Бял списък на продуктите

  • 305 538
  • 1 500
  •   1
Отговори
# 1 470
  • София
  • Мнения: 1 831
Киана вкисва.

# 1 471
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 681
За Тандем не зная, но за Верея - не е за тук.
И Тандем са същата работа.  Sick

# 1 472
  • Мнения: 1 059
Прясно мляко Верея не съм купувала, но киселото по бдс в оранжевата кофичка взимам най-редовно. Други млека по бдс няма в нашия квартален супермаркет.

# 1 473
  • Мнения: 2 771
Верея си беше много добро мляко когато е писан коментара - през 2006г. често квасех мляко или с него или с Боженци.

# 1 474
  • Мнения: 202
Тандем развалиха качество - като погледнеш етикет-само Е-та и добавки, а за количеството сол-прекомерно.

# 1 475
  • Мнения: 161
Синьо сирене PALADIN - страхотно е.

# 1 476
  • Мнения: 7 696
Кисело мляко Маджаров, кисело мляко Бор Чвор домашно; прясно мляко Бор Чвор варено; биволско сирене Маджаров

# 1 477
  • София
  • Мнения: 6 085
Това Бор Чвор как ти даде клавиатурата да го напишеш?

# 1 478
  • Мнения: 7 696
Това Бор Чвор как ти даде клавиатурата да го напишеш?
Говоря само за тези два вида

# 1 479
  • Мнения: 2 265
Прясно мляко на Ел Би 3,6%
Прясно мляко на Пършевица  3,6% в стъклена бутилка
Краве сирене на Билла
Мюсли Flechtorfer Mühle
Мюсли Билла, в картонена кутия
Краве масло Deutsche Markenbutter
Домашна био лютеница Хорцето
Яйца от свободни кокошки ЕТ Ангелов
Моцарела Zott

# 1 480
  • Мнения: 25 449
Цедено мляко Olympus – не го знам колко е истинско, но имаше цвик, което за мен е гаранция, че няма добавенио нишесте или желатин.

# 1 481
  • Хасково
  • Мнения: 435
Купували ли сте си скоро хубаво мандраджийско масло и на чия мандра? За София ми е въпроса Simple Smile

# 1 482
  • Пловдив
  • Мнения: 6 618
Масло от години купувам само от мандрата в с. Равногор. Доколкото видах - предлагат се и в магазини в София

edit: странно - маслото им го няма като продукт в сайта, а е уникално Simple Smile
Във фризерът имам поне десетина пакета - до следващото ходене в онзи край Simple Smile

# 1 483
  • Мнения: 4 151
Ние вкъщи открихме ново кисело мляко - овче кисело мляко „Михалково“ с 6.5% масленост е и с каймак. Много е вкусно и само за ядене от кофичката, но и за салати го използвам.

# 1 484
  • Мнения: 1 240
Михалково имат също сирене, кашкавал и брънза. Много харесваме у нас всичките им продукти.

Общи условия

Активация на акаунт