Коледни елхички греят, ОКТОМВРИйчетата се смеят! -тема 3

  • 28 258
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 495
Цоп в новата тема. Весели празници ви пожелавам, Бъдете всички живи и здрави, и само хубави моменти на всички пожелавам.

# 31
  • Мнения: 1 744
Да кажа за Невена, слага се цвят от невен, кисне се в зехтин и се маже с него. Продават и едно немско мазило с невен за белези и то става.

# 32
  • Мнения: 19 686
Кристи, ама у вас наистита е много весело с бебче, кучета, котки и баба начело Simple Smile.
Мани, днес щях да се обеся собственоръчно на милионите лампички, които се опитах да сложа Joy

Фиффииииииииииии, към тъдява наууууу! Кажи пак как направи онзи дроб, жено! Имаме време до утре следобед Mr. Green

Chuby, как се казва мазилото? Че иначе ти ще идваш да ми слагаш невен и прочие Simple Smile

# 33
  • Варна
  • Мнения: 948
Оф и аз тоя дроб пане беше, нали, много го мисля Simple Smile
Моя младеж го няма на първа страница :*
Русеееее да се поправиш Simple Smile
Николай, 4060 гр., 55 см., 19 октомври
Благодаря  bouquet

Последна редакция: ср, 21 дек 2016, 22:38 от dalivali

# 34
  • Мнения: 2 050
Те го те дроба Simple Smile,  после да кажете как ви се е получил.

Нашият младеж по минимум 5 пъти акаше, сега като е по веднъж на ден сякаш му е по-зле на коремчето даже.

Последна редакция: ср, 21 дек 2016, 22:39 от Фиффи

# 35
  • Мнения: 19 686
Господ здраве да ти дава Grinning

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 166
Бърз запис, че лимончо нетипично за него не заспива от първия път Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 348
Цоп и аз в темата.
Весели празници на всички.

# 38
  • Мнения: 1 426
Sho, дано да се скрият. Мажа ги с крема, който Cristi каза. С него третирам и белега от секциото.
Аз съвсем изкукуригах. Захванала съм се меденки да правя, докато всички спят блажено. То нищо лошо няма, освен това, че не се правят по 10 тави...  Joy
Сега се чудя в какви кутии да ги сложа и кого още да включа към списъка за връчване. Утре ще отнеса куп подигравки от ММ като види тази камара курабийки в кухнята.  hahaha

# 39
  • Мнения: 1 118
Кристи, предполагам, че Chuby има предвид този крем на Кройтерхоф, ако бъркам, поправете ме.
http://apteka.framar.bg/30007343/асам-мехлем-с-невен-100-мл-

# 40
  • Мнения: 596
Лид,ако хартисат меденките,тук няма да ги откажем Sunglasses И аз съм решила да правя утре (днес с каката),че и без това ММ е на парти  Laughing
Ели,и аз мисля ,че крема е този.Мазала съм го за разширени вени. Thinking

# 41
  • Мнения: 1 744
Същия крем е, дано помогне и при вас.
Аз меденки няма да пека, Лид мъж ти ръка да ти целува.
Бамбина не се отделя от мен даже на сън, макс 20 минути може да спи сама. Празниците сме у мама, късаме си нервите, но пък има ядене.

# 42
  • Мнения: 19 686
Да пращаш меденки веднага!

Хич не обичам мазила, но ще го пробвам може би като свърша контрактубекса.

Ко прайтиииии?

# 43
  • Мнения: 596
Добро утро направихме едно бързо цокане (и през ноща си хапна). Сутрин мръцка, пръцка ,но поне спи се:) Явно още има колики #Cussing out
Нещо Инер се губи по линията Flutter
Сега поемам другия фронт с каката Grinning

# 44
  • Мнения: 1 118
Хелоу! Малкият яде в 6ч. Изгради се някакъв тренд с нощно акане, та и памперс сменях. Голяма смрад, чак одеалцето му мирише Simple Smile Иначе се чувствам наспана. Спах от 23 до 01, после го нахраних и от 01:30 до 5:30. Явно при нас 00-6ч е трудно изпълнимо. Ама се замислих, че то няма и как да е другояче, защото той след ядене и баня в 20ч си ляга. Та реално детето бая сън прави. Това, че ние не заспиваме в 20ч си е наш проблем Simple Smile
Тази вечер ще ходя на заведение с колежки, ММ ще гледа бебо. И мама е човек!

Общи условия

Активация на акаунт