Откога перете дрехите на бебоците с общото пране?

  • 3 913
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 370
На година и осем месеца е синът ми и все още пера дрехите му отделно. Не мисля скоро да ги смесвам

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Пера ги отделно.

# 47
  • Мнения: 2 479
   Ами,мерси на всички за отговорите!Виждам,че по този въпрос мненията се разминават доста,но след като някои майки перат всички дрехи заедно още от самото начало,явно по принцип няма проблем и е въпрос на избор.Мислех си дали да не започна да пера дрехите на бебето с тези на баткото като за начало,ама се усетих,че те са определено по-мръсни от моите Mr. Green...та ще видим Rolling Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 3 688
Аз все още пера поотделно с детски прах
Незнам до кога,не съм се замисляла

# 49
  • Мнения: 46 556
Когато стана на 4 месеца, от престараване, ако сега имам дете, от първия ден ще ги пера заедно и с нашия прах за пране.

# 50
  • Мнения: 745
Къ една година започнах даэ ги смесвам с нашите.

# 51
  • Мнения: 5 647
Дъщеря ми е на почти 4 години и до сега никога не съм й смесвала дрехите с нашите. По принцип не смесвам дрехи, пера ги поотделно.

# 52
  • Мнения: 2 910
Все още пера дрехите на дъщеря ми отделно. Не ми е проблем, събирам дрехи за една пералня.

# 53
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Все още пера дрехите на дъщеря ми отделно. Не ми е проблем, събирам дрехи за една пералня.
И аз така.

# 54
  • Мнения: 1 006
.но да споделя че свекърва ми и до днес не разрешава на мъжете в нейното семейство да си пускат чорапите с общото пране-перат си ги на ръка в легенче  Laughing
БРАВО  bouquet  bouquet Mr. Green Laughing Joy hahaha Joy hahaha

# 55
  • Мнения: 8 917
Аз все още ги пера отделно от нашите Peace

# 56
  • Мнения: 2 282
Aз към годинката започнах да пера дрехите на каката с другите.
Но малката с тези алергии, ще я пропусна... Всъщност аз и сега слагам в нейната пералня доста наши дрехи - без чорапи, гащи, панталони и горни блузи (където има някаква теоретична вероятност за гъбички и повечко мръсотия).  Слагам вътре също и чаршафите. Но ги пера (и ще пера) още доста дълго с детския прах.

# 57
  • на североизток
  • Мнения: 285
На 10 - 11 месеца.И не съм имала проблеми.

# 58
  • Мнения: 2 241
И аз около годинката започнах да му смесвам дрехите с нашите и с нашия прах, но не е бил алергичен, така че беше безпроблемно.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 621
Все още ги пера отделно. Не ми представлява никаква трудност.

Аз също. Peace

Общи условия

Активация на акаунт