Коледни елхички греят, ОКТОМВРИйчетата се смеят! -тема 3

  • 28 304
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 117
Да ни е честита новата тема Simple Smile Simple SmileSimple Smile ака течно зелено и  има разни като пърпенца нз как да ги опиша

# 16
  • Мнения: 129
Благодаря ви момичета сега поръчах контатубекс иначе ги мажа със гел от алое зехтин витамини А и Е.
Chuby можеш ли да сподели малко повече за екстракта от невен.  bouquet

# 17
  • Мнения: 226
Ани, зелено не е ли акото при настинка

# 18
  • Мнения: 1 269
За стрии и белези са много полезни кремовете с лук. Знам че се правят и компреси с пресен лук или печен

# 19
  • Мнения: 596
При колики също е зелено, може от капки за колики, бях чела,че също се оцветява в зелено при по малко време на престои в червото,но най сигурно микробиология.Дано всичко е ок Hug

# 20
  • Мнения: 2 615
Да се запиша и аз и благодаря за новата тема!
Аз съм чувала също, че ако акото е зелено е от настинка, но нашия през няколко дни си ака зеленикаво и така вече почти месец.Тъй че май не е вярна теорията.
Кристи, ама у вас наистита е много весело с бебче, кучета, котки и баба начело Simple Smile.

# 21
  • Мнения: 1 117
Не знам наяде се и пак ака Sad вече да ви снимам ли памперс да си кажете мнението нищо не разбирам  Sad

# 22
# 23
# 24
  • Мнения: 1 426
Ани, акото според мен не е зелено, а и такова да беше не е повод за притеснение. Нашето е жабешко зелено от 3 седмици. Изчетох всичко де що има и има няколко варианта за зеления цвят: претопляне, настинка, желязото в АМ, дълъг престой в червата и последно някаква бактерия в стомаха. При нас установих, че се дължи на рядкото изхождане ( на 2,3, понякога 4 дни) смених АМ преди два дни, ака всеки ден, като днес забелязвам избледняване на зеленото.
Относно стриите и аз днес щях да получа инфаркт - имам нови стрии на дупето!!! Не стига, че там си имах от пубертета.... цяла бременност и до сега нищо и изведнъж прааас нови адски червени стрии и то във видимата част .... то дори няма бански, които да ги покрият.... и аз показвам на ММ и той ми вика не се притеснявай, ама нали не е на неговия задник....  #2gunfire аз не стига, че страдам от липса на самочувствие, сега още по-зле ще стана... И аз се оплаках.

# 25
  • Мнения: 226
 На мен само по края леко ми зеленее. Подобно беше на малката, когато бях яла фъстъци

# 26
  • Мнения: 596
Акото си е ок според мен,на мен не ми е зелено толкова:)Моя ги е акал истински зелени,а може у от АМ.
Също от т.нар."предно мляко"дръж я повече на гърда.
Виж в нета като напишеш "цвят на бебешко ако"има  и снимков материал Hug

# 27
  • Мнения: 596
Ани, акото според мен не е зелено, а и такова да беше не е повод за притеснение. Нашето е жабешко зелено от 3 седмици. Изчетох всичко де що има и има няколко варианта за зеления цвят: претопляне, настинка, желязото в АМ, дълъг престой в червата и последно някаква бактерия в стомаха. При нас установих, че се дължи на рядкото изхождане ( на 2,3, понякога 4 дни) смених АМ преди два дни, ака всеки ден, като днес забелязвам избледняване на зеленото.
Относно стриите и аз днес щях да получа инфаркт - имам нови стрии на дупето!!! Не стига, че там си имах от пубертета.... цяла бременност и до сега нищо и изведнъж прааас нови адски червени стрии и то във видимата част .... то дори няма бански, които да ги покрият.... и аз показвам на ММ и той ми вика не се притеснявай, ама нали не е на неговия задник....  #2gunfire аз не стига, че страдам от липса на самочувствие, сега още по-зле ще стана... И аз се оплаках.
Лид, знам ,че докато са червени подлежат на обработка т.е.скриване newsm78

# 28
  • Мнения: 1 117
Мерси момичета но ми се струва притеснително днес вече 5 пъти ака

# 29
  • Мнения: 596
Мерси момичета но ми се струва притеснително днес вече 5 пъти ака
Може до 10, споко Wink

Общи условия

Активация на акаунт