокоява, нито бих се чувствала прецакана за 27 евро. Просто попитах дали някой е запознат с тази евтина марка, която я има сега в дм или не.... А дали нещо се "блендва" добре не мога да ти отговоря, понеже както обясних-не се гримирам ежедневно с четки. Дори нямам нужда от никакъв фон дьо тен. Затова не бих могла да преценя на сто процента. Четките са изкуствена материя. Споменах името на марката- bq cosmetics.



 BH Cosmetics, поправям се. В дм са пуснали доста четки на тази марка и като напълно начинаеща не бих си взела директно някой сет за по 200 евро... Ако някой има впечатления?




Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 17:56 от bubanka

# 609
  • гр. София
  • Мнения: 54
Здравейте,
Коя от двете марки /Real Techniques или Makeup Revolution/ предлага по-качествени четки за грим? В един сайт дори има промоция, при покупка на продукти за над 53 лева, получавате подарък - чанта, пълна с гримове.

Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 20:59 от bubanka

# 610
  • Мнения: 7 569
Нямам този показан комплект четки, но като цяло четките на BH Cosmetics са ок по мое мнение. Може да се постигне приличен резултат с тях. И като цена са ок. Бананадана, като за начинаещ в грима според мен не ти трябват повече четки; с този комплект си имаш всичко необходимо.
Аз лично имам и скъпи (Сигма, Тарт, Смашбокс, Зоева), и по-евтини четки (Реал техникс, Екотулс, BH) и имам фаворити и от едните, и от другите. Да не кажа, че дрогерийните ми четки се справят доста добре, почти никаква осезаема разлика с по-скъпите.

Относно избора, бих избрала 100% Real techniques пред които и да било четки на Revolution.

# 611
  • София
  • Мнения: 9 483
Както казах не се гримирам маниакално и вчера купих комплект четки.
 BH Cosmetics, поправям се.
Е, викаш не се гримираш маниакално, просто така... и...бам! 12 четки наведнъж! Shocked hahaha
Е, BH Cosmetics, не са чак толкова непознати Peace. Помня че първата ми палитра 48 и кусур цвята беше май тяхна. Прилична беше за цената си. Нищо необикновен. Миришеше силно на химия.
Но гледам тези визуално изглеждат доста добре. Няма ги при нас в БГ да ги разгледам. newsm78

Аз съм от гримиращите се "маниакално" и купувам четките си много прецизно и след много премерено и щателно проучване и чудене. Купувам по 1 четка всеки път. Но само една. Така са маниаците.
Помня как чаках един Черен петък да махнат доставката на Сигма 2012 сигурно е било и поръчах 2 четки от сайта. Чаках седмици да дойдат в България и те отидоха накрая на митница. Та златни ми излязоха! Но така- цялата ми колекция е събирана, 1 по 1. Без бързане. С чакане и търсене на следващата по-добра четка.

Здравейте,
Коя от двете марки /Real Techniques или Makeup Revolution/ предлага по-качествени четки за грим? В един сайт дори има промоция, при покупка на продукти за над 53 лева, получавате подарък - чанта, пълна с гримове.
Категорично Real Techniques. Peace

# 612
  • Мнения: 864
Както казах не се гримирам маниакално и вчера купих комплект четки.
 BH Cosmetics, поправям се.
Е, викаш не се гримираш маниакално, просто така... и...бам! 12 четки наведнъж! Shocked hahaha
Е, BH Cosmetics, не са чак толкова непознати Peace. Помня че първата ми палитра 48 и кусур цвята беше май тяхна. Прилична беше за цената си. Нищо необикновен. Миришеше силно на химия.
Но гледам тези визуално изглеждат доста добре. Няма ги при нас в БГ да ги разгледам. newsm78

Аз съм от гримиращите се "маниакално" и купувам четките си много прецизно и след много премерено и щателно проучване и чудене. Купувам по 1 четка всеки път. Но само една. Така са маниаците.
Помня как чаках един Черен петък да махнат доставката на Сигма 2012 сигурно е било и поръчах 2 четки от сайта. Чаках седмици да дойдат в България и те отидоха накрая на митница. Та златни ми излязоха! Но така- цялата ми колекция е събирана, 1 по 1. Без бързане. С чакане и търсене на следващата по-добра четка.

Здравейте,
Коя от двете марки /Real Techniques или Makeup Revolution/ предлага по-качествени четки за грим? В един сайт дори има промоция, при покупка на продукти за над 53 лева, получавате подарък - чанта, пълна с гримове.
Категорично Real Techniques. Peace

Точно защото не се гримирам маниакално не бих избирала четка по четка като за начало, нито бих чела на дълго и на широко за четките. Страстта ми е по-скоро в поддръжката на красива коса и кожа с "бяла" козметика, не знам нищо особено за гримовете. Комплект четки има предимството на първо време да се запознаеш изобщо какви четки има, да ги изпробваш и т.н.

Благодаря за мненията.

# 613
  • София
  • Мнения: 9 483
Моля!
И да споделиш след време как са четките! Simple Smile

Цитат
Страстта ми е по-скоро в поддръжката на красива коса и кожа с "бяла" козметика,
Все такива сме се събрали тука! Welcome to the club! Hug

# 614
  • Мнения: 1 864
Коя четка на МАС е най-хубава за бронзираща пудра и подходяща за малко лице?

Общи условия

Активация на акаунт